חשיבה מעוותת של ההפקה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חשיבה מעוותת של ההפקה סימונה
  • 06/06/2013 11:23
  • צפיות172
לא ברור לי למה אדם מזעזע כמו גילי זוכה לכל כך הרבה הטבות. אם הוא נבחר ע"י דיירי הבית כאיש שתלטן אפשר היה לעשות משחק הפוך, למשל שעכשיו שולטים בו. נראה אותו איך הוא היה מגיב כשהוא היה צריך לציית לטהוניה וללבנה. ההפקה גורפת רייטינג על חשבון רגשותיהם של דיירי הבית שנרמסו ממילא וממשיכה לרמוס את כבודם. במקום להמחיש לגילי כמה לא נעים להיות במקומם כאשר הוא רמס את כבודם. איפה הצדק והחינוך שהלך לאיבוד במדינה? במקום להחזיר אותו אז מנציחים בתוכניות טלוויזיה את העיוות. נראה לי שלפי הצעתי התוכנית הייתה גורפת יותר רייטינג מאשר הדרך בה בחרה ההפקה. אני במקומם של טהוניה ולבנה הייתי מתנהגת אותו דבר ואף יותר, הייתי מבקשת לצאת מהתוכנית המעוותת. לא שמעתי שההפקה דרשה מגילי שיתנצל בפניהן מול כל הצופים כמו שגילי השפיל אותן מול כל הצופים. בושה וחרפה להפקה כזאת, במקום זה שמים אותן בכלא במקום לשים את גילי בכלא.

• תגובה מהירה
  • o
  • אוי סימונה מידמונה כמה שאת טועה גילי היה מבצע הכל משה
  • 06/06/2013 14:46
  • צפיות143
  • תגובה מהירה
  • שמחה חנה
  • 06/06/2013 15:39
  • צפיות127
אני כול כך איתך אם מה שאמרת יש הרבה עיוורים שלא רואים את מה שאתה רואה אילוי היו נמצאים במצב של טהוניה ללבנה כולים היו מתניגים כמו טהוניה ללבנה אני רק מקווה שיעמדו על שלהם ולא יותרו

• תגובה מהירה
  • כמה פעמים הוא צריך להתנצל ? פולי
  • 06/06/2013 18:04
  • צפיות140
הוא התנצל ואמרו לו סע מכאן. אז זהו נגמר!!
שיסעו לנו מהעיניים טהוניה ולבנה היחס התנשא שלהן בלתי נסבל, אף אחד עוד לא החליט שהן אלוהים.
ומגיע להן כלא שתיהן סכנה לציבור הצופים

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה