רועי מלאך, אין בו טיפה רוע, חכם ושנון וכולו עוד ילד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • רועי מלאך, אין בו טיפה רוע, חכם ושנון וכולו עוד ילד חגית
  • 16/08/2018 14:22
  • צפיות163
כל הכבוד לו, וחבל שההפקה לא פרגנה לו בשום שלב, רק צופי ערוץ 26 הכירו וגילו עד כמה הוא מוכשר וצנוע, לא מתרברב, כולו נתינה, אהבה ומחילה. מבחינתי הוא היחיד שעבר שינוי והכי מגיע לו לזכות.

• תגובה מהירה
  • o
  • איפה בדיוק החוכמה שלו!? רועי נחש כמו מריה - יודעים להדליק אש טלי
  • 16/08/2018 14:31
  • צפיות86
  • תגובה מהירה
  • הבעיה היחידה שלי איתו שהוא יכול לזלזל באחרים שהוא מעל כולם ואמיתי מכולם וכולם שחקנים מדויק
  • 16/08/2018 14:37
  • צפיות65
בקיצור כשהוא מתמסכן

• תגובה מהירה
  • היכן ראית את השנינות? לא נעים לומר אבל הוא סוג של בוק הגר
  • 16/08/2018 15:17
  • צפיות62
בדיוק כמו תומר.

• תגובה מהירה
  • אני כן רואה חוכמה ושנינות אצל רועי, אבל גם תמימות חגית
  • 16/08/2018 16:42
  • צפיות40
רועי היחידי שאפשר לנהל איתו שיחות מעמיקות, מתמצא ויש לו ידע רחב בכל נושא, קשוב ותמיד מוכן ללמוד, היחידי שידע להסביר על כל ארץ ועל ההסטוריה שלה, ידע לפתור את החידה קרקס מטהרנו שבחיים הם לא היו מגלים. בחידון טרוויה ידע לענות על שאלות מורכבות אבל ההפקה בחרה להראות דווקא את הקטע שהוא לא ידע את שם המשפחה של פרנקו מהסדרה הלב, כאשר הוא בעצם השיג את מירב התשובות הנכונות לקבוצה וזכו במשימה. רועי מביע את הרגשות שלו לטוב ולרע, זה רק מראה שהוא היחידי שלא משחק הרי רוב האנשים מדברים ומתגאים במה שטוב אצלם ולא מראים את הצד החלש אצלם. נכון הוא עדיין ילד וילמד את החיים ויבין שצדק לא צריך רק להיעשות הוא גם צריך להראות. בדבר אחד אני בטוחה שהמעריצים של רועי הם איכותיים ואני מאמינה שגם צופים אחרים אם היו באמת מנסים לראות מעבר היו מגלים זאת. אבל אני מכבדת כל צופה ואת הערכתו לדייר זה או אחר.

• תגובה מהירה
  • קשה לנהל שיחה עם מישהו שאין לו דיעה מדויק
  • 16/08/2018 18:34
  • צפיות50
הוא יודע להתפלסף ולדבר המון לראות את שני הצדדים אבל אין לו שום דיעה אז זה שיחת סרק. שהצד השני נשאר באותה הדיעה ואין באמת שיח סתם התפלספות.

• תגובה מהירה
  • רועי טרחן, חכמולוג, מתנשא, לא באמת מפרגן אורחת
  • 17/08/2018 00:06
  • צפיות39
אם תשימו לב לשיחות האחרונות שלו עם מריה, חוסר פירגון מוחלט! היא נפתחה, יותר שמחה והוא מתקרבן ומדכא את רוחה, היא לא שמה לב.. אומרת שטוב לה עכשיו בבית, " למה את לא חושבת על החוץ, זה לא אחראי" .. היא מעריכה את הדברים הקטנים שמספרת שאין לה בבית אפילו לא חלון נורמלי, מרפסת בטח לא גן.. והוא קורא לזה חומריות ואומר שזה לא מה שחשוב.. בקיצור, חבר הוא לא.. מרוכז טיכו רק בעצמו, כועס עליה כל הזמן שהיא לא מאוהבת בו, ועין צרה לי באליאב שמריה מחבבת כי הוא קליל ונעים שיחה וכיפי ורועי מלנכולי וכבד ופלספן ופלצן.

• תגובה מהירה
  • כי רועי קולט אותה אדה גם היא מתנהגת אליו כך. הוא מבין שזה הרבה משחק אצלה. אחת העם
  • 17/08/2018 00:15
  • צפיות40
ואגב, ממש מסכנה סיפור קורע לה שאין גן או מרפסת...גם לי אין.

• תגובה מהירה
  • די די באמת מריה ממש ”קדושה“ חגית
  • 17/08/2018 06:46
  • צפיות32
בינתיים מי שעשה הצגות כל העונה זאת היא. היא הייתה נופלת לידיים של ישראל אם הוא רק היה רוצה,היא ומגיעה הרבה יותר רחוק ממגי. תזכרו בתחילת העונה איך היא התנהגה. רועי גילה איפוק מדהים, מה שבסופו של דבר כיבד והיגן על מריה. אז מספיק עם ההצגות והשמצות, מסכנה מסכנה, היא רואה רק את עצמה ואם היא פתאום טובה אליו אז זה רק בכדי שיחשבו מה שאתה כותב, באמת עצוב שזה מה שאתם רואים ולא מעבר.

• תגובה מהירה
  • התמונות של מריה מאוד פרובוקטיביות, כמעט פורנוגרפיה. הגר
  • 17/08/2018 17:55
  • צפיות10
תמימה היא לא. מהי? אין לי שמץ של מושג

• תגובה מהירה
  • רועי הכי משכיל ואינטילגנט שם זה נכון, אבל הוא משנה את דעתו בכיוון המדבר איתו אחת העם
  • 17/08/2018 01:30
  • צפיות33
הוא לא נוקט עמדה בכלום. מה גם שהוא תמיד התחמק מנקיון ובישול והשקר על צוק איתן ממש מרגיז אותי.

• תגובה מהירה
  • o
  • הוא לא דמות מעניינת. אחת העם
  • 17/08/2018 01:34
  • צפיות21
  • תגובה מהירה
  • נכון, לא אמרתי שהוא מושלם חגית
  • 17/08/2018 06:57
  • צפיות17
הוא צריך לעבוד על הבטחון שלו, כי יש לו הרבה יותר מאחרים שלכאורה דעתנים על כלום. אני מכירה אנשים שהם כלומניקים שמשחקים אותה הכי יודעים והכי חכמים ואחרים שיודעים הרבה ומרגישים שהם לא יודעים כלום, רועי עובר תהליך ועמד ממש יפה בכל התהפוכות שעבר, ועם מה שעבר וד.א זה שהוא אומר בשיחה אני מבין זה לא אומר שהוא קונה את זה. ומישהו כתב שהוא עף על עצמו, כי הוא חושב שהוא יזכה, איך בדיוק אם מראש הוא יודע שישראל עבר אותו בהצבעות.

• תגובה מהירה
  • רועי ילדותי מאוד בסה"כ. הוא כן חברותי ודברן, אני אני קולטת בניואנסים אחת העם
  • 17/08/2018 15:48
  • צפיות16
כשהוא שואל שאלות לאן הוא מכוון וכיוב'.

• תגובה מהירה
  • o
  • מסכים שברועי קיים תכונות איכותית, הוא אינטליגנטי. דני 10
  • 17/08/2018 18:14
  • צפיות13
  • תגובה מהירה
  • אין ספק שרועי ילד טוב. פיקח? לא יודעת, אם היה פיקח היה משחרר ממריה והיה דנה א.
  • 17/08/2018 06:03
  • צפיות31
מבין שלבחורה יש חבר בחוץ וזה לא יכול לקרות ביניהם. גם כשכבר הצליח לשחרר קצת, עבר לטקטיקה אחרת, על ידי הקנטה של מריה... מריה זו מריה! אניגמה! הבעות פנים שמתחילות עם הבעות של סבל ועצבות, ועד הבעות של לא מבינה מה רוצים ממני... היא צריכה להודות לרועי שניהל איתה שיחות לתוך הלילה לעיתים משמימות ולעיתים מחכימות, אבל הוא היחיד שהצליח להוציא ממנה, דעה, רגש, כעס, צחוק. היא צריכה להודות לו! כי עד היום לא היינו יודעים אם מריה יכולה להביע משהו. רועי באמת ילד טוב. מה שמרגיז אותי אצל רועי זה, כשהוא מנהל שיחות עם הדיירים, בן שיחתו האחרון הוא הצודק! שימו לב בשיחות שלו זה תמיד חוזר - אתה/את צודק! מה עם דעה משלך? לא תמיד צריך לרצות את זה העומד מולך, במחיר של הנמכה של עצמך.

• תגובה מהירה
  • דעתי שזה לא תפקידו של הגבר..כל עוד בחורה לא נשואה... דני 10
  • 17/08/2018 18:17
  • צפיות16
הנושא בחזקתה של מריה או כל בחורה אחרת שיש לה חבר , הן אלו שצריכות לשים תמרור עצירה.

• תגובה מהירה
  • o
  • דעתך החיובית על רועי נכונה מאוד. עמית
  • 17/08/2018 09:05
  • צפיות20
  • תגובה מהירה
  • רועי שלום
  • 17/08/2018 18:22
  • צפיות19
בחור מתיש. חפרן בלתי נלאה. קרציה שלא מהעולם הזה שלא מבין מה זה לא זה ממשיך להתחנן על נפשו לקבל את האהבה שנתונה למישהו אחר. אז כן, בתחילת הדרך מריה הביעה שגם לה יש רגשות. אבל מאז עברו הרבה מים בנהר ומריה העבירה את הקשר הזה לקשר חברי בלבד (מה שהוא רצה גם) וזה עדיין לא מנע ממנו לסחוט חיבוק או לשחק לה ברגשות ובלב כל הזמן בעזרת מניפולציות זולות.
היא תמיד רצה אליו שהוא עם פרצוף תחת
בגלל זה הוא תמיד עם פרצוף תחת שהיא מאושרת ומסתדרת עם כולם
שהיא עצובה הוא הכי מאושר בעולם כי אז היא לבד ולא ליד אף אחד והוא יכול להיות לידה בלי הפרעות

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה