מור מור את אחלה מעודדת זוגיות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אני מאוכזבת מליאת איילת
  • 09/08/2013 20:55
  • צפיות174
שחושבת שחברי הפורום פה יאכלו את הסיפורי מסכנות שלה על איתאי מי שתמים ומסכן לא מנסה לכבוש מפלצת.
נמאס מהקטע של עלאכ מאוהב,והרכילות שלו על אחרים לא מוסיפה הרבה. גם לאון גדל בבית שהאבא עזב ולא מחפש רחמים ולא רוכב על גב של אף אחד.
אני בעד לאון....הוא לא צבוע.

• תגובה מהירה
  • לאון לא צבוע אבל הוא בטטה פולי
  • 09/08/2013 20:58
  • צפיות159
כמעט ולא עושה כלום בבית, מאוד אגואיסט ככה לפחות אני מתרשמת ממנו לאורך כל התוכנית.

• תגובה מהירה
  • o
  • איילת צודקת אבל הבחורה מאוהבת מה לעשות מהיר
  • 09/08/2013 21:04
  • צפיות177
  • תגובה מהירה
  • o
  • לליאת תהני תמונה מצורפת
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 09/08/2013 21:27
  • צפיות179
לליאת תהני
לליאת תהני
לליאת תהני
  • תגובה מהירה
  • o
  • מור מור את אחלה מעודדת זוגיות מהיר
  • 09/08/2013 23:13
  • צפיות176
  • תגובה מהירה
  • מהיר נראה לי שאתה מקנא ליאת
  • 10/08/2013 04:31
  • צפיות170
אל דאגה, גם אתה חמוד!
ומזל שחבר שלי לא מסתובב כאן בפורום כי הוא היה יכול לחשוב שאני באמת מאוהבת במישהו אחר! הכל בצחוק אז נא להרגיע. איתי פשוט נכנס לי ללב ואני מזדהה איתו
אז חאלס(:

• תגובה מהירה
  • איילת ליאת
  • 10/08/2013 04:41
  • צפיות145
גם אני הייתי בעד טהוניה בחודש הראשון. לוקח זמן באמת להבין מיהי. אנשים הם קצת יותר מורכבים ממה שאת מציגה. טהוניה היא לא רק מפלצת ואיתי הוא לא רק מסכן. בטהוניה יש גם דברים (מעטים) יפים ועובדה שבהתחלה היו להם כמה רגעי קסם שהיא דווקא היתה אליו מאד עדינה. כמובן שזה עצוב שהוא גילה מי היא באמת כל כך מאוחר, אבל קורה שעושים טעויות ומתאהבים באדם הלא נכון. זה לא הופך אותו לאדם רע או לכזה שרוכב על אחרים. וכן, היו לו חיים קשים. מה כל כך קשה להשלים?? זו המציאות. המגבלה שלו עם כל הכבוד ללאון קצת יותר חריפה ממה שקרה ללאון.
אם את מתחברת ללאון, שכל מה שהוא יודע לעשות זה להיות מאוהב עד מעל הראש וללא תקנה בעצמו, זה אומר דרשני. ליאון לפי דעתי, למרות סיפור נטישת אביו, הוא דמות שטחית וריקנית עם המון רעש ורוח וצלצולים כלפי חוץ.שיחותיו הן 99.9% שטחחיות ומפגרות. על כלום. אין בו ולו טיפת עניין בעיני, בכל פעם שהוא בערוץ 20 אני כמעט ונרדמת. ילד מגודל. ואם להזכיר לך, חמודה,(אם כבר מדברים על טהוניה), את היחס הדוחה והמשפיל שלו לפאולינה במשך רוב הזמן שם! שצרח עליה צעקות רק בגלל ששפכה משהו בחדר ארונות על בגד שלו למשל. היא היתה בשבילו עלוקה ומובנת מאליו בכל שהותה וכשיצאה פתאום הפכה לחשובה לו. בדיחה מהלכת האיש הזה. ועוד אומרת שאיתי צבוע

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה