לדנה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • עצוב מאוד כמה אוהבים את הגזענים רונצ'י
  • 31/05/2013 16:46
  • צפיות118
עצוב מאוד להיווכח עד כמה הגזענות פשטה ברחבי הארץ. אחרת לא אפשר להסביר את ההצבעה שהוציאה גזען כגילי מיילי מרשימת ההדחה ולצערי הרב, כאן הפורום, מסתבר שיש לו רוב גדול, לפי התגובות. אני עדיין לא בחרתי לי פייבוריט'ית אבל דבר אחד בטוח - לא רוצה לראות את רוני מיילי שם. הוא גורם נזק עצום להרבה אנשים חוץ מזה שעושה חור בראש. לא מבוגל לסתום את הפה לרגע. השפן של אנרג'ייזר אפס לעומתו.

• תגובה מהירה
  • מסתבר שמיילי יותר טוב מהצבועים הרכלנים דנה
  • 31/05/2013 17:20
  • צפיות133
שכל היום בלה בלה בלה על גילי. כותשים וטוחנים את שמו. מעלילים עליו מה שהם בעצמם עושים כל היום. הולכים לשון הרע ורכילות נפשעת. טהוניה תוקעת גרפסים ונודים ומקללת כמו ילדת רחוב מגעילה ומאיימת על כולם כולל על האח הגדול. אומרת שכולם בזין שלה ולכל אחד מצמידה שם תואר כמו בן זונה או בהמה. אז מי יותר טוב??? ברור שהמיילים טובים יותר. ובאלף מונים !!!!! עצוב שאתה רונצ'י אוהב את חבורת הזבל הצבועים שרק מלכלכים על אחרים כל היום. כנראה שאתה אוהב צבועות כמו שלי שעושה את עצמה חברה של דור וטהוניה ומצביעה להדחתם. גדול וענק האח הגדול שהכריח אותה במשימה להראות את הפרצוף המכוער שלה. כשאני רואה כמה המוןןןןן מרכלים על גילי ולא מתייחסים ברחמים לילדים שלו שצופים בתוכנית אני מקווה שכולם יעופו לחורים עם הטינופת שלהם ושגילי ינצח. אנטי מגנה על חלשים ודווקא גילי נראה חלש מול החרם הקבוצתי נגדו.

• תגובה מהירה
  • o
  • אני *** דנה
  • 31/05/2013 17:22
  • צפיות93
  • תגובה מהירה
  • רונצ'י כל מילה שלך בסלע! hadas
  • 31/05/2013 21:28
  • צפיות95
סוף סוף נשמע כאן קול שפוי בפורום המושפע הזה.אני שמחה שאת חושבת כך ושיש לך האומץ להביע את זה.

• תגובה מהירה
  • יותר עצוב לגלות כמוך דנה
  • 31/05/2013 21:33
  • צפיות96
שאוהבים רכילות לשון הרע ורוע לב

• תגובה מהירה
  • לדנה hadas
  • 31/05/2013 22:28
  • צפיות104
שוב חזרת לצירוף המילים הקבוע והמשעמם שלך,חשבתי שזה עבר לך???!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה