אדל - מרגע כניסתה הפכה את אביבית לנמסיס שלה. הפנתה לה עורף וחברה למירב

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אדל - מרגע כניסתה הפכה את אביבית לנמסיס שלה. הפנתה לה עורף וחברה למירב דנה א.
  • 10/08/2018 07:03
  • צפיות73
שלא ברור לי מה טיב הקשר ביניהן... כל היום מלקקת למירב ״יפה שלי״ ״מתוקה שלי״ פשוט בא להקיא מההתחנפות והלקקנות למירב. אדל מסתובבת כמו טווס ובטוחה שכל הלהקה שסובבת את מירב נותנת לה כח. אין לה את היכולת להבחין שמירב רק משתמשת בה להגדיל את מספר התומכים בה ושמחה על הקרע שנוצר בין אדל לאביבית. מקווה מאוד שאביבית, לא תישבר מלכתו של אלי, תזקוף ראש ותמשיך בשלה. כל אירועי אתמול, משחק ״האמת או אמת״ רק הוכיח את רמת חבורת הזבל ואיך עלמות החן של הבית מריה, דניאל, נשאבות לרוע של מירב ומוכרות את עצמן רק כדי להיות עם הרוב. ובמקרה הזה - הרוב בהחלט לא קובע! זהו הרוב הכי רע, נמוך, שמשחק משחק מלוכלך ומוכן למכור את נשמתו לשטן. כמו מירב, שטורחת להזכיר כל הזמן, שאדל לא התנתקה מאביבית בגללה ואף פעם לא דיברה בגנותה של אביבית..... חחחח היא גם מאמינה לעצמה. הרי כל הבעיה שלה זה אביבית מהרגע הראשון שנכנסה, ניהלה מלחמת חורמה באביבית יחד עם סימה ״חברתה״.. עצוב שאנשים כמו מירב ואדל זוכים לאיזושהי תמיכה מקהל הצופים. זה הזמן לחזק את אביבית, על אפם וחמתם של מירב ולהקתה, שבערמומיות (או בעורמה כמו שהיא אומרת..) ולהביא אותה לגמר!! העורמה היחידה בכל הסיפור מתחילתו היא מירב!!!!!! עובדת קשה כל יום לגייס חיילים ואביבית בחיוך ובשלווה נשארת בשלה. להעיף את מירב ואדל בהדחה כפולה. אוי ואבוי אם אחת מאלה תנצח את הגמר... כל אחד אחר עדיף עליהן. בעיני רק אביבית ראויה לזכות. בתחילת הדרך הייתי בעד ישראל, כי ראיתי בו שורד עם סיפור חיים קשה, אבל ההתנהלות שלו מול אביבית במשבר מאתמול הראה לי איך מנסה לרצות את כולם, גם את אדל וגם את אביבית... זה לא יכול לקרות. קח צד חביבי! אל תשב על הגדר! אביבית חברה שלך כבר שנים מבחוץ ואת אדל הכרת רק בבית האח, ואדל מרימה לך רק כדי להעביר אותך לצידה. יכולתי לכתוב עוד ועוד.... חזקו את אביבית, כי באמת נשמה טובה וסלקו את הרוע......

• תגובה מהירה
  • אביבית ומירב
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 10/08/2018 10:27
  • צפיות23

• תגובה מהירה
  • לחזק את אביבית נטענטע
  • 10/08/2018 10:48
  • צפיות14
מירב הביאה את השוק לבית האח הגדול.והצעירות תת רמה בעיקר אדל ראתה שבתחילה מירב היתה אהודה על הקהל בבית ומיד התחילה בליקוקים חיים שלי בלב.כל זאת בכדי להתקדם במשחק וכך זרקה את אביבית שהן היו חברות טובות וכל זאת על מנת לרצות את מירב.זה שקוף. כך גם דניאל.נתנו למירב כרטיס לגמר .בושה וחרפה .בחורה כוחנית נבחנית הביאה את השוק לבית האח.תגיע לגמר
צריך לחזק את אביבית להצביע עבורה .ולהביא אותה לגמר .היא הבחורה האמיתית ולא כל השאר שלא מפסיקים להגיד שהם אמיתיים מירב לא היתה מקבלת אהדת קהל בחוץ אחרי כל ההתנהלות שלה בבית סכסכנית גדולה בתחילה הצבעתי לה אך נמאס לשמוע כל היום פיפי ופיפי ואת. הצביעות.אך אין מה לעשות נמצאות שם בחורות בלי עמוד שדרה שמה שחשוב להן זה להשאר בבית גם במחיר הצביעות

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה