הם מאויימים מאסיף שמא יקטוף להם את הפרס.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שוב ריכולים וטינופים על אסיף בנסט רומי
  • 27/02/2020 17:00
  • צפיות168
תקוה,ליאור ,יוסי ופול ומטנפים על אסיף.שוב משימת הפלזמה שוב חוזר הנגון.ליאור שוכח מה הוא אמר על אסיף לפני שכל זה קרה הפיצוץ בינו לבין אסיף.איך הוא אמר לתקוה שליאור לא רוצה להיות בסביבה של אסיף ויותר נעים לו עם רונן.מה הוא משחק פגוע מאסיף.שחק אותה שהוא סלח לאסיף והם חברים בזמן הזה הוא טינף עליו עם תקוה. והנאום המפורסם שלו בחדר האח ביד אחת אבן ביד שניה עושה לאסיף שלום.כמה צביעות איזה כיף לרמוס בן אדם בזמן שהוא מרגיש חלש עכשיו יש קורבן חדש אסיף.המצב שיש עכשיו בבית מזכיר לי את מה שעשו הדירים לשיחי רמסו אותו עד היסוד גם שיחי פצץ מסימה כי הרגיש שהוא לא מסוגל וגם עליו אמרו שהוא משחק למצלמות.רק שאסיף יותר עדין משיחי.אני כל כך רוצה שהיו שם אנשים שיצעקו לאסיף בלי סוף כל יום כל היום.שיבנו שזה מגעיל מה שהם עושים.ממש כואב לי על אסיף אין פינה בבית שלא מטנפים עליו.שאח ישים להם מראה בפרצוף מה שהם עושים לאסיף.

• תגובה מהירה
  • הם מאויימים מאסיף שמא יקטוף להם את הפרס. שולי
  • 27/02/2020 17:27
  • צפיות29
תקוה בגדה באסיף בחברות,היא וליאור מרעילים את כל הבית נגדו.הנה פול השתכנע לגבי אסיף למרות שהוא חבר שלו.מי ייתן ואסיף יזכה במיליון.

• תגובה מהירה
  • תקווה שוב משחירה צופה1
  • 27/02/2020 17:41
  • צפיות32
תקווה האם אין לה נושא אחר לדבר. שוכבת במיט8ה עם ליאור מתבכינת ומשחירה את ירדן

• תגובה מהירה
  • להזכיר לך שולי רומי
  • 27/02/2020 17:42
  • צפיות27
אחרי משימת הבובות תקוה אמרה לליאור שהיא יודעת מה לעשות בקשר לאסיף והינה היא עובדת ועובדת קשה מדיר לדיר לבודד את אסיף לשבור אותו.היא מבינה שאסיף בגמר אז הדרך היחידה שלה זה לשבור אותו נפשית.עכשיו ליאור הטנצל בפני ירדן ואמר לה שהוא חבר שלה והכל בסדר שלפני כמה ימים הוא אמר לירדן שהוא יותר לא מאמין לה.צביעות כדאי שירדן לא תעמיד את ניר ולהרלעק אותה מאסיף.אסיף צריך להרגיש שאוהבים אותו בחוץ אם לא בבית ולכן צריך כל הזמן לצעוק לא כל יום להרגיש מחובק שהתפוצצו עד שירד לשלישית מה קשור את האוויר.

• תגובה מהירה
  • o
  • רק לא אסיף אבי
  • 27/02/2020 19:41
  • צפיות10
  • תגובה מהירה
  • o
  • ומה עם הטינופים של אסיף והליקוקים שלו אחר כך?
    נטע נטע
    נטע נטע
    שם: נטע נטע
    מספר הודעות: 477
    ותק: שנה ו-10 חודשים
  • 27/02/2020 19:36
  • צפיות13
  • תגובה מהירה
  • נטע, ממש לקחת לי את המילים מהפה. כל הכבוד. ישראל
  • 27/02/2020 22:40
  • צפיות12
אסיף תופעה של הישראלי המכוער.