על גבול האלימות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • וידוי חגית
  • 26/08/2018 07:56
  • צפיות250
כאב לי אתמול שרועי הודח, הכי היה מגיע לו להיות בגמר ודווקא עכשיו אחרי שהודח כאשר אני נטולת אנטרס אסביר את עצמי: ראשית נראה לי שהתומכים של ישראל לא הצביעו לרועי כי הקריאה יצאה מאוחר ואלה כבר הצביעו כנראה לאביבית. לרועי יש לב ענק, הוא אמיץ עם ערכים, שולט ביצריו, אנטלגנט, מוכשר ויוצר מבריק, כנה לא מתנשא, מצחיק, רודף שלום ומכבד כל אדם באשר הוא. לדעתי בלי מרייה היה לו הרבה יותר טוב ודווקא בגלל שהיא סתם השלתה אותו, היה לו קשה יותר. אני גם מאוד מאוכזבת שההפקה באופן שיטתי העלימה אותו. בדוח היומי אם מישהו רצה לומר משהו טוב על רועי ישר השתיקו אותו כאילו לא בכוונה, בתשדירים העיקריים העלימו אותו ואם כבר הראו אותו אז הראו אותו בחולשותיו, לא הראו כמה שטיפות מוח עשו לו ולמריה דיירים על היחס שלהם לקשר, לא הראו את החולשות של מריה לרועי, וניסו להראות כאילו שהקשר חד צדדי, בקטנה פעם הראו שהיא אמרה שהיא גם מאוהבת, אחר כך נמנעו מזה. לא הראו את הכישורים של רועי בשירה, תשדירי רדיו והכל באילתור וללא הכנה מראש, חידון טרוויה שעשה, גם בכל מיני משימות שהוא ניצח לא הראו זאת, גם במשימת הצופים שענה לשאלות מורכבות וקשות בחרו להראות דווקא את השאלה על מרקו מהלב שלא ידע את שם המשפחה, לא נתנו לו אפילו פעם משימה סודית, תמיד נתנו לו תפקידים משפילים ותחפושות הזויות ותמיד הוא שיתף פעולה למען המשחק. זה מה שכאב, כי מבחינת המקום שהגיע אליו זה מקום מכובד מאוד במיוחד לאור איך שהראו אותו. חוסר ההגינות כלפיו והפירגון לאחרים פוגע. אני מאמינה שגם המשפחה והחברים והתומכים חושבים כמוני. מאחלת לילד הטוב הזה הצלחה במה שהוא עוסק ולא דואגת יש לו משפחה תומכת ואוהבת.

• תגובה מהירה
  • חגית יש הרבה מהצדק במה שכתבת,אבל באמת הוא הלך לאיבוד יעל
  • 26/08/2018 08:05
  • צפיות57
בגלל מריה הנצלנית ובפירוש אמרה שהיא אוהבת אותו ויש לה רגש אליו.וכל פעם שרצה להתרחק היא שוב פיתתה אותו ולחזור "ושיגעה אותו"הוא נפל עמוק לבור שהיא דאגה להכניס אותו לשם והיתה אמורה לעוף ודווקא הוא הודח.כלום לא ברור פה .מה מריה עושה???חוץ מלשבת ולאכול ושוב לשבת ולהתנדנד לא עושה כלום היא פלקט אפילו שמאד נעלבה ממה שלירז אמרה לה,ולירז צדקה במיליון

• תגובה מהירה
  • הרבה חרמנים הצביעו לה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 26/08/2018 08:11
  • צפיות52
ויש לה מלא עוקבים ועדיין היא הרע במיעוטו

נערך ע"י מור מור 26/08/2018 08:12
  • תגובה מהירה
  • מעניין מה שכתבת, ראיתיי אולי פעמיים או שלוש את הדוח היומי וכתבתי את דעתי על התוכנית אחת העם
  • 26/08/2018 09:43
  • צפיות32
והיא רחוקה מלהיות חיובית בכל פרמטר, כך שאני לא מתפלאת.
אני אתחיל בזה שבהתחלה מאוד חיבבתי את רועי כי באמת ראיתי את האינטלקט
הגבוה יחסית לאחרים שם, את הפלורליזם ואת הכשרון המסויים.
מהר מאוד התגלו רבדים שלא החמיאו לבחור ואני אפרט: הקטע עם אינה למשל, שהסתבר שהיה ביניהם קשר אינטימי אינטנסיבי של חודש וכשקלט שגם היא בתוכנית הדבר הראשון שעשה זה להדיח אותה מהר כי זה לא היה לו נוח,
נגרר, חובב השפלות, שלא מתנגד לסמכות גם אם היא טועה, כדי "להיחשב למשהו" להדבק למישהי שמתמרנת אותו כאשר יש לה חבר ואני לא שופטת בכלל את הצורך בחבר קרוב בבית הזה זכר או נקבה, כי הוא מובן לי. נמשיך ל"ספוקן וורדז", "באמנות כמו באמנות
אין דבר כזה שאין דבר כזה", כך שאם היה שר על משהו גם אם הוא פרי המצאתו, זה ממש לגיטימי, אבל בבית האח לא שמעתי אזכור על כך שהאינפו בשיר שלו לא אמיתי, להיפך, הוא המשיך לדבר כאילו נכנס ללוחמה בזמן צוק איתן (אם מישהו שמע ממנו בתוכנית/ערוץ, משהו אחר, אני אשמח לקרוא) וזה כבר הפך אותו לשקרן מבחינתי. החפירות שלו ושל מריה היו לא מעניינות בעיני והשיחות רפטטיביות. ובכלל הקשר הזה.
לדעתי הוא הגיע לשלב מאוד יפה בתוכנית שלא היה מגיע אליו מול מתמודדים
בעונה מלוהקת טוב יותר.

• תגובה מהירה
  • o
  • אני גם בטוחה שהתוכנית בכל זאת נתנה לו במה רצינית וקרש קפיצה להמשך. אחת העם
  • 26/08/2018 09:46
  • צפיות24
  • תגובה מהירה
  • רועי הודח בצדק מירה
  • 26/08/2018 10:38
  • צפיות37
ראיתי ממנו סימני אלימות. בערוץ 26 היתה פעם שישבו בחצר כולם, הוא הציק למריה, אמרה לו מספיק, לא הפסיק. התחיל לדפוק לה בראש עם האצבעות שלו, ממש חזק והיא התחננה: אתה מכאיב לי, והוא המשיך עד שהבין לבד שהגזים. הוא נראה אלים. טוב שהוא בחוץ. מטרידן, מעצבן.

• תגובה מהירה
  • o
  • גם ישראל עושה דברים מהסוג הזה כל הזמן ויותר חזק .הוא כן היה מעצבן ומטרידן קצת זה נכון. אחת העם
  • 26/08/2018 10:42
  • צפיות26
  • תגובה מהירה
  • מה ישראל עשה למי שכן ראה את העונה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 26/08/2018 10:48
  • צפיות32
וחבל שאין וידאו של הקטעים האלו

• תגובה מהירה
  • o
  • הצקות פיזיות כוחניות "בצחוק". זה לא שווה קטעי וידאו.. בואי. אחת העם
  • 26/08/2018 11:02
  • צפיות28
  • תגובה מהירה
  • על גבול האלימות מירה
  • 26/08/2018 11:49
  • צפיות20
כשהוא דפק לה בראש עם אצבעותיו זה לא היה בצחוק. היא אמרה לו : יש לי סבלנות ואז הוא החליט לראות כמה היא סבלנית והתחיל לדפוק לה בראש במהירות ובאכזריות. ממש הכאיב לה עד שהתחננה, תפסיק אתה מכאיב לי

• תגובה מהירה
  • o
  • לא ראיתי את הקטע המדובר ובכל זאת הגבר היחיד שם שלא עשה דברים מהסוג הזה הוא אליאב. אחת העם
  • 26/08/2018 11:54
  • צפיות18
  • תגובה מהירה
  • o
  • רועי היה ילד כאפות זה למה הוא מפעיל אלימות על אחרים זה מטען מהעבר שלו אא
  • 26/08/2018 11:57
  • צפיות21
  • תגובה מהירה
  • o
  • נכון אחת העם כמוני כמוך בדיעות יעל
  • 26/08/2018 11:31
  • צפיות14
  • תגובה מהירה
  • מסכים בנושא, בנוסף מריה מצצה ממנו תשומת לב ואנרגיה ולכן דני 10
  • 26/08/2018 12:04
  • צפיות16
הוא הרבה פעמים שם את עצמו בצד/בצל ונראה לידה לכאורה חלש היות והייתה מזלזלת בו...

• תגובה מהירה
  • o
  • בהיותו נקמן בקטע מסויים של פאסיב אגרסיב היה "מחזיר" לה הרבה. אחת העם
  • 26/08/2018 12:15
  • צפיות21
  • תגובה מהירה
  • o
  • מכיר את המשפט לכל סאדיסט יש מזוכיסט? :-) אחת העם
  • 26/08/2018 12:18
  • צפיות14
  • תגובה מהירה
  • לא אמרתי שרועי היה מושלם חגית
  • 26/08/2018 12:44
  • צפיות14
כולם שם למעט אליאב הגיבו בצורה אלימה, מילולית או פיזית, הם נמצאים בסיר לחץ. אצל רועי ראיתי עקיצות למריה בתגובה להתנהגותה ששגעה לו את הראש, שזה גם סוג של אלימות, לשחק ברגשות. פעם אומרת לו שהיא אוהבת אותו ובפעם אחרת מפלרטטת עם ישראל, ברור שזה הציק לו. אבל לזכותו למרות הקושי לשהות באותו בית במצבו הוא לא יצא מכליו. מה שכאב שההפקה הראתה לצופים כמעט רק את הדברים פחות טובים, או העלימה אותו. דברים מרגשים ויפים אחרים הם לא הראו וזה לא היה פיר. כשאנחנו בוחנים אשיות מסויימת אנחנו רוצים להכיר את כל הצדדים. אני דווקא ראיתי שמריה הזיקה לו הרבה יותר. אבל גם ראיתי הרבה שיחות, דאגה וכבוד ביניהם.

• תגובה מהירה
  • o
  • כן כן..מכיר ...:) דני 10
  • 26/08/2018 13:02
  • צפיות12
  • תגובה מהירה
  • o
  • נצחון התמונה על הקול אביגיל
  • 26/08/2018 10:40
  • צפיות29
  • תגובה מהירה
  • o