נורית ,טל אגרסיבית וקיצונית בלי שום אבל.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הוכחה - טל יותר ישרה והוגנת ממיקי 132436
  • 16/06/2014 15:48
  • צפיות252
עובדה תמיד מיקי משמיץ את טל בכל הזדמנות מאחורי גבה, לעומת זאת טל אמרה לצחי שהיא מודה שלמיקי יש צדדים יפים וטובים.
טל ממש ישרה והוגנת, אז מה אם היא קולנית, אבל היא הכי אמיתית בבית.

• תגובה מהירה
  • חשבתי בילבי
  • 16/06/2014 16:04
  • צפיות175
לענות לך אבל אני ארשום לך שוב למקרה ולא הבנת ..

אני צופה לא מעט באח הגדול וכן כבר לפני שנתיים ראיתי את ההרצאה של "גארי" על טיבעונות והרגשתי שהוא מדבר אלי בגובה העיניים ,
כל כך השתכנעתי שאפילו שקלתי לעבור לטיבעונות..

אבל ביום שטל פתחה את הפה שלה והתחילה להתקיף , לפגוע , לרמוס,
לזלזל , נוצרה בי ההרגשה שהיא לא הבן אדם הנכון לבוא ולחנך אותי

שתלמד קודם כל לכבד בני אדם ואחרי זה חיות
היא באמת קרובה יותר לחיות

בהמה אמיתית !

את חוזרת על עצמך אז גם לי מותר..

• תגובה מהירה
  • התחלנו עם האמיתית? ליבי
  • 16/06/2014 16:14
  • צפיות137
טל וולגרית דוחה.היא מחמיאה למיקי כי היא קלטה שהיא השמיצה אותו ללא סיבה מוצדקת.זה הכל.אותו הדבר קרה לה עם מרטין.היא חמומת מוח שפולטת שטויות לפני שהיא חושבת.

• תגובה מהירה
  • אבל שוב הכל בעיניי המסתכל ליבי
  • 16/06/2014 16:20
  • צפיות144
כל אחד מחבב מישהו לפי השקפת העולם שלו,לפי הערכים שלו ולפי מידת המוסריות שלו.אני ש ו נ א ת צבועים ולקקנים.אני קולטת אותם מרחוק.צחי הוא שחקן נטו.מה שרואים זה לא מי שהוא באמת.

• תגובה מהירה
  • מריצים את צחי לנצחון. ליבי
  • 18/06/2014 19:25
  • צפיות135
תמיד המפגר התורן זוכה.מאז שיפרה זאת המגמה.קראתי באיזה מקום שהאח מסתמך על המפגרים שיסמסו וזאת כנראה הסיבה.

• תגובה מהירה
  • לליבי,האמת אין לו קול בכלל יעל
  • 18/06/2014 19:42
  • צפיות118
אם המסך יעלה זה לא הגיוני,שמעתי אותו בחזרות והוא מזייף בגדול האוזן לא מסוגלת לשמוע אותו שר ומזייף.הוא מצחיק והכל טוב אבל לא כל דבר מתאים לכל אחד,לדורון המסך יעלה גם השיר שבחר יפה.אין לי איתו כלום אבל לשיר הוא יודע

• תגובה מהירה
  • o
  • יעל, איך נדע למי סימסו ולמי לא? אין שקיפות. ליבי
  • 18/06/2014 23:15
  • צפיות122
  • תגובה מהירה
  • חבל שהוא-דורון מתרגש נורא ואז יש בעיה עם חנק יעל
  • 18/06/2014 19:44
  • צפיות109
ורעידות מעט,אבל הוא טוב יותר מכולם

• תגובה מהירה
  • דורון אישיות בעייתית דנה
  • 19/06/2014 12:17
  • צפיות118
אין ספק שדורון שר יפה. אבל כשרואים את הפה המלוכלך שהוא פותח וההתנהלות המגעילה שלו והנקמנות שלו אני לפחות כבר שוכחת כמה הוא שר יפה. מסקנה -אולי כדאי שזמרים ישארו זמרים ולא יחשפו את האופי הבעייתי שלהם לנו כמאזנים וצופים נראה לי שהיינו מעדיפים לשמוע אותם רק שרים ולא לראות אותם במצבים מבזים. לקדם את הקריירה אפשר בדרכים אחרות. כמו בתחומים אחרים בחיים הדרך הארוכה והישרה היא הדרך הנכונה. אין קיצורי דרך!

• תגובה מהירה
  • טל המשך עדי
  • 16/06/2014 16:31
  • צפיות135
אם שמתם לב אתמול לאחר מצעד השירים, כשטל החלה שוב ושוב לצעוק את מינתה בקולניות ,מוקי, שממש לא אוהבת את ההתנשאות שלו, אמר לה,ובצדק, די מספיק עם זה אכלת לנו את הראש....והפתעה היא שתקה וסתמה מהר מאד.כוח נפגש בכוח.הוא צדק הפעם הבחורה אובססיבית ברמות של הפרעה.

• תגובה מהירה
  • לעדי,היא פשוט מופרעת יעל
  • 16/06/2014 22:09
  • צפיות147
יש לה את הקטעים על בעלי החיים ואז היא פשוט לא שולטת על הפה וחבל

• תגובה מהירה
  • לא עזרו לטל כל הליקוקים ליבי
  • 18/06/2014 23:22
  • צפיות95
השבוע הלשון שלה נסחבה על הריצפה מרוב ליקוקים. רצה מאחד לשני כמו טמבלית ולמרות זאת היא מועמדת....חהחהחה.

• תגובה מהירה
  • אז מה אם היא קולנית? ליבי
  • 16/06/2014 16:42
  • צפיות157
היית רוצה מישהו לידך שיעיר לך בצעקות והעלבות? היית רוצה לאכול כשמישהו מסתכל לך בצלחת ואומר שמה שאת אוכלת מגעיל? יש דרך ללמד אנשים והדרך של טל לא עובדת.גם טבעוניים אומרים את זה.אתמול היא הגדילה לעשות כשאמרה שהחוק בתחת שלה.תחשבי מה זה יכול לעשות לאנשים שלא מסכימים עם משהו.היא פשוט הטיפה לאנרכיה.אין דין ואין דיין? שום דבר לא מצדיק הפרת חוק.שום דבר.

• תגובה מהירה
  • לבילבי וליבי 132436
  • 16/06/2014 17:18
  • צפיות108
נכון אתן צודקות, אומנם היא אגרסיבית וקיצונית אבל היא לא מעיזה
כבר להתערב להם בצלחת, גם הדיירים האחרים לא מסכנים ותמימים וגם הם עשו לה קטעים, צחי באמת משחק פה על כמה חתונות והרוב שם צבועים. אבל במשימה של האלים טל הפתיעה לטובה בכמה דברים ואני חושבת שהיא ירדה מהעץ שלה כבר ומנסה להתמזג איתם יותר. אבל כל אחד והדעה שלו.

• תגובה מהירה
  • אני בילבי
  • 16/06/2014 17:53
  • צפיות103
אאמין לזה כשאני אראה שהיא תשתנה
אפילו רני רהב שדיבר איתה - רק אתמול - וניסה להסביר לה שהוא בעד האג'נדה שלה ושהיא צריכה להוריד מהאגרסיביות שלה
המשיכה בשלה..

היא פשוט לא מבינה..

• תגובה מהירה
  • נורית,היי.אני לא רוצה להתווכח איתך ליבי
  • 16/06/2014 19:43
  • צפיות141
רק להיצמד לעובדות.היא לא הפסיקה להעיר לאנשים על אכילת בשר.עוד היום היא התווכחה עם צחי על זה.היא נחלשה מאז העזיבה של קארין ואורטל וזאת הסיבה שירד לה הבטחון.זה לא שהיא הבינה שנמאס לאנשים להקשיב לה היא עדיין נודניקית רק במינון יותר נמוך.כך או כך היא חייבת להפסיק כי הדיירים גם ככה סובלים שם וזה לא פייר מצידה.

• תגובה מהירה
  • o
  • כמה שאת צודקת יעל
  • 16/06/2014 22:11
  • צפיות94
  • תגובה מהירה
  • o
  • נורית ,טל אגרסיבית וקיצונית בלי שום אבל. ליבי
  • 16/06/2014 23:50
  • צפיות115
  • תגובה מהירה
  • מיקי לא היה בסדר שגיא
  • 18/06/2014 15:06
  • צפיות152
He might not be "the Devil" like Tal said (that was just stupid saying that) but he
definitely has some EVIL within him. Seriously if you were sooo offended by her stupid comment about diabetic corpses you should have let her know by opening your mouth and saying that it hurt you and NOT by going about like a snake in the grass messing with people's food and then STILL not talking to her but instead take everybody u can make listen to u and basically turn everybody else against her. That is just MEAN spirited. Ever since he is constantly trash talking about almost everybody (even his own friends) and tries his hardest to keep enemies as enemies. I personally don't like Tal as well but I do not like Mickey too! people should be a little more aware and smart before giving so much appreciation to this kind of man.
PEACE AND LOVE((:

• תגובה מהירה
  • טל מכבדת חוקים..... ליבי
  • 18/06/2014 19:19
  • צפיות92
היום היא אמרה לדורון שהיא מכבדת חוקים כי אחרת תהיה אנרכיה.היא כנראה קיבלה תדרוך מהאח שמה שאמרה לא נשמע טוב.יאללה צבועה מתהפכת כמו סטייק.

• תגובה מהירה
  • נורית אכן טל אמיתית-אמיתית בטרוף שלה חלם
  • 19/06/2014 02:24
  • צפיות106
כנראה שאת לא צופה מספיק כדי להבין שטל היא אחת השחקניות המדופלמות בתוכנית שמתכננת כל הזמן ללמשוך מצלמות אליה לא נחה לרגע ולכן דורון נצמד אליה .שניהם משתלטים על המסך בתוקפנות ובדברי הבל וכל הזמן שוקדים לבחור כל פעם קורבן למזימות המדון שלהם כדי לייצר אקשן .אם טל היתה ישרה היא לא היתה מגבה את דורון ותומכת בו להיות חבר שלה.היא מנצלת אותו כמו שהוא מנצל אותה לשחק את המשחק הפסיכוטי של שניהם.מצא מין את מינו...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה