האח שומר על תקוה וליאור.לא הקרינו את הקטע

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האח שומר על תקוה וליאור.לא הקרינו את הקטע שולי
  • 27/02/2020 23:16
  • צפיות200
של ליאור ותקוה שבו ריכלו עליו.זאת הייתה צריכה להיות ההצגה האחרונה במשימה שבה אסיף קם והלך.מראים לנו רק את תקוה הנתוקה והמקסימה את הרוע והריכולים לא מראים.כבר מיצינו את הרומן המזוייף,די להראות לנו,לא מעניינים.

• תגובה מהירה
  • o
  • נכון שולי לא חשבתי שיקרינו שהכל מגמתי בהפקה זה עד הסוף יעל 1
  • 28/02/2020 01:32
  • צפיות17
  • תגובה מהירה
  • שולי אתי
  • 28/02/2020 03:05
  • צפיות15
איזו בדיחה ליאור אומר לתקווה שהוא לא רוצה לקחת אותה לסוויטה כדי לא ליפגועה בירדן חחחחחחחחח בחוץ נלך לסוויטה ממש מיתחשב בירדן מה יעשה עם תקווה הגונזילה בסוויטה אמר שלא נישך אליה חחחחחחחחחחח מגיעה לתקווה חושבת שניבחרה מכל הבנות היפות וחתיכות מימנה בבית ואפשר לחשוב מימי מבחור דוחה

• תגובה מהירה
  • תקוה וליאור משחקים ומתווכחים מי רוכב על מי על מנת להגיע לגמר חחח תחליטו אתם! חחח
    דנה א חדש
    דנה א חדש
    שם: ריקי עזרן
    מספר הודעות: 3,160
    ותק: 4 שנים ו-27 ימים
  • 28/02/2020 07:46
  • צפיות9
לי יש תשובה, ליאור, מאז קבלת המסוק המשותף לשניהם קיבל רמז שהוא עושה נכון, גם הכנסת בושם לתקוה מאמא שלו הבין שזה בסדר והוא בדרך הנכונה! אם תשאלו אותי עשו לו עוול נוראי.... הוא הולך ומאבד גובה!! כל ההתפתלויות שלו, שלא רוצה לפגוע בירדן... מצחיק אותי, הרי אם הוא כל כך דלוק על תקוה, לא היה מהסס לרגע! הרי הוא אומר שהוא מקווה שירדן תודח. מה היא מפריעה לו? נתנה לו את ברכת הדרך! הכל בראש שלו שהיא מנסה לחבל לו ביחסים עם תקוה. אם הוא כל כך בטוח שיילך על זה עד הסוף. הכל משחק ברור וידוע!!!!! רק לתקוה, זה לא ברור!!!! או שכן, וממשיכה להיות כלי בידיים שלו במחיר שלהגיע לגמר ויהי מה!! נראה לי שבשלב הזה, הוא מקווה לא לקבל את הסוויטה, הרי בינינו אם הקשר הזה היה באמת אמיתי, מזמן היה לוקח צעד קדימה... ותקוה? הצחיקה אותי, שאמרה לליאור, שהיא רוצה פאוזה ביחסים ביניהם כדי להקל עליו והיא מש מרחמת עליו חחח היא רצתה יותר, והוא לא מוכן או יותר נכון לא רוצה לעלות שלב איתה... שני שחקנים בשקל!!!

דנה א.
  • תגובה מהירה
  • ברור שישמור על צמד הרשע הזה צופה
  • 28/02/2020 07:36
  • צפיות11
הוא התחיל להריץ אותם בהתחלה כפייבוריטים ועכשיו הוא לא יודע איך לצאת מזה. את אדם מענישים על שטות שבהשוואה למעשים של תקווה וחגית (גנבות ותיאום הדחות) או של ליאור (אלימות פיזית ומילולית) כבר מזמן חלקם היו מוצאים את עצמם בבית. ושלא נדבר על העדפה הברורה שהוא עושה לניר, משום מה תמיד יש לו חסינות ומשימות סודיות. מאוד מעניין. אולי שיתנו משימות סודיות גם לאודליה? נועם? גדי? יש עוד דיירים!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה