מה את רוצה ממנה??? מה?? חשוף - לא טוב. סגור - לא טוב. יאללה, תחפשי לך חיים !!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • היום ה-94 בבית האח הגדול
    יונתן _
    יונתן _
    מספר הודעות: 545
    ותק: 5 שנים ו-9 חודשים
  • 06/08/2018 20:34
  • צפיות239
(נראה שליעד משום מה לא פתחה את השרשור היומי, אז אני עושה זאת במקומה.)

ישראל מחמיא למריה: "מי שאוהב אותך, אוהב את השקט שלך, והשקט הזה הוא לפעמים הצעקה הכי גדולה"

נערך ע"י יונתן _ 06/08/2018 21:00
  • תגובה מהירה
  • סיטואציה מעניינת ב-20:27
    יונתן _
    יונתן _
    מספר הודעות: 545
    ותק: 5 שנים ו-9 חודשים
  • 06/08/2018 20:54
  • צפיות189
החבר'ה מוצאים במטבח קופסת פלסטיק שקופה שמקורה לא ידוע. נראה שיש בפנים סלט כלשהו.

"לא שלי, של מיש'ו", אומר מישהו למישהו.

מישהי, לא אגיד מי (כי אולי דמיינתי את הדברים? אולי אני לא רואה טוב? אני לא רוצה סתם להוציא לה שם רע), מחליטה לפתוח את פינת הקופסה ולקחת טעימה. לא יודע למה.

ואיך טועמים בבית האח? ככה:

לוקחים כפית. מכניסים אותה לפה. מוציאים אותה מהפה. מכניסים אותה לקופסת הפלסטיק. מוציאים את הכפית המלאה מהקופסה ומכניסים אותה לפה. סוגרים את הקופסה.

בהירי המחשבה שביניכם אולי הבחינו שצעדים מספר 2 ו-3 היו מיותרים.

• תגובה מהירה
  • o
  • תבשיל: "סלט חיידקים" משגיח כשרות
  • 06/08/2018 21:25
  • צפיות66
  • תגובה מהירה
  • אביבית ללא מחשוף חנה
  • 06/08/2018 21:17
  • צפיות132
אביבית התחילה ללכת סגור ללא מחשוף עד המותניים...
כנראה חושבת שהיום 9 באב
או שהאח הגדול קרא לה לסדר ואמר לה להיות צנועה!!

• תגובה מהירה
  • o
  • מה את רוצה ממנה??? מה?? חשוף - לא טוב. סגור - לא טוב. יאללה, תחפשי לך חיים !! רינת
  • 06/08/2018 23:57
  • צפיות38
  • תגובה מהירה
  • o
  • עזבי, סימה הודחה אז אין להם איפה לפרוק ;-) אחת העם
  • 07/08/2018 00:13
  • צפיות30
  • תגובה מהירה
  • הדחה דניאל סכסכנית אדל ומירב רעשניות אלי אלים עמוס משעמם נישארים בבית מריה ישראל אליאב עדי
  • 06/08/2018 21:18
  • צפיות93
הדחה

• תגובה מהירה
  • משהו נחמד שקראתי אני
  • 06/08/2018 21:19
  • צפיות148
לא… זה לא הלוק היומי שלי להיום… חחח… אך זה בהחלט הפוסט שלי להיום, בין אם אתם אוהבים את לירז ואביבית ובין אם לא… כך היו פני הדברים: מעשה שהיה, כך היה - נכנסו לבית האח הגדול - 17 דיירים. ביניהם לירז אסייג, יפהיפיה מלאה, המקבלת את עצמה באהבה כמו שהיא, ללא רגשי נחיתות, " זכתה" בתפקיד - שק האיגרוף בבית.
דיירות נוספות, נחמדות לכאורה - מירב וסימה - בתפקיד הרודניות, אה, ואל צ'כחו -אימהות עם צל"ש… כן??? השתיים מזהות זו את זו וכמו מגנט הנמשך לברזל ודורש להיצמד אליו, הן מתמגנטות באופן טבעי האחת אל השניה וחותמות בהכרות מועטה את חברותן, בחותמת פלומבת נעלי לבוטין ובהצהרת התחייבות לנאמנות האחת לשניה בכל מחיר ויהי מה, אה ו… כי הלבוטין מאוד.. אבל מאוד יקרות. לאוזניה של סימה, מגיע המידע שלירז היא דוגמנית שעשתה המון פרסומות למותגים שונים, בארץ ובעולם. המידע לא בא לה בטוב, מיד מסמנת אותה כמתחרה וכמטרה שצריך ליירט, כי איך אחת כזאת יכולה לדגמן, לפי ראות עיניה הצרות וקנאתה רחבת המימדים? סימה דואגת להגיד למירב: "מה? את רצינית? חחחח.. זאת דוגמנית, זאת??? אני בהלם.. חחח… אני שואלת את עצמי איך היא בכלל מדגמנת? על מה ולמה??" נלוות לזה עוד מילות זילזול. להזכירכם שדבריי חתומים בגיבוי טלוויזיוני.. כן??? מרגע זה, השתיים מסמנות אותה כקורבן רכרוכי שאפשר לבודד, להשבית, להחרים ולדלל את בטחונו העצמי עד לאפס. סמואל בתפקיד השרמנטי הנאה, דייר מקסים שפלירטט עם אינה (בתפקיד משני), חזר והצהיר שאין לו כלום איתה ואליה, מעבר לידידות והחל בחיזורים אחרי לירז. סימה ומירב שלא התחברו לאינה, גיחכו על התנהגותה מלכתחילה וטענו שהיא מתנהלת לא הולם עם סמואל, דווקא פה, זיהו הזדמנות להתקרב אליה כדי לחמם ו"להדליק" אותה על לירז. כל זה קורה בשבוע וחצי הנראה כמו נצח, בו אינה הודחה. מכאן, הידידות בין סמואל ללירז רק מתחזקת. סימה ומירב עטות על המצב, כ-דבורות עוקצניות אל כד מלא דבש "להתענג" עליו בשקיקה ולירוק אותו כמו רעל מפיהן בכל הזדמנות.. ויאללה.. הנה הקטליזטור שמתסיס את העיניינים בלירלורים כגון: "איך? איך היא לא מתביישת? אינה רק יצאה והיא כבר קופצת עליו? אין לה כבוד? אין לה לב? כבר לקחה לה אותו ורוקדת על הדם שלה? סמואל הזה לא מתבייש? אינה רק יצאה וכבר בוגד בה?" ההזויות, התנהגו כאילו הן חיות בסיטואציה בה האיש נשוי לחברתן הטובה וצריך לקבל נו..נו.. נו.. כמו בעל נואף ולמאהבת החצופה, שהעזה לגנוב אותו מחברתן. מכאן מתחיל מסע הטרוף וההסתה של סימה ומירב נגד לירז. הן מנסות לגרור את סמואל אליהן במילותיהן: אנחנו פה בשבילך לכל דבר ודבר, תבוא לדבר איתנו על כל מה שתרצה" והעיקר ובתקווה גדולה, שיצמד אליהן ויתרחק מלירז. סמואל חומק להן מהידיים לטובת לירז ועומד לצידה בכל מערכה, אך לא קולט שההתנהלות הזאת רק תגביר את שנאתן אליו ואל לירז. הן מכפישות אותה חדשות לבקרים, צהריים, ערב ולילה בטענה: "אני לא יכולה לראות אותה, היא בלתי נסבלת, היא לא באה לי טוב בזוית של העין", שתגזגז לנו מהעיניים. תומר הדייר שהיה הפייבוריט שלי בהתחלה, (בתפקיד הנגרר) סופג לאוזניו ולנשמתו הסתות ודברי שנאה מטורפים אודות לירז. השתיים מקבעות עובדה במוחן: מרגע זה - כל מזון שיעלם מן הבית, האשמה תיפול על לירז בלבד, כי בתפיסתן היא הכלי לקיבול כל מזון ללא הפסקה. זכרו שכולם שם, ללא יוצא מן הכלל, עשו חביאום וכל אכילה של לירז (ואגב בכלל לא אכילה מרובה בהתאם למידותיה) לוותה בהערות עוקצניות, מעליבות ומשפילות בכך שנכנסו לה באכזריות לצלחת. רק איידע את מי שלא מעודכן, לירז שרדה מחלת סרטן קשה בגרון ובבלוטת התריס והטיפולים הם שניפחו את גופה יותר מתמיד. השתיים, הבטיחו לעצמן, "אנחנו ננקום עבור אינה" ולא פעם השמיעו באויר: "אינה, זה בשבילך" ואף לא דייר אחד היה שם כדי להזכיר לנעלוליות, שסמואל לא היה בן זוגה של אינה ושזכותו לבחור מי יהיו חבריו. סמואל אמר שלירז האדם הכי נפלא שהכיר ובחר לשהות בחברתה. תומר, שעד כאן היה חמד של בחור, נבחר כחייל שיבצע את הוראותיהן של הצמד - "סימ'ירב" ובמריבה הגדולה עם לירז, בה כלל לא היתה אשמה, השפיל אותה מול מדינה שלמה, כשהיא לא מגיבה לו בחזרה, זרק לה על השולחן סנדוויצ'ים והטיח בפניה: "זה שלך", כולם אומרים פה שאת מחביאה אוכל" והפנה את מבטו אל מירב וסימה. מירב בתגובת הכחשה: "מי אמר דבר כזה?"
תומר משיב לה: "שאני אפתח הכל? שאפתח מה שאמרתן בבוקר"? מירב נבהלת ושותקת. לירז הולכת למחסן שבמטבח וממררת בבכי על ההשפלה לעיני כל הבית והאומה, כשהיא יודעת שאורלי החביאה את האוכל ובגדלותה המפוארת לתפארת, לא מסגירה אותה, כדי לא להזיק לה, (כשזאת דווקא נכחה בעליהום על לירז, שתקה ולא מנעה את העלבון) ורק שואלת בבכי קורע לב: "אורלי, לא יכולת להגיד את האמת? לא יכולת לספר שזה שלך ואת החבאת את זה? אורלי נחרדה והשיבה: "אבל אמרתי לו".
תומר אחרי שניות מבין את טעותו, מתנצל, מודה על חטאיו ומכה על חטא בבכי רב, לא מוצא את נפשו, אך ממשיך בהתנהלותו, כי הוא מרגיש שהוא חייב לרצות את שתי הרודניות, לציית לפקודותיהן ולבצע.
מעט יותר מחודש וחצי, נכנסים להם דיירים זמניים ומפורסמים, מה שמעמיד בהיכון למלחמה בהתהוות, את קוצי הקיפוד של מירב וסימה המזהות איום על הטריטוריה שלהן ומתחילות לקטר, לגייס חיילים למבצעים צבאיים בפלוגת הרשע הסדרתית בשליטתן. בשיחות בין סימה ומירב, הן "טוחנות" את אביבית על משנתה, על הסרטונים בהם היא מטיפה במדיה ומתחילות לרקום קונספירציות נגדה. סימה המרגישה ביטחון רב ומלאת אהבת עצמית ועוצמה סימ'תית, לה לא היה תקדים, חשה בחסות מירב העבדאי שלצידה, שהיא "כל יכול", אבל עדיין לא קולטת שלא לעולם לירלורים, זירזורים וחוסן. בשיחה בסלון הבית, בה אביבית מביעה את משנתה באוזני הדיירים, סימה מוצאת הזדמנות להשפילה מול מדינה שלמה ובניסוח משלה אומרת: "את מבינה שגברים רואים אותך כשטר.. קונים אותך בכסף, משתמשים וזורקים? אף אחד לא יקח אותך ברצינות"... ועוד מילים קשות, שהאוזן, המוח והלב, לא מסוגלים לסבול.
אביבית משיבה לה: "אל תתני לי לפתוח את מה שאני יודעת עלייך".
אביבית כנוהלה האופייני - מאופקת, מחושבת, אוגרת, סופגת ולא מעזה לספר אפילו ברמיזה לחברים בבית, את מה שידעה על סימה, יאמר לזכותה עד לרגע זה. מבחינתי ומבחינת רבים, זו גדולת נפש הכי עצומה שיש - לספוג מילים קשות כאלה, לכאוב ולחנוק בתוכה, לשמור לעצמה בלבד את מה שהיא יודעת, כדי לא להביך אותה, את ילדיה ואת משפחתה!!!
הבית חוזר לקדמותו כשהדיירים הזמניים מסיימים את משימתם וחוזרים כל אחד לביתו. העיניינים בבית האח נמשכים עם כל ריטואל התככים כשבמקביל, אביבית בביתה צופה בלייב בערוץ 26, שומעת היטב את מה שסימה ממשיכה בביטחון רב לטנף אודותיה, ללא רחמים וללא הרף. זה לבטח צרב לה בלב.
אביבית שהזדהתה מראשית התוכנית עם כאבה של לירז וחברה אליה מאוד עם כניסתה הראשונה לבית, שמחה על ההזדמנות לחזור ולהיות לצידה כדי לרכך את הסבל שעברה עם הצמד סימ'ירב. אביבית נטמעת היטב בבית וכובשת את רוב לבבות בני הבית ולבבות הצופים, מסבירה, "סבלתי מחברות ואני חברה רק של גברים והומואים, כי מבחינתי הם על תקן החברות הכי טובות שלי, הם יודעים לאהוב ולפרגן". במשימת הגן שחולקה לכמה משימות, הגיעו למשימת פתיחת עטיפות המתנה, בה, על כל עטיפה, מתבקש דייר להשיב אל מי הוא מייחס את התכונה הרשומה. כשנפלה בחלקה של אביבית השאלה: "מי בעינייך הדייר הכי לא אמין בבית? השיבה: "סימה" והעבירה אליה את המתנה. מכאן יזכר וייחרט בלב כולם, כיצד מהמילה הזאת, התלקח קצר וכל הבית "עלה בלהבות". מאז, כמעט בכל יום, בית-האח עמוס קרבות. סימה הטעונה בתחושות שנאה אדירות, נדלקה כמו פתיל קצר, הרוצה לשרוף את כל מה שנמצא סביבו ובעיקר את אביבית. אל הקרב העוצמתי והנמוך הזה, מצטרפת בקלות ובשמחה רבה ככוח עזר להבערת המדורה, גברת עאבד אל עאבד - מירב, בכאילו נלחמת למען סימה, אך למעשה לחמה ללא יכולת איפוק את קנאתה שלה. השתן שעלה לה לראש, העניק לה תחושה שהיא ראשת הבית, שאבוי למי שיעז לנגוס בטריטוריה שלה וש.. אף חייל שלה לא יחליף מילה עם חיילת מצבאות זרים, אחרת… חייב להתגזגז מעיניה בוגד שכזה (כגון ישראל, אליאב). תופעת ההשפלה, הרמיסה, העליהום, החרם כמו שהיה עם לירז גברו והתעצמו, עשו העתק הדבק והועברו אל אביבית, שבדיוק כמו לירז נשרפה בליבה, הושפלה ונטחנה בפי השתיים עד דק וללא רחמים, רק למזלה של לירז, השם עשה עימה חסד כששחרר טותה ממלתעות התנינות. אציין שדמעותיה, כאבה, שתיקתה ויכולתה האדירה של אביבית, לספוג, לסבול, לא להשיב להן מלחמה, לבשל עבורן כשהן שואפות לחסל בה כל מוטיבציה וללא הצלחה, הן שהכניסו אותה ללבבות רבים. כולנו פשוט התאהבנו בה ונשבינו בקסמיה. לא נשאר אדם אדיש או עין יבשה למשמע ולמראה הדברים האכזריים שנזרקו לעברה על המסך לעיניי כל. אביבית, ברגע אחד, עוצמתי בגודלו, גרמה לאנשים רבים, טובים, הגיוניים, הגונים ושפויים, לקבוע פה-אחד - למדנו לא להסתכל על הקנקן, אלא על מה שיש בתוכו. לא המעיל מועיל, ולא הכובע או הכסות קובעים, אלא מה שיש בנשמה של האדם!!! עזבו מראה חיצוני, עזבו לבוש חשוף או צנוע, עיזבו חשיבה ומישנה של בן אדם. כל אדם, זכותו לחשוב ולהתנהל בחייו כפי שבא לו, איך שבא לו, כמה שבא לו ומתי שבא לו, זה שלו בלבד, לטוב ולרע והוא ורק הוא ישא בתוצאות מעשיו !!! אביבית קורצה בנשמתה, מהחומרים הטובים והזכים ביותר - ניחנה בחוכמה אדירה לצד נאיביות ואמונה בכל בני האדם, גם בחברותיה הבוגדניות, עד שהן מתגלות כבוגדות. ניחנה בטוב לב ובנתינה ללא גבולות לסובבים אותה, בעלת יכולת ספיגת כאב מדהימה ואיפוק עצום במצבי לחץ נפשי, לכבוש את יצרה, לשתוק, להכיל, להבין ולא להשיב מלחמה, לנצור סודות של חברים או של אוייבים מבלי לרצות באמת לעשות בהם שימוש, גם לא בכדי להשיב גמול רע על מה שצלבו אותה. וכאן אני פונה אלייך אביבית יקרה, בתקווה שתקראי את דבריי כשתצאי רק בגמר התוכנית: את לא מתארת לעצמך כמה לא אהבתי אותך לפני, כל כך לא התחברתי למי שאת ולמה שאת מטיפה ומשדרת. לומר לך את האמת ורק את האמת אהובה יפת נפש ונשמה??? אני בהחלט רוצה שתגיעי לגמר, את הכי הכי ראויה לו. לא אכפת לי שלא תזכי בפרס, כי את המיליון הזה את לא צריכה, עשית ותעשי עוד רבבות כאלו, אינשאללה. את המיליון בואי נשאיר לאחד הצעירים או הצעירות בבית, הם לבטח זקוקים לו מאוד וממילא הצהרת שכלל לא באת כדי לזכות. מבחינתי ומבחינת רבים, כבר זכית יקרה שלי-שלנו, של רוב האומה. זכית בהערכתינו, באהבתינו ובחיבוקינו העוצמתי אלייך ולא בחסד אלא בזכות. נטעת את עצמך עמוק בליבותינו וכן יקירה, למרות שמשנתך אולי כן נוגעת לחלק מאיתנו ובחלק אחר, לא, שתדעי שאני בצד של - ה-"לא"!!!! אך ההשראה שספגנו מימך באהב, זה איך להשאר בן אדם ולהתנהל בגובה העיניים למרות פרסומך, איך לא לאבד את זה במצבי לחץ, לנשום עמוק ולהשאר חמלתיים ומאופקים יותר במצבים הכי לא שפויים. הראת איך לשבת, להנות מבלי ללרלר על אחרים, בקנאה, בהסתה, איך להשבית מלחמות, כי התכונות הרעות האלה פשוט לא קיימות בך. לימדת, איך לקום איתנה, מחייכת ועוצמתית אחרי שיברון לב ולשוב לשמחת החיים ולצחוק את צחוקך המתגלגל והמתוק. אביבית ברת הזוהר, השמחה והאור - אני פשוט - מצ'וגעית עלייך !!!! ❤❤❤ Liza Cohen Isra Moses הילה אסטרחן Lena Algabi Raviv יעל יפרח יעל לוי Ilana Man

• תגובה מהירה
  • o
  • כל הכבוד! אמת ויציב! משגיח כשרות
  • 06/08/2018 21:37
  • צפיות62
  • תגובה מהירה
  • אביבית כרמי
  • 06/08/2018 22:08
  • צפיות94
כמה נכון,כל מילה אמת,גם אני לא התחברתי אליה בעונה שלה ,היום היא הפייבוריטית שלי והכי אני רוצה אותה בגמר,כל כך טובה ,מפרגנת לכולם,אנושית וחכמה,חרוצה,חיובית ושמחת החיים שלה זה משהו לא רגיל,איתך עד הגמר!!!!

• תגובה מהירה
  • o
  • אני רוצה שהיא תזכה. מגיע לה לזכות. מכל בחינה מגיע לה. אחת העם
  • 06/08/2018 22:10
  • צפיות40
  • תגובה מהירה
  • o
  • אהבתי מאוד:-) אחת העם
  • 06/08/2018 21:58
  • צפיות34
  • תגובה מהירה
  • סיפורי אלף לילה ולילה הביובית עםתחת הבבון מתיאלנד הביתה דודי
  • 06/08/2018 22:30
  • צפיות66
סיפורי אלף לילה ולילה הביובית עםתחת הבבון מתיאלנד הביתה

• תגובה מהירה
  • o
  • דודי לך אתה הביתה וקח איתך את המכשפה שנשארה מירב ציפי
  • 06/08/2018 23:09
  • צפיות36
  • תגובה מהירה
  • o
  • לאני - הוצאת את המילים מפי - דברים כדורבנות ישר כח ציפי
  • 06/08/2018 23:08
  • צפיות32
  • תגובה מהירה
  • גברת שופרסל טלי
  • 06/08/2018 21:40
  • צפיות83
אני מאוד מקווה שמירב תעלה במדרגות ביום רביעי - אני אפילו לא יודעת לכתוב את המילים החדשות שיוצאות לה מהפה הביוב שלה - די מגעיל מגעיל מגעיל - בא להקיא ממנה!

• תגובה מהירה
  • מירב ישראל האח הגדול = תערובת של רוק וקיא = סחי. מצורף הסבר משגיח כשרות
  • 06/08/2018 21:47
  • צפיות75
"'סחי' - מגזרת "וסחיתי עפרה" (יחזקאל כו ד), כטעם טלטול". רש"י בפירושו על הפסוק באיכה מפרש לכן את הסחי כנוזל גוף: "'סחי ומאוס' - הוא ניע בלשון משנה כיחו וניעו, שֶׁנִסָּח מתוך הריאה ויוצא דרך הגרון", וכן בפירושו לפסוק "עַל כֵּן חָרָה אַף יְהוָה בְּעַמּוֹ וַיֵּט יָדוֹ עָלָיו וַיַּכֵּהוּ וַיִּרְגְּזוּ הֶהָרִים וַתְּהִי נִבְלָתָם כַּסּוּחָה בְּקֶרֶב חוּצוֹת..." (ישעיה ה כ) הוא אומר: "'כסוחה' - כרוק וקיא הניסח מתוך גופו של אדם שהוא מאוס. ובלשון חכמים קרוי סחי".

• תגובה מהירה
  • מירב דוחה ברמות על ליאור
  • 06/08/2018 22:04
  • צפיות60
לא הייתי רוצה, שכנה,קוסמטיקאית,מאפרת,חברה, או בת משפחה כמו מירב.
שיא התחמנות.
מרעילה כל חלקה שנמצאת בה.

• תגובה מהירה
  • o
  • עד מתי רשעים יעלזו ? למען הסר ספק: הכוונה למירב ישראל משגיח כשרות
  • 06/08/2018 22:12
  • צפיות61
  • תגובה מהירה
  • o
  • עד שקהל הצופים יבין ויפנים מיהי מירב! דנה א.
  • 06/08/2018 22:22
  • צפיות43
  • תגובה מהירה
  • o
  • בתקווה עד יום רבעי והמודח הבא הוא היא מירב אישאלה ישראלית
  • 06/08/2018 22:45
  • צפיות41
  • תגובה מהירה
  • להצביע לאדל כדי להעיף את עמוס דנית
  • 08/08/2018 09:52
  • צפיות27
להצביע לאדל כדי להעיף את עמוס