אביבית במסר לנשים חח לא תעשי הוא יחפש אחרת בושה וחרפה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אביבית במסר לנשים חח לא תעשי הוא יחפש אחרת בושה וחרפה וידאו מצורף דני
  • 21/07/2018 01:26
  • צפיות108

• תגובה מהירה
  • הגבר שלי צריך חזור מהעבודה חגית
  • 21/07/2018 08:06
  • צפיות29
אנעל את ארבעת ילדי בחדר שלא יפריעו לי ואתכונן לגבר שלי . אתייפייף אתבשם אלבש כותונת סקסית ואחכה לו במיטה. אין חוגים אין נקיונות אין ארוחות לילדים אין חברים לילדים אני מחכה לגבר שלי. מה המטורללת הזאת מבינה מהחיים ובאה לתת עצות. הזויה לגמרי בגילה המופלג.

• תגובה מהירה
  • בושה וחרפה נועם
  • 21/07/2018 10:34
  • צפיות16
הדבר הזה לא מבינה שזוגיות זה שותפות. כאן לא ערב הסעודית. בזוגיות שניים אמורים להשקיע אותו דבר. אבל אינני מתפלא. אחת כזאת שרודפת כסף כשכל מה שיש לה להציע זה תחת וציצי + בישולים פה ושם, תחכה לבן זוגה ״מתוקתקת״ אחרי שעשתה שפם וגב כי את הילדים ״תלמד״ האופר והיא תיקח אותם לחוגים וגם תלך לאסיפות הורים בבית הספר. מו ש ל ם.

• תגובה מהירה
  • הזויה..ואת זה הכניסו לאח הגדול..פריים טיים..החוצה מיד דנה
  • 21/07/2018 10:58
  • צפיות23
והיא יכולה גם לשחק את החסודה: התקיפו אותי ( ופונה לגברברים שלה ) ואתם לא הגנתם עלי..אוי אוי אוי..ומיד הכלבלבים. .סליחה הגברברים משתחווים לציצי ולאוכל..למשרתת. .שמא יעלו. .בחיים לא ראיתי דבר כזה. כהצגה..כפויה על יחסי גברים נשים זה יכול להיות מצחיק. אבל כמציאות? אוי למציאות הזאת ולריאליטי הזה..ונכון אמר ישראל לאביבית כשגערה בו שלא הגן עליה. מה אני הפיטבול שלך? אבל אחרי כמה גערות נוספות..התרצה והפך לפוטבול שהפך לפועל והתחיל בהגנות. מזעזע ומספיק. עד שלא יוציאו אותה מהתוכנית אני מנתקת את הערוץ

• תגובה מהירה
  • אדל..בסדר עם כולם ואומרת לכלאחד מה שנוח לה להגיד דנה
  • 21/07/2018 11:06
  • צפיות13
גם מתחילה להרגיז. היא מהאום שקצת מתסיסה כל צד נגד השני.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה