אביבית מתעמתת עם אדל על התקופה בה היתה אביבית בודדה ואדל בחרה להיצמד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אביבית מתעמתת עם אדל על התקופה בה היתה אביבית בודדה ואדל בחרה להיצמד דנה א.
  • 21/08/2018 15:28
  • צפיות130
למירב! אדל ידעה מבחוץ שמירב חזקה ובחרה להיצמד אליה וזנחה את אביבית בצורה בוטה ורעה. היום, כשאדל רואה שאביבית חזקה ומירב וגם היא חוטפות גינויים מבחוץ, אדל רוצה לשקם את היחסים עם אביבית. טוב עשתה אביבית, העמידה אותה במקום!! התרוץ של אדל -״למה לא באת ואמרת לי״? חבר טוב לא ממתין שיבקשו עזרה! הוא בא מרצונו ועוזר, אבל לאדל בזמן ההוא היה מתאים להיצמד למירב (אלוהים יודע למה...) אה כן, חשבה שהיא חזקה... מה שלא נכון עכשיו. מירב על הקרשים! החיילים התפזרו, הרימו ראש, מבינים שהיו רק כלי משחק בידה! ועכשיו רגע לפני הגמר מנסה לתקן את הטעות שעשתה. קדימה מירב ואדל, יד ביד שיצעדו החוצה לעבר השקיעה! שקיעה של ממש!!! אדל שכחה, שכל היום היתה מחבקת את מירב ואומרת לה ״יפה שלי״, פשוט גועל! מחקה את עצמה! ובשביל מי? היום היא אולי מבינה מה שאביבית מבינה מזמן - ערך החברות הוא עליון! לגבי אדל נאמר - מעט מידי מאוחר מידי! לא תרמה כלום ושם דבר! לא הביאה שום ערך מוסף! מלבד האדרה עצמית ותככים! ככה זה כשאתה בוחר עקום. אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה...

• תגובה מהירה
  • o
  • לדנה א.ככ נכון ואמיתי לגמרי יעל
  • 21/08/2018 15:51
  • צפיות10
  • תגובה מהירה
  • אכן כך. אבל אביבית כבר שאלה ממזמן את אדל מדוע הגר
  • 21/08/2018 15:53
  • צפיות28
התנהגה כמו שהתנהגה. אדל בחרה להתעלם.
על פניו נראה שאדל תלותית מאוד. אינה מסוגלת לעמוד בזכות עצמה. שמה עצמה ללעג ועוד תבכה הרבה.

• תגובה מהירה
  • o
  • כן הגר היא תתבזה בחוץ אדל הרבה על החנפנות ההזויה יעל
  • 21/08/2018 15:54
  • צפיות17
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה