מי ראוי לגמר מהנותרים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מי ראוי לגמר מהנותרים
    לידיה
    לידיה
    שם: זיו
    מספר הודעות: 67
    ותק: 4 שנים וחודש
  • 27/03/2020 16:57
  • צפיות343
גדי - משום שהוא מצחיק גם אם ילדותי הוא טוב לב ומשתדל להיות בסדר עם כולם הוא אמיתי ומספק שואו
ומפאת גילו הצעיר והסגנון אנשים מביעים דעות מסוימות עליו הוא נחמד והכי חשוב מבדר
אדם - אמיתי מצחיק לא מונע מרוע גם נותן שואו
אודליה - מאז כניסתה היא מספקת שואו לצופים מצחיקה בדרכה עם הדינמיקה המוזרה עם יוסי והשאר תורמת לבית מבשלת מנקה ודי אמיתית ממה שהספקתי לראות

אסיף - לא כ'כ צפיתי בו לכן אין לי דיעה מוצקה לגביו למרות שיש משהו שהפריע לי בו שהוא העמיד את ניר בהדחה כל פעם רק עפ'י אג'נדה פוליטית
אם לא האג'נדות יכלו להתחבר יותר

התוכנית במיוחד בתקופה שאנו נמצאים בה אמורה לספק בידור מסוים ויש מהדיירים שנותרו עכשיו שכן מספקים את הסחורה יותר מאחרים כמו אלה שציינתי

ירדן - לא התחברתי אליה בהתחלה אע עושה רושם של מתנהלת בנועם ואינטלגנציה לא יודעת עד כמה זה משחק וטקטיקה להגיע לגמר כל חלקה במשולש האוהבים עם ליאור ותקוה לדעתי עשתה טעות היתה צריכה לרדת מזה מזמן
ליאור - שבתחילה היה מתלהם על תקן נלחם למען מי שאין לו קול או למען הצדק וואט אבר מזמן עשה שינוי בעקבות השפעתו של ניר שעשה לו סדרת חינוך והראה לו איך להיות יותר רגיש גם בהתנהלותו לתקוה ובכלל
והיום הוא סתם ממשיך בטקטיקת הלאב בוי המזויף ל'מפלצת' הכינוי המפורסם דהעניק אדם לתקוה

יוסי - גם אין לי דיעה לגביו מעדיפה אותו על פני תקוה
מי עוד ? אה
תקוה - לא מספקת שום שואו למעט רוע ורשעות
אולי מבחינתה היא רואה שזה יכול לענין את הצופים ולהביא לה קולות ולהצחיק בדרך ילדותית ומרושעת
אך היא לא נעימה ולא כיף לצפות בה הדבר היחיד שהחזיק אותה שם עד עכשיו זה ליאור וירדן ב'רומן' מזויף

מקוה שהצופים לא ילכו שולל ויצביעו למי שבאמת נותן שואו אמיתי ומבדר באמת וכיף ומענין לצפיה

• תגובה מהירה
  • o
  • יוסי צריך לעוף עם תקוה!! לנקות את הבית מהרוע!!!
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים וחודשיים
  • 27/03/2020 17:26
  • צפיות29
דנה א.
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה