ההפסקות והצינזור מקוממות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הפסקת השידורים צופיה
  • 17/05/2013 11:17
  • צפיות227
עוד לא החלטנו אם להירשם לאתר.אחת הספקות הגדולות מתייחסת להפסקת השידורים באופן קבוע ובכמות רבה. האם יש משהו שיכול להסביר מדוע זה קורה?

• תגובה מהירה
  • אולי כי יש דברים שלא סמדיק
  • 17/05/2013 11:20
  • צפיות226
רוצים שנראה?

• תגובה מהירה
  • אז מה ערכו של צופיה
  • 17/05/2013 11:33
  • צפיות208
הערוץ הפתוח? ממילא הוא מכוון את הצפייה על פי הבחירה של המצלמות המוצגות, מספר ההפסקות רבות ביותר ועל פניו אכן נראה שזה קורה כשלא נוח להפקה שנהיה שותפים. ההפסקה של אתמול הייתה מקוממת. הרעיון של ערוץ פתוח גם בעולם הוא שעל פניו מבחינת הדיירים ומבחינת הצופים כולם רואים הכל. השאלה שלי היא האם כך היה גם בתוכניות בעבר?

• תגובה מהירה
  • כמובן איננו מגיבים בשם ההפקה
    IsraMedia
    IsraMedia
    מספר הודעות: 4,727
    ותק: 17 שנים ו-4 חודשים
  • 17/05/2013 12:02
  • צפיות221
אך אנחנו מסכימים עם הדברים.
הבעיה היא שיש מי שישלם. תמיד יהיה למעשה, כפי שפורסם כאן: http://www.isramedia.net/content/bigbrother-live-p...

למעלה מ-200 אלף מנויים (וזה רק בחברת הוט).
אפשר להוסיף לזה את המנויים שירכשו את הערוץ באתר מאקו החל מה-20.05.

לגבי התשלום על הערוץ - להערכתנו הוא ישאר ככה.
לגבי הפסקות השידורים זה באמת משהו מציק ומפריע לחווית הצפייה של הצופים - בעיקר אלו שרכשו את הערוץ.

בתוכניות העבר גם צינזרו ע"י שקופית.
בנוסף היו כ-4 מצלמות המשדרות לייב ממקומות שונים בבית מה שנתן לצופים אפשרות להאזין לשיחות שונות במקביל או לבחור מה הם רוצים לראות.

היום האח הגדול מעביר את השליטה להפקה והם בוחרים מה להראות לנו ומתי - קצת נוגד את כללי הפורמט, ההנחה היא שזה נעשה מתוך רצון לסנן פליטות פה והוצאת דיבה של דיירי הבית כפי שקרה בעונות קודמות. יותר קל לשלוט ולנהל שידור אחד מאשר לסנן תוכן ב-4 מצלמות 24 שעות ביממה.

דבר נוסף לגבי הרכישה, בדרך כלל חברות הכבלים מציעות תשלום פר חודש או לכל העונה. רכישת הערוץ לכל העונה אמורה להיות זולה במקצת מתשלום בעבור כל חודש. מומלץ לבדוק את העניין.

• תגובה מהירה
  • ההפסקות והצינזור מקוממות
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 17/05/2013 12:25
  • צפיות220
גם מבחינה שיכול להיות מצב שדייר מסוים עושה או אומר דברים שיכולים להטות את הכף מבחינת בחירת הציבור במעמד ההדחה. ויש כמה וכמה דוגמאות שיכולות להשפיע.

2022
  • תגובה מהירה
  • את מתכוונת להתחברות לערוץ בטלוויזיה סמדיק
  • 17/05/2013 11:26
  • צפיות218
זה יקר מה שהם מבקשים, אנשים לא כל היום בבית. שיעשו את זה חינם.

• תגובה מהירה
  • שידור חי קטוע באח הגדול אביגור
  • 17/05/2013 11:48
  • צפיות274
מענין גם אני מתלבט אם להרשם כמנוי. בתקופה האחרונה כמות ההפסקות בשידור החי מטרפות אין הגיון אין התראה אין צפי לכמה זמן ההפסקה
ממילא אני לא כל הזמן בבית וצמוד למקלט הטלביזיה ואם ביתרת הזמן כל הזמן קוטעים לי את השידור אז בשביל מה לשלם להם?
נראה לי שאסתפק בתמצית אחת לשבוע - בצער רב!מעניין אם מישהו בהפקה מתעניין בכלל בדעתנו - הצופים - אם כן - שיגיב!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה