מעירים ומאיימים על גילי בלבד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • טעוניה גם עכשיו קוראת לגילי בהמה טיבטית נאוה
  • 30/05/2013 15:12
  • צפיות244
היא טוענת שהיא לא יכולה להגיד את השם שלו ולא נוגעת באוכל שהוא מכין וכו', ושלי ואבי ממשיכים את החגיגה עליו , רק מעניין אם בשידור יום א' יעירו גם לה על דיבור לא הולם

• תגובה מהירה
  • קללות אני
  • 30/05/2013 15:17
  • צפיות213
טהוניה לא מפסיקה לקלל בכל משפט שיוצא מהפה שלה ....
פרחה לגמרי ....
מעניין באמת מתי אדון זק יעיר גם לגוש חרא הזאת ???
כן , איתה גם אני שוחה בזרם שלה .....

• תגובה מהירה
  • o
  • היא מאיימת ומקללת בלי הפסקה והאח שותק לטובתה דנה
  • 30/05/2013 19:32
  • צפיות149
  • תגובה מהירה
  • ההתנהגות המכוערת שלה ביז,ו ולבנה
  • 30/05/2013 19:45
  • צפיות158
האח הגדול מפלה את טהוניה לטובה. לא מעיר לה. למה? כי צריך גיוון בבית. אבל לגילי הוא מעיר בכל הזדמנות. כנראה הוא רוצה להראות לעם שהוא נוהג באפליה מתקנת?! אבל זה לא המקום הנכון לעשות זאת, בבית האח הגדול.

• תגובה מהירה
  • דנה זהבית
  • 30/05/2013 22:26
  • צפיות154
את מקללת בלי הפסקה מיילי

• תגובה מהירה
  • o
  • אני לא יילי אבל זה יותר בושה להיות מהרשעים האחרים דנה
  • 31/05/2013 06:24
  • צפיות142
  • תגובה מהירה
  • o
  • מיילי * דנה
  • 31/05/2013 06:25
  • צפיות142
  • תגובה מהירה
  • מי שמקלל זה חבורת הזבל שאת אוהבת דנה
  • 31/05/2013 06:28
  • צפיות168
את אוהבת פרחות שמקללות ומאיימות כל רגע נכון? כאלה צבועות שכל מה שיש להן לעשות זה לשבת על הנדנדה ולרכל 24 שעות ביממה את גילי ולקרוא לו בשמות גנאי. את אוהבת שכל הזמן מקללים ומאיימים. מרכלים וטוחנים אנשים אחרים. אולי את אחותה של טהוניה הבהמה שההתנהגות שלה מראה כמה היא חסרת חינוך שכל מילה שניה שלה זה אני אראה לו מה זה . קללות איומים ובפה שלה כל הזמן בן זונה ובת זונה. מתאים לך זהבית. מכל המשתתפים הצבועים הרשעים שם הייתי שמחה להיות מיילי. ואת זהבית...מתאים לך כל הפרחות והצבועות. תהני אידיוטית.

• תגובה מהירה
  • דנה, כל מילה בסלע רבקה
  • 31/05/2013 11:57
  • צפיות158
ממש מסכימה, והרוב כאן מסכים, כי הכול שקוף וכל מילה אפילו מיותרת...

• תגובה מהירה
  • אדון זק מעיר רק..... ויקטור
  • 31/05/2013 05:37
  • צפיות168
שהערות הן גיזעניות....

• תגובה מהירה
  • הוא העיר לגילי.... דנה
  • 31/05/2013 06:30
  • צפיות166
שמותר להגיד רק אפס או זירו. בינתיים כולם שם מכנים אותו נבלה ובהמה טיבטית. ביז'ו אמר שאבא שלו גונב גינסים שזה הוצאת דיבה . לא ראיתי שהאח העיר למישהו. בני משפחתו של גילי יושבים וצופים בתוכנית. לילדים של גילי בטח כואב שאומרים על אבא שלם שהוא בהמה טיבטית ונבלה. איפה האח הגדול???? מותר ככה ???

• תגובה מהירה
  • דנה, כל הכבוד רבקה
  • 31/05/2013 12:02
  • צפיות152
כל הכבוד שאת מעלה כאן את כל העוולות שנעשות לגילי, אבל יש בורא לעולם שהוא נמצא הרבה יותר גבוה מהאח הגדול...והעושה עוול, מוצא עוול, אם ההפקה תמשיך עד הסוף עם העוול שגילי יביא את הכסף של האס אם אס ובסוף ההפקה תעשה את התרגילים הרגילים שלה, ברכה לא להיה להם, לא פרנסה ולא צופים, בטוח שאין להם הצבעות כמו בעונה הראשונה עם בובליל, שגם הביא את כל הכסף מההצבעות ובסוף שיפרה עלק זכתה???, על מי העבודה בעיניים....אבל שוב, יש בורא לעולם, גם יתנו את הכסף לזה שלא מגיע לו לפי יושר הוא לא יהנה מהכסף ובטח ההפקה והאנשים הנוגעים בדבר גם יפסידו ואת זה יראה להם העתיד...כי הצדק נעשה רק בשמיים

• תגובה מהירה
  • הכנסו לראות את רשימת המזעזעים לפי הסדר והתיאור רבקה
  • 31/05/2013 12:11
  • צפיות150
טעוניה...ערסית זו עדיין מילה עדינה בשבילה
לבנה וענת ---חתולות רחוב מזעזעות
דור, אבי - רכלנים ופחדנים
יניב - יעני עוף מוזר, אבל גם סנק לא קטן
הדוסית - שתוריד את התחפושת, כי אסור לשון הרע וגם ואהבת לרעך כמוך, היא פשוט מבזה את הדת לעיני כל עם ישראל..
שלי - ערמומית יענו באטנלגנציה, אבל כאן גם האינטגלציה לא עוזרת לה, גם ההפקה הראתה מאיפה הדג משתין חחחח
לאון = לא מובן...נראה נגרר...פאו נראית בנתיים יחסית לאחרים חכמה קצת יותר, וגם דורין עם כל התום או פשוט גילתה שיש נחשים ממנה ואז זה מוריד אותה לפרופיל נמוך...מקווה שלא שכחתי עוד מישהו

• תגובה מהירה
  • היא בכלל יודעת מה זה בהמה טיבטית? תמונה מצורפת
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 30/05/2013 18:24
  • צפיות340
שמישהו יגיד לה שקוראים לזה יק. וזה לא דומה לגילי

היא בכלל יודעת מה זה בהמה טיבטית?
2022
  • תגובה מהירה
  • לנאוה זהבית
  • 30/05/2013 22:20
  • צפיות152
כי מאוד מאוד בהמה הגילי הזה

• תגובה מהירה
  • o
  • נאווה זהבית בטוח אחות של טהוניה. סתומה כמותה דנה
  • 31/05/2013 06:31
  • צפיות226
  • תגובה מהירה
  • מעירים ומאיימים על גילי בלבד דנה
  • 31/05/2013 06:20
  • צפיות167
שלי וטהוניה וענת כל הזמן מכנות את גילי בהמה טיבטית. מנוול. נבלה. הן כל כך עסוקות בלהגיד כל הזמן שהוא רוצה רק לריב ולרחרח שהן לא שמות לב שבינתיים רק שלושתן עושות את ה בלי הפסקה. והשם של גילי בפה שלהן בלי הפסקה. גילי קדוש לעומתן !!!

• תגובה מהירה
  • והדוסית השקרנית הרכלנית פשטה את הרגל גם דנה
  • 31/05/2013 06:23
  • צפיות143
היא פוחדת להתעמת עם טהוניה אז מה היא עושה? מרכלת על גילי כמובן. עוד אל ראיתי דוסית כזאת פרחה.
אז הדוסית תעמיד את טהוניה וענת. טהוניה וענת ירשמו את השם של הדוסית להעמדה גם. יניב הדביל ימשיך לרחרח מול כולם ולדבר תמיד על מי שלא נמצא לידו. דור ימשיך עם הצביעות שלו ובטוח יעמיד את שלי. שלי תעמיד גם את אמא שלה תמורת מישהו שימזמז אותה . חבורת נחשים וצרעות. גילי קדוש לעומת כל אלה.

• תגובה מהירה
  • המריבה בין דנה לטהוניה פולי
  • 31/05/2013 08:35
  • צפיות172
מראה שטהוניה לא מכבדת אף אחד, כל מה שדנה בקשה זה טיפה של התחשבות שישאירו לה חומוס לשבת. ואפשר להבין את זה היא לא ביקשה ארוחת מלכים. טהוניה וצפענת עינן צרה מאוד בדנה .

• תגובה מהירה
  • דנה שוב כל הכבוד רבקה
  • 31/05/2013 12:05
  • צפיות147
אני איתך לאורך כל הפורום הזה...את רואה נכון את הדברים וכל הכבוד שאת מביאה אותם כאן לידי ביטוי, לפחות יש לנו פורום לחוות את דעתינו ומקווה שההפקה גם עוברת כאן על הכתובים ומבינה מה עשתה לנו השנה...

• תגובה מהירה
  • תודה רבקה... זה פשוט הזוי... דנה
  • 31/05/2013 14:34
  • צפיות169
לראות את כל הצבועים והרשעים הרכלנים יושבים על הנדנדה וכל התעסוקה שלהם זה רק לרכל ולרכל ולרכל על גילי... ואחרי זה הם אומרים...שגילי רכלן ורחרחן. נראה אחד מהם עומד כמו גילי בחרם חברתי כזה ומתנהג כמותו. גילי יגיע למליון וכל הזבל כשיהיו בבית שלהם ויריצו אלורה את האח 5 יבינו שמרוב שהם היו רכלנים מסריחים כאלה דווקא בגלל זה גילי זכה. ענת שמתיימרת להיות פסיכולוגית לכל אחד וטהורה בנשמתה ואפילו מורה בישראל... כןל התלצמידים שלה עכשיו רואים איזה מורה רכלנית בעלת לשון הרע יש לה. שלי ה'וקטור לשרמוטולוגיה בכלל חולת נפש ואני מתה שמישהו ישפיל אותה עד עפר. אבי??? יחיטיאר שמן שעושה את עצמו טוב וירא שמיים וכמו הדוסית עוסקים רק ברכילות ולשון הרע. טהוניה??? טהוניה עבריינית ערסית שכל היום מתנשאת וחושבת שהיא מעל כל דיירי הבית ומספרת לדנה שהיה לה חבר ובזמן שלו לא היה חסר לה שקל והיה לה הכל. היא שכחה לספר לה שהחבר הה היה חיטיאר מזדקן בגיל של רוני מיילי כמו אבא שלה. מעצב השיער מישל מרסייה.... שניצלה אותו כמו כל שרמוטה בעבור כסף. בסוף כשהבין מי היא הוא העיף אותה לאלף עזאזל ומאז היא עובדת במכון עיסוי בתל אביב.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה