״איזה כייף שיש המון חברים״

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ״איזה כייף שיש המון חברים״ שלגיה
  • 11/08/2013 15:05
  • צפיות143
מזה חברים אבי אכזב אותי מאוד לא האמנתי שאדם בוגר כמו אבי דאג שדורין תועמד להדחה דורון היא נאמנה וחברה אמיתית אבי דואג למי שיבשל למענו הוא לא יכול לאכול ולירוק מהצלחת שהוא אוכל ממנה טהוניה מבשלת לו את מה שהוא אוהב כנ״ל ירדן שניהם מבשלות לו למלך סיאם הוא לא אוהב את דורין ולא אהב את האוכל שלה למרות כל זאת היא מכבדת אותו למרות שאבי יודע איזה פה יש לטהוניה ומדבר מאחורי גבה מפחד ממנה ומכל הקהילה הגדולה שבעד טהוניה אני לא מבינה מה יש ללמוד מאישה כמו טהוניה חבל בחורה צעירה ושיודעת לפגוע ולרמוס אנשים אישה כזאת ראויה למיליון אבוי ואבוי היא כזאת קטנה מי שנובח לא נושך היא יודעת לנבוח בכך שהיא פוגעת באנשים היא מסתירה שהקהל בבית לו יראה מי זו תהוניה האמיתית הכל משחק ואיתי מה הוא מתומתם בחור חכם כמוהו נפל ברשתה של טהוניה אתמול היא ביישה אותו כשהוא אמר לה קשה לך להירדם כשאני לא לידיך ובלי חשבון ליד דורין ירתה את חיציה המורעלים מה אתה חי בסרט יאללה. אוף השנה האח הגדול עיכוב אותי ממש השנה לא היה משהו כל הזמן אני שומעת ברחוב את דעת הקהל על טהוניה כמה שהיא מגעילה ויש לה פה אז איך זה קהל נכבד שאישה כמו טהוניה ואבי נשארים כל הנחשים והערמומים ואם יש צדק שדורין וודא וליאון לא יצאו היום ועל כך אגיד כעת מתחיל האח הגדול

• תגובה מהירה
  • ההפקה משאירה
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 11/08/2013 16:41
  • צפיות103
את טהוניה ומריצה אותה לגמר

• תגובה מהירה

מקרא סימנים