נתמך גם בדנה ובענת.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לאון לא הכי חכם בבית אבל מאמין בעצמו.. אני
  • 26/08/2013 12:50
  • צפיות174
ובייחודו ולכן הגיע עד לחמישית הגמר.
בדרך הוא נתמך בגילי, בפאולינה, בדור ובאבי. ז"א הוא לא העפרון הכי חד בקלמר, אבל הוא נעזר בחכמים ממנו ובמי שייצב אותו ואת פחדיו.
הוא נזהר להתרחק מהפיקחים במיוחד.
ניסה להיתפל ולפרוק אגרסיות על החלשים ממנו.
בסופו של דבר מבין במשחקי כוחות ומאמין בעצמו וזה מה שהקפיץ אותו קדימה. היח"צ לעצמו ומראהו המוקפד.
ז"א העיקר להאמין בעצמך לכל אורך הדרך ובייחודיות שלך.

• תגובה מהירה
  • נתמך גם בדנה ובענת. אני
  • 26/08/2013 13:06
  • צפיות165
אולי זה שלא הכי מחודד בקלמר, בסופו של דבר, בגלל שמודע לעצמו, למגבלותיו ולמצבו הוא אולי זה שפועל הכי נכון בבית.
יודע לקחת את הלימון ולהכין ממנו לימונדה.
לא תמיד בדרך הכי נקיה, אבל מיץ יש!

• תגובה מהירה
  • לבנה אמרה דבר חכם מאוד סוף סוף חבל שלא הכרתי אותו
    מהיר
    מהיר
    מספר הודעות: 1,131
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 26/08/2013 13:39
  • צפיות198
לעומק מתחילת העונה ותמיד העמדתי אותו להדחה זאת הייתה טעות מצידי וחבל שכך היה כי הוא איש טוב, אוסיף ואומר כשהייתה משימת האחפליקציה שבה ניתנה אפשרות לאחד הדיירים להכנס ולקחת לאון הגבר בא אליה ושכנע אותה לקחת, ובהעמדה להדחה שהייתה לאחר מכן עשתה טעות בטיפשותה והעמידה אותו להדחה כי הייתה מורעלת מהסביבה העוינת ששהתה בה

• תגובה מהירה
  • o
  • ללבנה היה גורו בשם בי׳זו גיא
  • 26/08/2013 14:13
  • צפיות187
  • תגובה מהירה
  • המשך-והיא היתה חייל מצוין גיא
  • 26/08/2013 14:16
  • צפיות143
תיאמה הדחות איתו ועם יניב והופעלה על ידם בכל הכח,לא נקטה אף פעם עמדה רק צייתה לבי׳זו,כשהוא יצא פתאום נפתחו לה העיניים באופן עצמאי.לבנה רגילה לתרבות הכנופיה של החב׳רה,ושם מצייתים ולא שואלים שאלות,ולכן שנאה ,בלי לחשוב ,את לאון.נקודה.

• תגובה מהירה
  • o
  • (:>
    מהיר
    מהיר
  • 26/08/2013 14:28
  • צפיות155
  • תגובה מהירה
  • במקרה הזה אני חולקת עליך גיא. אני
  • 26/08/2013 15:10
  • צפיות167
גם לאון לא עשה שום מאמץ להתקרב למישהו, מלבד לטהוניה בהתחלה ולפאולינה בהמשך. תמיד הוא חיכה שייפנו אליו, כמו איזה סנוב מצוי.
מלא בעצבים הבחור הזה ואת ההקנטות והעצבים הוא תמיד מלמל מבין שפתיו מאחורי גבם של אנשים בבית אחד אחד, כשם שפאולינה ירקה עקיצות מאחורי גבה של טעוניה ושל שלי. לאון נדבק מפאולינה ופאולינה ממנו וכך הם שמרו על בועה והרחיקו את עצמם כסנובים מצויים משאר הדיירים.
להזכירכם לבנה היתה ביחסים טובים איתם עד שפאולינה דיברה על נושא העישון של לבנה וטעוניה עם לאון וגילי. מאז שלבנה אמרה להם תגידו לי בפנים מה שיש לכם להגיד ולא מאחורי גבי, מאז פאולינה ולאון בעקבותיה וגילי הפנו גב ללבנה.
באותו רגע לבנה קלטה שמשהו לא טיבעי איתם והתרחקה לאחר שגם ניסתה לברר את העניין עם פאולינה בנסט, אך ללא הועיל, הנזק כבר נגרם, היא קלטה את פאולינה ואת הסביבה שלה.
לבנה להבדיל מלאון חכמה וטובה.
לבנה הראשונה לברר דברים עד הסוףףףףףףף יורדת לעומק הדברים.
לבנה הראשונה להגן על קורבנות ועל חבריה.
היא הראשונה שקפצה על רוני להרגיע אותו כשתקף את טעוניה.
היא הראשונה שניסתה להבין את איתי ואת הלך הרוח שלו סביב טעוניה ובעקבות זה גם הגנה עליו במשפט.
ללבנה נשמה גדולה והיא גם גיבורה ממש, אמיצת לב ומבינה בחברות וביחסים עם בני אדם.
תורידו את הפוזה שלה, ההליכה והלבוש והסגנון דיבור ותמצאו בחורה אנושת מאוד והגונה.
אז אין לה סטייל רגיל, אבל בנשמתה היא מתוקה אמיתית. דבש.
אני מעדיפה חברה כמוה ברורה ורצינית לאורך כל הדרך! לא אחת שמשחקת באנשים!!!!!!!!

• תגובה מהירה
  • המשך.. אני
  • 26/08/2013 15:23
  • צפיות152
את הלאון של היום לבנה אולי מחבבת. הלאון שנמצא בקו הסיום, זה שכבר ירד ממנה ומלהשמיץ.
לאון מתאפק חזק לא להשמיץ, יוצא לו קצת על דור, קצת על איתי, קצת על טעוניה, בורח לו, בורחים לו העצבים. הוא כבר לפחות לפחות שבועיים מתאפק ממש לשמור על קור רוח. הוא כבר חסר סבלנות ומת לצאת משם.

• תגובה מהירה
  • לאני גיא
  • 26/08/2013 15:37
  • צפיות137
אני לא מחסידי לאון וחושב כמוך בהרבה מיקרים ,לא בכולם,הוא לא הגן על גילי בזמנו ונהנה רק מהיתרונות שגילי נתן לו ,וזו לא חברות,אבל גם לבנה לא בדיוק מלו הצדיקים,היא מניפולטיבית בדרכה ,סוג של חכמה מהרחוב,הרבה הרבה הצגות,ומה לעשות בי׳זו השפיע על בחירותיה כל העונה .אין לי כעס עליה היא לא רעה .

• תגובה מהירה
  • o
  • גיא, נעים לקרוא את תגובותיך הענייניות. אני
  • 26/08/2013 17:21
  • צפיות186
  • תגובה מהירה
  • לאני תודה גיא
  • 26/08/2013 17:34
  • צפיות149
צצה לה משום מקום דניאלה אחת,שכל עינינה לייחצן את טהו על חשבון זריקת רפש על מתמודדים אחרים,ולא יהיה,הם לא יכולים להגיב,לגב שטוענת ששוהה בחול ויודעת הכל,לי נראה שהיא במקום אחר,אבל זו פרשנות אחרת,.אנשים צעירים נבונים שסופגים ממנה אש תותחים,לא יהיה ולא יעבור בלי תגובת נגד.ושב תודה מוזמנת להצטרף.

• תגובה מהירה
  • מפגר - טוענת שהיא דניאלה
  • 26/08/2013 17:42
  • צפיות156
בחו"ל .חה חה חה ... אני הרבה הרבה הרבה לפניך בפורום , ואפשר לבדוק זאת מהימים הראשונים. הייתי אני זאת , ואחרים - שקבלנו על כך שאנו בחו"ל ולא מצליחים לצפות בשידור .ישראמדיה וחברה' אחרים נחמדים נתנו לנו קישורים אחרים על מנת שנוכל לצפות. אפשר גם לראות לפי שעות התגובות מתי אנשים אחרים ואני ביניהם, שמתגוררים בחו"ל מגיבים , מתי הם הולכים לישון וכו'. קומון סנס. אבל אני לא מצפה ממך שתבין. האינטיליגנציה שלך ברצפה. ודרך אגב אני מחבבת וכבר כתבתי - את לבנה ואיתי ! אבל גם אם טהוניה תזכה , כפי שכולם אומרים - זה יהיה בסדר , ברירת מחדל. העיקר לא דור או ליאון! ( או אבי שכבר איננו ) . עלוב- תמשיך לקנא שאני בניו יורק !!! :-) :-)

• תגובה מהירה
  • אח... הקנאה... הקנאה ... דניאלה
  • 26/08/2013 17:58
  • צפיות172
:-) :-) יאללה , לך לנשום קצת אויר. עוד מעט תתפוצץ , אתה כמו בלון נפוח. לא הייתי רוצה ששום שערה משערות ראשו של אחד מבני ארצי תיפול , לא משנה כמה הוא נמוך ושייך לסחי שבחברה ! יום טוב , הולכת לים ! שהקנאים לא ימותו- אלא יחיו ויסבלו יותר ! :-) :-)

• תגובה מהירה
  • דניאלה רחמים רחמים עלינו גיא
  • 26/08/2013 18:05
  • צפיות151
אל תלכי,דווקא עכשיו שהתחיל להיות איתך נחמד??תזהרי לא לטבוע בים ,איזה כיף לך אני מקנא ממש ,שמעתם היא הולכת לים,איזה סטארטאפ ,ים.הצילו!!!!!!

• תגובה מהירה
  • לדניאלה איזה קנאה.... גיא
  • 26/08/2013 18:08
  • צפיות189
ואני באסה הולך לאמבטיה......תשמרי מקום לידך,אני כבר בא....

• תגובה מהירה
  • סחי אנושי דניאלה
  • 26/08/2013 18:14
  • צפיות146
שכמותך. קנאי עלוב נפש. תמשיך להתבשל שם. אני נוסעת לסאות'המפטון ורק המבין יבין. ביי לכולם ! ף-) :-)

• תגובה מהירה
  • מה יש לך עם סאות׳המפטון לעזאזל גיא
  • 26/08/2013 18:24
  • צפיות144
יאללה שני תקליט, וצאי להריח אוויר מהחדר העלוב והמשמיץ שלך

• תגובה מהירה
  • אלה אפילו לא בני משפחה שלנו אז למה לרדת מהפסים? אני
  • 26/08/2013 18:36
  • צפיות147
בואו נחזור למסלול התגובות הסטנדרטי הלגיטימי ההגיוני יותר.
גם ככה העונה הזו של האח הגדול לא באה לנו כץענוג רצוף אלא כרצף זעזועים ומועקות.
הרבה הזדהות, הרבה כעס, הרבה עוגמת נפש, הרבה אכזריות ומעט נחת רצופה.
אז די בלי מכות.. אפילו לא מכירים אותם. שכל אחד יעשה את שעל מצפונו בפרטיותו ובנחת.
מאוד נהנים מחלק מהתגובות כאן, אז באמת שאין צורך..
אין צורך לרדת מהפסים!
בואו נסיים עם חיוך את העונה המורכבת הזו!

• תגובה מהירה
  • אני הכל טוב והכל בטוב גיא
  • 26/08/2013 18:54
  • צפיות152
לא אוהב אנשים שעושים אי צדק בכוונת משורר... מברברים את עצמם לדעת מרחוק ואולי מקרוב,כדי לזרוק רפש בפנים.כל אחד מהם נמדד לפי ארבעה חודשים ארוכים,וחשוב שהאובייקטיביות ולא בשונה,.שנאה היתה כל העונה בגיבוי וליבוי ההפקה,ומכאן תגובותי .

• תגובה מהירה
  • סאות'המפטון זה בישראל?
    מהיר
    מהיר
  • 27/08/2013 00:04
  • צפיות139
הונלולו הוואי הן שכונות בת"א
(:> (:>

• תגובה מהירה
  • מהיר ממש חבל בעיקר !!!!!!
  • 27/08/2013 05:09
  • צפיות153
שלבנה הפסידה חברות עם הכי טובים שבחבורה.
בחוץ ליאון לא ישים עליה אבל היא הרויחה את ביז'ו ויניב לכל החיים.

• תגובה מהירה
  • אני בלשון המעטה ליאון בעברית אריה !!!!!!
  • 28/08/2013 00:39
  • צפיות159
הוא לא הארי שבחבורה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה