יניב יכול לרצוח בן אדם!!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • יניב אור
  • 05/06/2013 12:07
  • צפיות185
השתן עלה ליניב לראש מרוב זה שאומרים לו שהוא חכם יופי חכם אבל קודם תהיה בן אדם הבן אדם חי חיי בדידיות ולא בכדי הבוקר הוא ראה את התמונות של גילי תלויות בבית וסימן איקס על הפנים של גילי דוקא הוא מכל שונאי גילי וכמה האיקס הזה שימח את הרעים ושלי בכלל הציע לתלוש את כל התמונות ויניב הציע לעשות את זה בפני גילי איפה האח הגדול למה לא אמר ליניב למחוק את זה יניב תעוף כבר

• תגובה מהירה
  • יניב אור
  • 05/06/2013 12:28
  • צפיות138
יניב מסית את כולם לא לישמע לגילי ולא לבצע המשימה וטהוניה מתבקשת לשים מקרופון ועונה לאח הגדול לא בא לי תת רמה של אנשים האח מתקשה להתמודד שלי טהוניה יורקת לעבר התמונה של גילי כמה טפשות ורוע נשפך ממנה שלי בשיחה עם פאולינה לטענתה היא זאת שהפיצה עליה שהיא צבועה ושכולם מדברים איתה כי הם אוהבים אותה חחח אנשים מתוסבכים טהוניה משתגעת מהמשימה הלו את במשחק מי את שתקבעי למה לא מראים את הפרצוף הרע המשתלח שלה בגילי בערוץ 22 כמה אוכלים את הלב דיינו

• תגובה מהירה
  • o
  • יש ליניב צחוק של גרגמל מלא רוע שטני משה
  • 05/06/2013 12:41
  • צפיות178
  • תגובה מהירה
  • האח הגדול צריך לאסור על יניב וונדליזם! יסמין
  • 05/06/2013 12:56
  • צפיות164
אם הוא חולה נפש שיעוף בחזרה הביתה לפסיכיאטר !!!

• תגובה מהירה
  • טהוניה אמרה יש לי חשק לקחת סכין.. יסמין
  • 05/06/2013 12:57
  • צפיות172
ולקרוע את כל התמונות של גילי. היא פשוט התביישה לומר את האמת. שהיתה מתה לקרוע את גילי בסכין. זה ידוע לנו שהיא עבריינית חלאת המין האנושי . בן אדם נורמלי לא מתבטא בלקיחת סכין !

• תגובה מהירה
  • הפסיכופט התורן...... מ??????????
  • 05/06/2013 13:14
  • צפיות150
הדפוק נכנס לסרט בתוך המשחק,אין לו חיים בחוץ לכן המשחק נכנס לו לוורידים,בלבול בין מציאות לדמיון, על זה מאשפזים!!!!!!!!!!! חכה שתצא החוצה מזרע ואברבנאל מחכים.!.......חחחחחחחחחחחח

• תגובה מהירה
  • אומרים ועושי ם.... מ??????????
  • 05/06/2013 13:17
  • צפיות149
החבורה הירודה הזו עושה ואומרת כאוות נפשם כי הפעם האח הגדול מאפשר בזיון כנגדו,חוסר כבוד ומשמעת בסיסית,בושה,זה לא אח גדול אלא עבריינים בכל דמון

• תגובה מהירה
  • לדנ עבריינים מכלא שש או רמלה מ??????????
  • 05/06/2013 13:23
  • צפיות137
צופי 20 חוזים בתוכנית מאד רדודה של דיירים נמוכים כמו שלי יניב טהונרע והשאר שמעוררים שאלות על הרכב החברה ,וערוץ 2 מציג נשמות טובות מתפייסות וקצת לחוצות ,אין דיסוננס והצגה שיקרית יותר מזה.לתשומת לב ההפקה ומנהלי הערוץ.

• תגובה מהירה
  • יניב הילה
  • 05/06/2013 14:22
  • צפיות112
הבן אדם פסיכופט, עם הרבה רגשי נחיתות ופחדים
לתפקד כגבר תרתי משמע. בחוץ עדיף שיאשפזו אותו, הרוע נגד גילי משמש לו כלי שישמעו אותו ושיתייחסו אליו. אומרים משום מה שהבן אדם חכם, לדעתי הוא הידיוט מושלם, צריך להעיף אותו את טאוניה וביזו, והמשחק יימשך ברוח ספורטיבית, ולא מלאת ערס. ויכוחים הינם רלבנטיים אבל לא שמגיעים לשינאה כה עמוקה עד כדי גועל.

• תגובה מהירה
  • אור רות גל
  • 05/06/2013 16:13
  • צפיות118
מעניין איזה צחוק לך יש?????גועל נפש לפזר רוע.....

• תגובה מהירה
  • יניב יכול לרצוח בן אדם!! יסמין
  • 05/06/2013 13:01
  • צפיות173
אין ספק שהוא חולה נפש. ה7וא לא ישלוט על מעשיו בזמן הנכון. אין ספק שנשמע עליו בעתיד שהתאבד או רצח מישהו. תזכרו את השם. יניב אביזרץ !!!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה