פזית גם את וכל אחד אחר...

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • תספורת יניב+דור יוני
  • 31/05/2013 03:45
  • צפיות189
האם רק אני שמתי לב שאחרי גזיזת מחלפות ראשם של יניב ודור הם השתנו ועברו לצד של ביז'ו כי הם היו ניטרליים?

• תגובה מהירה
  • דור ויניב שניהם חסרי עמוד שדרה פולי
  • 31/05/2013 08:51
  • צפיות154
והם גוררים את עצמם לכל צד שהם מעריכים שהוא חזק. הפדיחה של דור זה השיחה עם ביז׳ו שיצרה תחושה שדור ממש מתחנן שביזו יבטח בו, בקיצור זוג ילדים מגודלים .

• תגובה מהירה
  • אני שמחה שהפורום תמים דעים רבקה
  • 31/05/2013 11:55
  • צפיות150
כולם ממש חושבים אותו הדבר, כמעט אין ויכוח, כי השנה הביאו ערימת נחשים ברמה מאוד נמוכה שלא קשה לקלוט וכולם מסכימים..וטוב שכך , לפחות הצדק יעשה בסוף...

• תגובה מהירה
  • רבקה פזית
  • 31/05/2013 14:24
  • צפיות117
מדוע את חושבת שרוב הפורום תמים דעים?
הרי רובם פה הם אותה הגברת בשינוי אדרת,
כל השמות פה כמו:אני ,דנה , רבקה ועוד ועוד...תנו לגילי לנהל את המלחמות שלו בעצמו הוא יודע יפה מאוד להסתדר גם בלעדך רוני וזו ההזדמנות שלו להוכיח שהוא יכול גם בלעדך.תן לו לנשום.
אין צורך "ללכלך " בכוח שוב ושוב כדי להוכיח מ
יהו גילי.כולם פה משחקים את המשחק ,יש פה מגוון של אנשים,זו ההזדמנות שלנו לראות כיצד חיים בתוך סיר לחץ שכזה והשורד את כל הבלגן יזכה בסופו של דבר במליון.

• תגובה מהירה
  • מה קרה כואב שאומרים על גילי דברים טובים? פולי
  • 31/05/2013 15:07
  • צפיות120
הוא לא צריך את ההגנה שלנו, הוא בבית ואנחנו בחוץ.
רשמת אין צורך "ללכלך"...
אני רואה את זה כהבעת דעה גם אם לפעמים המילים קצת בוטות.
נ.ב את בטח מאוהבי טעוניה ?

• תגובה מהירה
  • פזית גם את וכל אחד אחר... דנה
  • 31/05/2013 15:26
  • צפיות114
לא היה יכול לשרוד ולהתנהג בכבוד כזה בתוך בית שיותר מחצי בית מרכל עלייך ועושה עלייך חרם חברתי. וחוץ מ זה בהתבוננות בדמויות שם... גילי הכי מישר...הכי פחות מלכלך ומ רכל... הכי בן אדם והכי אנושי מכולם ובטח לא צבוע. ישר ואמיתי עם כל המגרעות שבו שהן בהרבה פחות מהמגרעות של האחרים.
טהוניה למשל וחברותיה טוענות שסיגריות זה צורך בסיסי. ומה פתאום שגילי והלא מעשנים יקבלו 100 שקל אישי??? להם מותר 280 שקל כל אחד לסיגריות... אבל 100 שקל לכל אחד מהלא מעשנים זה הרבה מדיי. צביעות אמרנו??? אנוכיות אמרנו? גועל נפש וחסר צדק אמרנו??? איכסה !!!!

• תגובה מהירה
  • טהוניה ענת ודנה מצידם כולם ימותו ברעב... דנה
  • 31/05/2013 15:30
  • צפיות117
הריבה של גילי או הבשר של לאון או היין של פאולינה זה חוצפה. איך הם מעיזים בכלל ???!!!! הסיגריות של הנחשיות יותר חשוב !!!

• תגובה מהירה
  • רבקה גילי יזכה בשנאת המן יותר מאהבת מרדכי. דנה
  • 31/05/2013 14:40
  • צפיות137
זה לא שגילי כזה צדיק. אבל האישיות שלו פי מליון יותר חיובית ונימוסית . לא דבק בו לשון הרע ומתמודד בכבוד מול החרם החברתי שעושים בו לינץ' שם. כל הערסיות והנבלות יאכלו את הכובע כששבוע אחרי שבוע כל אחד מהם יודח וגילי ישאר. ואם פעם יקראו פה את הפורום שהם ידעו.... שרק מרוב שהם היו רכלנים ולשון הרע הם הפסידו. דווקא גילי מצטייר כהכי מסכן שם מול הקן צרעות שלהן ורק בגלל זה הצופים יובילו אותו הלאה קדימה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה