מה קרה ששלושת הנשים בבית מדברות ולא רבות? משהו קרה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מה קרה ששלושת הנשים בבית מדברות ולא רבות? משהו קרה מימי
  • 16/08/2018 18:14
  • צפיות390
זה מאד מוזר. אדל תפסה מרחק ממירב לא מתכרבלת איתה במיטה. מירב מתקשרת עם אביבית ולא בצעקות אימים. מה אנחנו לא יודעים?

• תגובה מהירה
  • o
  • סכין ההדחות על הצוואר יקי
  • 16/08/2018 18:31
  • צפיות94
  • תגובה מהירה
  • o
  • לא עבד החרם if you can't beat them join them מדויק
  • 16/08/2018 18:31
  • צפיות82
  • תגובה מהירה
  • טוב מאד שהן מדברות, אדל הבינה שהיא לא מצטיירת טוב אביגיל
  • 16/08/2018 18:32
  • צפיות135
בחוץ. הן ניהלו שיחה מעניינת. אביבית אמרה שהיא מוכנה לחיות רק עם גבר שחוזר כל יום בשבע בערב ונותן לה המון תשומת לב. אחרת אין טעם. ואילו מירב שהיא נשואה ותיקה, טענה שזה לא מציאותי ושיש גברים כמו מאץ שעובדים עד מאוחר, ושכל הנשים חושבות כמוה. הפעם צדקה מירב שכל הנשים הנשואות כבר מעבר לרומנטיקה, רוצות קצת ספייס... אביבית לא נשואה ועדיין חיה בחלומות שלה. מירב גם התלוננה כרגיל שקמים בלילה לילדים, אז אביבית אמרה שגם הרווקים ערים בלילה. בקיצור, אביבית אישה לא שיגרתית, וזה גם החן שלה.

• תגובה מהירה
  • o
  • אביבית מלכה 👑 תכבה את האור האחרונה טלי
  • 16/08/2018 18:34
  • צפיות81
  • תגובה מהירה
  • o
  • הלוואי שאביבית תזכה נשמה טובה יולי
  • 16/08/2018 18:49
  • צפיות53
  • תגובה מהירה
  • o
  • לחזור הביתה עד 7 בערב זו דרישה מוגזמת? הילדים לא צריכים אבא? משגיח כשרות
  • 16/08/2018 20:05
  • צפיות74
  • תגובה מהירה
  • o
  • צודק לחלוטין אחת העם
  • 18/08/2018 13:14
  • צפיות26
  • תגובה מהירה
  • סליחה, .. יהלומה
  • 16/08/2018 20:15
  • צפיות81
גבר שעובד נון סטופ ולא בבית. בכלל,אז למה התחתן והביא ילדים,אם מתנהג כרווק שכל היום בחוץ וחוזר לישון "בבית מלון".הילדים לא צריכים אבא ??

• תגובה מהירה
  • o
  • שעמום בהתחלה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 16/08/2018 18:33
  • צפיות71
  • תגובה מהירה
  • כן מירב חטפה צעקות בחוץ אני מאמינה שדיברו איתה מההפקה גם ושינתה אסטרטגיה אחת העם
  • 16/08/2018 18:37
  • צפיות141
הבינה שהיא לא יכולה על אביבית ושכדאי לה להכנס לדמות "המצחיקה" שוב.

• תגובה מהירה
  • אכן מירב עושה הערכת מצב מחדש, להרפות קצת מאביבית אביגיל
  • 16/08/2018 22:46
  • צפיות85
ולעבור להצגות (צעקות פחד אתמול בלילה) לסיפורים ולמבטא של פוליאקוב. מתחת לשטח מסתתרת מירב האמיתית. היא שמעה הערב שצעקו לאליאב "טילטיל מאחוריך" ונפלו פניה. ניסתה לעשות חיוך מלאכותי שמיד נפל.

• תגובה מהירה
  • כן, ממש התאמצה להסתיר את האכזבה שלה שאליאב מקבל חיזוק מטיל טיל, דנה א.
  • 16/08/2018 23:23
  • צפיות83
זו היתה הבעיה של מירב כל העונה, שחשבה שהניצחון בכיס הקטן שלה וזלזלה בין היתר גם באליאב... להזכירכם תמיד אמרה כמה שהיא ״אוהבת אות״ אבל בכל הזדמנות היתה יורדת עליו על הרגלי השינה שלו ובכלל התייחסה אליו כאל שוטה הכפר, ניצלה את טוב ליבו עד שהחייל שכל כך התאמצה לשמור קרוב אליה, הרים ראש והעז להגיד את דעתו! השיא היה שהתחבר לאביבית השנואה כל כך על מירב ועל זה שילם אצל מירב בהבטחות אין סופיות עד שהבינה שזה אבוד! ועכשיו, בן טיפוחיה זוכה לצעקות מבחוץ והיא מתאמצת להסתער את האכזבה שלה ואומרת שגם היא מאוד אוהבת את טיל טיל, נו באמת... פאתאטית....

• תגובה מהירה
  • o
  • תיקון - צ״ל - בהטחות אין סופיות...תיקון - להסתיר את האכזבה.... דנה א.
  • 16/08/2018 23:27
  • צפיות46
  • תגובה מהירה
  • o
  • כן דנה.א. צפינו וראינו.מירב לא יודעת לפרגן כי היא קנאית גדולה יעל
  • 16/08/2018 23:38
  • צפיות52
  • תגובה מהירה
  • o
  • חחחח באמת? צעקו לאליאב את זה? מצויין :-) אחת העם
  • 16/08/2018 23:40
  • צפיות58
  • תגובה מהירה
  • מירב שר
  • 18/08/2018 12:52
  • צפיות39
כנראה קיבלה רמז אצל האח שכדי לרדת מהעץ ולהירגע כי זה גורם לה נזק ולא תגיע לחמישיית הגמר.ופתאום מתקרבת לאביבית איזה צביעות המזל שלה שלאביבית לב זהב ומוכנה לסלוח גם לנחש ארסי כמו מירב שירדה לחייה במשך חודשיים ולרוב בלי שום סיבה פשוט לא באה לה טוב בעיין ולקחה לה את כל הפוקוס . גברת פיפי הצופים רואים גם את המניפולציה החדשה שלך שאם תתקרבי לאביבית המניות שלך יעלו בספק את הפרצוף האמיתי כבר הכרנו ובשבועיים האחרונים קשה לשנות לפחות את דעתי בעיני נשארת גברת פיפי.

• תגובה מהירה
  • o
  • אחרי הלילה הזה.... אביבה כפרה אני מפחדת... אביבה תמונה מצורפת
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 16/08/2018 18:55
  • צפיות162
אחרי הלילה הזה.... אביבה כפרה אני מפחדת...  אביבה
2022
  • תגובה מהירה
  • מכשפה מהממת אני מתה על סרטי אימה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 16/08/2018 19:02
  • צפיות74
אחד הלילות המצחיקים

• תגובה מהירה
  • כן, ראיתי את מירב במשימת הלילה אומרת לאביבית ״ אביבית כפרה, אני מפחדת״.. דנה א.
  • 16/08/2018 20:26
  • צפיות96
חזון אחרית הימים! מה קרה מירב, סוך סוף התחילה להבין שאביבית לא מפלצת כמו שניסתה להציג אותה, כנראה שהצליחה להבין, שאביבית אהובה גם בבית וגם בחוץ. ואביבית עם הלב הטוב שלה, מתנהגת אליה בעדינות ומובילה אותה במשימה בחושך... זוהי אביבית! לא נוטרת טינה! בואו נראה מתי מירב תתהפך ועל מי? או שאולי עכשיו רגע לפני הגמר צריך לשמור פאסון... אני יודעת דבר אחד - מירב טרם המהפך של היומיים האחרונים, זוהי מירב האמיתית! עכשיו זה משחק פארקסלאנס!!! העיקר לשרוד! גם במחיר התחברות לאביבית, רחמנא ליצלן... חחחח. גם אצל אדל, רואים פתאום, מבטי הערכה לאביבית, שעשע אותי , שבחדר האח הגדול, אדל התייפחה, מה עשיתי, למה זה מגיע לי, מה עשית? זרקת את אביבית וחברת למירב מהרגע שנכנסת, כי חשבת שמירב חזקה, ראית שאביבית מבודדת, אבל הרגשת חזקה ליד מירב וחשבת שזה שיביא אותך לגמר... ועכשיו - איך שגלגל מתהפך לו....לשתיים האלו מירב ואדל, יש מזל גדול, בוודאי יותר משכל, שאביבית כזו נשמה טובה שמוכנה בכלל להסתכל לכיוון שלהן. אביבית למיליון!!!!!!

• תגובה מהירה
  • ובענין משימת החושך/אימה - רק תכניסו את מירב למצב של לחץ, ותקבלו את מירב האמיתית! דנה א.
  • 16/08/2018 20:41
  • צפיות69
שלל קללות שאפילו מבייש לכתוב אותן... אז למי שתוהה אם יש מהפך אצל מירב, אז זהו שלא!! עכשיו היא מנסה להחזיק מעמד ולהגיע לגמר וכל האמצעים כשרים...

• תגובה מהירה
  • o
  • העידה על עצמה שהיא נהגת משאית לי
  • 19/08/2018 00:08
  • צפיות36
  • תגובה מהירה
  • o
  • הלחץ המעושה שלה ? זה לא היה אמיתי. אחת העם
  • 19/08/2018 01:21
  • צפיות21
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים