גזענות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • גזענות שלומית
  • 05/06/2013 17:33
  • צפיות143
את יודעת לפני כמה ימים קלילו את הילדים שלי אמרו להם שאלוהים שרף אותם שאלוהים עניש אותם שהם ניראים כמו קיק של כלב כול זה בגלל אנשים כמוך תאיר לך איך הילדים שלי הרגישו

• תגובה מהירה
  • גזענות שלומית
  • 05/06/2013 17:33
  • צפיות111
את יודעת לפני כמה ימים קלילו את הילדים שלי אמרו להם שאלוהים שרף אותם שאלוהים עניש אותם שהם ניראים כמו קיק של כלב כול זה בגלל אנשים כמוך תאיר לך איך הילדים שלי הרגישו

• תגובה מהירה
  • שלומית את צודקת אם ילדיך...... גיא
  • 05/06/2013 17:40
  • צפיות146
ילדים טובים נורמטיביים,זה בושה וזדוניות למי שמדבר ככה לילדים,אבל הגב טעונרע לא נציגה שלך היא כשלעצמה מתנהגת כמו מזבלה לכולם.....את לא רואה ערוץ 20?????היא רעה שנואה ומנוולת,בלי קשר לעדה שלה.ובקשר לילדייך שאליהם ישלם למי שמדבר אליהם ככה.

• תגובה מהירה
  • ראית שלומית
  • 06/06/2013 07:21
  • צפיות120
אני רואה ערוץ 20 גם אני לא סובלית אותה אני אוהבת את שיש להם מסרים חיובים לילדים שלנו

• תגובה מהירה
  • מסר שלומית
  • 05/06/2013 17:44
  • צפיות124
אח גדול אני מקווה שתיעף את גילי רק בגלל מה שאמר לטהוניה על הצבע שלה כי יש לי ילדים כמו טהוניה שהם סובלים רק בגלל שהם בצבע חום ילדים הם יכולים להיות אכזרים כלפי ילדים אחרים ועל התוכנית זאת יש השפע על מה שקורה אם הגזעות

• תגובה מהירה
  • שלומית אור
  • 05/06/2013 17:48
  • צפיות131
ליבי ליבי יוצא אל ילדיך ואת צריכה לדעת מי הילדים האלה ולהתלונן לפני מי שצריך אל תשתקי אבל כשאני רואה את טהוניה אני רואה בת אדם לפני וממש לא צבע ומי שכן רואה צבע שיתבייש היא ככולם חבל רק שהתנהגותה לא ראויה וזה בשפה עדינה

• תגובה מהירה
  • תודה על תגובה היפה שלומית
  • 06/06/2013 07:16
  • צפיות124
אני כול כך מתרגישת ואוהבת את מה שהגבת חבל שאין הרבה אנשים כמוך ואני לא מעריץ של טהוניה כי גם אני לא אוהבת איך שהיא מדברת לא מצבע לה אלא ללבנה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה