בהחלט

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מירב פשוט אישה מגעילה ברמות - התלהבה מזה שאדל נכנסה ולא הפסיקה דנה א.
  • 10/08/2018 01:10
  • צפיות60
להרים לה ובהמשך ניצלה את ההתרפסות של אדל בפניה לפתוח במלחמה נגד אביבית, בהשפעת סימה ״המלכה״ חחח, לא יעזור למירב, הקנאה פשוט העבירה ומעבירה אותה על דעתה. בשורה התחתונה - אדל יצאה טיפשה, רעה, מניפולטיבית ואותו דבר לגבי מירב - הרבה מילים במקום להגיד במילה אחת - קנאה. ראתה שכולם סובבים סביב אביבית, מבשלת במטבח, דבר שהיא עושה בהצלחה ובשמחה. שמה את מירב בכיס הקטן שלה מכל הבחינות ואילו היא שונאת לעבוד קשה ורכבה על הענין שאביבית ״השתלטה על המטבח״. אדל, אדל - אמור לי מי מחבריך ואמור לי מי אתה? בחרת להתחבר למירב, שהתחברה אלייך רק כדי שתוכל להגיד שיש לה חברה מהברנז׳ה. היום כשרואים מי זאת מירב ומי זאת אדל, אתן מתאימות... אדל הופכת לדמות טראגית ממש עצוב לראות את הטעויות שהיא עושה מהרגע הראשון שנכנסה. אביבית, חברה של אמת, עם עמוד שדרה, עם כבוד עצמי, ועם חושים חדים לזהות רוע וצביעות. אדל תמשיכי להתחנף למירב נראה לאן זה יוביל אותך. מייחלת ליום שאדל ומירב יעופו בהדחה כפולה. הערב, מירב הוכיחה ונתנה את הגושפנקה הסופית שהיא בן אדם נמוך, עם דיבור של שוק, פה מלוכלך ושפת גוף מזעזעת. שתי אלה, פשוט מרגישות מאוימות מאביבית ומפה כל ההתנהלות הכושלת, המגעילה. אדל שרפה את עצמה בתעשייה, הראתה את הפרצוף האמיתי שלה. אפילו שי מיקה חברתה בחוץ העלתה תהיות איך היא מתחברת למירב... אולי חשבה שמירב חזקה ותביא אותה לגמר... וקיבלה בומבה לפרצוף! כשרואה שאביבית שורדת גם בלי התמיכה שלה ושמה עליה פס. מה רצתה? שאחרי שהפנתה לה עורף, היא תאבד את אלי, החבר היחיד שיש לה בבית שמגן עליה. אביבית עם כל מה שהרבה טורחים כאן לצלוב, היא חברה אמיתית, כנה ובעלת נתינה. מה ציפתה אדל, שאביבית תגיש את הלחי השניה ותיכנס לקונכיה ולא תגן ותשמור על עצמה? שתי נשים מירב ואדל יכולות להיעלם מהמרקע לתמיד!! לי הן לא תחסרנה ואני בטוחה שלעוד הרבה צופים.

• תגובה מהירה
  • o
  • בהחלט אחת העם
  • 10/08/2018 01:13
  • צפיות17
  • תגובה מהירה
  • o
  • INDEED שגיא
  • 10/08/2018 01:36
  • צפיות11
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים