טהוניה קיבלה את

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • סיום עלוב דנה
  • 27/08/2013 23:24
  • צפיות159
כמה צפוי ומאכזב. הערב האח הגדול סתם את הגולל על תוכנית שהלכה ושינתה פניה מקצה לקצה. את האמון איבדתם בזה הרגע. איך בכלל אפשר להתהדר בזוכה כזו. המסר שאתם מעבירים הוא כזה - רוצים להשתתף באח הגדול? אז ככה אלו הקריטריונים - 1. רצוי להיות מהפריפריה 2. שיוך לעדה שנחשבת למקופחת 3. ידע מופלג בביצה 4. קשרים בברנז׳ה לא יזיקו 4.ארסנל קללות מגוונות 5. כישורי בישול ואפיה לא יזיקו. כמה עצוב שזה מה שהחברה בישראל בוחרת. שלום ולא להתראות בעונה הבאה.

• תגובה מהירה
  • החברה לא בחרה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 27/08/2013 23:31
  • צפיות141
ההפקה דאגה לכך

• תגובה מהירה
  • היא זכתה רק בכסף ליבי
  • 27/08/2013 23:42
  • צפיות167
לא קיבלה את אהבת הדיירים.אני בטוחה שזה חורה לה גם אם תפגין אחרת.

• תגובה מהירה
  • זה לא מזיז לה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 28/08/2013 00:06
  • צפיות144
העיקר שהיא זכתה במיליון.
מעולם לא הייתה עונה כזו מכורה
גם במלכת היופי זה היה מכור מישהו החליט לקדם
את האתיופים בכל מחיר.
היה בעבר פרויקט וואי למי שמכיר היה שם אתיופי
נשמה טהורה מקסים ועדין לא כמו טהוניה.

• תגובה מהירה
  • מור מור ליבי
  • 28/08/2013 15:39
  • צפיות131
מאין את יודעת שזה לא מזיז לה? דיברת איתה על זה? אני בטוחה שזה חורה לה כי היא הזכירה את חוסר האהבה והיחס המשפיל שקיבלה עוד מילדותה.הכסף וחמש דקות התהילה לא ישפרו את רגשי הנחיתות שלה לעד.

• תגובה מהירה
  • לטהוניה לא היה חסר כסף ליבי
  • 28/08/2013 00:14
  • צפיות164
לטהוניה חסר בטחון עצמי ואהבה.היא בעצמה אמרה שמה שהציק לה כל החיים זה שלעגו לה על צבע עורה.יש מליוני אנשים בעולם שהצבע שלהם לא מוצא חן בעיניהם,אפילו לבנים שצובעים את עצמם במכוני יופי.שום מליון לא יגרום לה לאהוב את עצמה,היא יכולה להשתחרר מהריגשי רק בעזרת פסיכונליזה.המצב שלה ילך ויחמיר כשהיופי יתחיל להעלם.....

• תגובה מהירה
  • ליבי -לבי עלייך על שאת כל כך מתוסכלת בגלל !!!!!!
  • 28/08/2013 01:07
  • צפיות149
שלא קרה מה שרצית.לא הכל תלוי ברצון שלך.איך דורין ולבנה האהובות עלייך אומרות ''הכל הוא מלמעלה''אז עכשיו יש לך חשבון עם מי שלמעלה.לא ידוע לי אם הן התכוונו להפקה אולהבדיל אלפי הבדלות לבורא עולם.

• תגובה מהירה
  • טעות קריטית ליבי
  • 28/08/2013 15:06
  • צפיות138
טהוניה היא זאת שמתוסכלת מצבע עורה [את זה היא אמרה בעצמה מספר פעמים לא אני]אבל אני שפטתי אותה לחובה בגלל החזירות שלה,האגואיסטיות,ניבולי הפה,חוסר נאמנות,חוסר צניעות,חוסר רגישות,וכו וכו וכו וכו וכו.טהוניה היא בחורה חולה היא חייבת טיפול נפשי והיא מודעת לזה.עובדה שהיא בעצמה אמרה לאבי שהיא התנהגה בצורה איומה ומכוערת.[ציטוט אכלו לי שתו לי לקחו לי] לסיום,אני לא מתרשמת מאוהדיה שתוקפים את מי ששונא אותה.

• תגובה מהירה
  • לסימני קריאה את טועה ליבי
  • 28/08/2013 17:19
  • צפיות137
מכל העונות הייתה לי רק פייבוריטית אהובה אחת והיא שיפרה.בעונות הבאות היה לי רק הרע במיעוטו.העונה היו כמה כאלה וביניהן היו דורין ולבנה כקונטרה למאוסה טהוניה.

• תגובה מהירה
  • אף דייר לא ניגש אליה לברך אותה גיא
  • 28/08/2013 00:15
  • צפיות166
היא כרגיל תגיד ׳״על הזין שלי כולם״העיקר ההפקה ויורם זק קיימו את ההסכם בנינו.ככה זה היה נראה מרגע כניסתה,הפרובוקציות המתוכננות,האפליות,המריבות היזומות והרחקת כל מועמד חזק ממנה.

• תגובה מהירה
  • מי שלא יודע לתת אהבה ליבי
  • 01/09/2013 19:00
  • צפיות150
גם לא יקבל אותה.טהוניה דרשה כבוד בכוח לכן הדיירים שנאו אותה.

• תגובה מהירה
  • ליבי טהונייה זכתה באהבה !!!!!!
  • 28/08/2013 00:58
  • צפיות137
של כל מי שבחר בה.ובעיקר זכתה בזכות ההתיחסות הפוגעת כלפיה של רוב הדיירים ורוב המשתתפים בפורומים .ועל כך היא צריכה להודות לכולם על זכייתה.איך אמר מיילי הזקן-אני נתתי ללבנה מפתח למיליון מסתבר שהוא ושכמותו נתנו לטהונייה את המפתח למיליון חוששני שהוא ידרוש ממנה אחוזים.לואי ואתבדה...

• תגובה מהירה
  • טהוניה קיבלה את לירון
  • 28/08/2013 07:20
  • צפיות158
אהבת הצופים, הצופים ראו את פאולינה, דורין
נשים רעות וקנאיות

• תגובה מהירה
  • טהוניה קיבלה את אהבת האח ליבי
  • 28/08/2013 15:20
  • צפיות146
אחרת לא היתה זוכה.מי שקיבל את אהבת הציבור הוא גילי מיילי ולכן הוא סולק.נוח לכם להתעלם מהעובדה שהוא קיבל הכי הרבה אסמסים.אבל על טעם וריח אין מה להתווכח.....

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה