שימו לב איך מירב משתלטת על כל הדיירים ובערמומיות עושה חרם נגד לירז

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שימו לב איך מירב משתלטת על כל הדיירים ובערמומיות עושה חרם נגד לירז אביהו
  • 04/07/2018 11:37
  • צפיות106
בחיים, אבל בחיים לא נתקלתם בדבר כזה ! מי שלא ראה, כדאי שישמע את הסיפור:

אני מראש אומר שאני מזועזע מהדרך הערמומית שמירב נקטה כדי לבודד את לירז מכולם, וגם אומר שני לא בעד או נגד לירז . אין לי פייבוריט בבית הזה.

אתמול מירב ירדה על לירז , העליבה אותה ופגעה בה לפני הדיירים בצעקות, לא נתנה לה להשיב וכשלירז ניסתה להגיב היא הרימה את קולה מעל קולה של לירז (שתמיד מדברת בשקט בעיקר כשיש לה טראומה מסצינות צעקות שסבלה מהם בעבר שלה). עד שאילצה את לירז להתיאש ולשתוק, כשהיא בעצמה ממשיכה להשחיר את דמותה של לירז בפני כולם .

מירב שרגילה לצעוק על כולם , לפעמים כאילו בצחוק , אבל מבחינתה בכוונה אמיתית - שכנעה את כל הרכיכות שם בתיאור מופרז של דמותה הלא חברתית והמתנשאת לכאורה של לירז כשהיא מציגה אותה כאחת שסתם מתבכיינת , שאוכלת הכל ורק משחקת אותה טבעונית . לירז מנסה למירב שמגלה בורות בנושא טבעונים/צמחונים , שהיא לא טבעונית, ושהיא צמחונית וצמחונים לא אוכלים חיות , אבל כפי שכולם יודעים, בניגוד לטבעונים אוכלים מוצרי חלב, ביצים וכד'.

באותה התלהמות היא סחפה את היתר נגד לירז שהתחילו להעיר כל מיני הערות פוגעות ללירז כמו ישראל שאמר לה: "משהו בך דפוק", כמו תומר שצידד בדבריה של מירב וכדומה. היה עצוב ומקומם לראות איך הם גרמו ללירז לבכות עם עצמה ,להתבודד . ועד עכשיו איש לא ניגש אליה ולא דיבר איתה, גם כשהם רואים אותה - הם חולפים מעל פניה. ויש לזה סיפור המשך...

• תגובה מהירה
  • o
  • אביהו צודק לחלוטין.כל מילה בסלע יעל
  • 04/07/2018 11:48
  • צפיות30
  • תגובה מהירה
  • o
  • עד עכשיו הייתי בעד ישראל. זה נגמר כשהתערב ואמר ללירז לפני כולם "משהו דפוק בך" אביהו
  • 04/07/2018 11:59
  • צפיות26
  • תגובה מהירה
  • המשך הסיפור על החרם של מירב נגד לירז... אביהו
  • 04/07/2018 11:55
  • צפיות41
באיזה שהוא מקום מירב מודאגת מזה שהקהל בבית רואה את הצעקות וההתנפלות שלה על לירז, והיא אומר לאליאב שרע לה שלירז בוכה בגללה, שהיא בסך הכל אמיתית והולכת עם האמת שלה (משפט שאומר כל מי שמעליב מישהו ולא יודע איך לצאת מזה). מה שהקהל רואה בבית, זו אמת שאין לה ערך כל עוד היא מכוונת להנמיך בכוונה מישהו אחר).

מירב אומר לאליאב שהיא תתנצל בפני לירז בנוכחות כולם , על מה שקרה, כשההתנצלות שלה תהיה על כך שהיא לא היתה צריכה לומר את הדברים לפני כולם אלא רק איתה בארבע עיניים.

אבל לא רק שהיא לא עושה את זה, ולירז מבודדת ואיש לא מדבר איתה מאז התקרית אתמול, מירב ממשיכה להסית נגדה כל אחד בנפרד. כשהיא אומרת "מה אמרתי לה? היה בינינו דין ודברים גם היא אמרה מה שהיא רוצה". כשהיה בעצם מונולוג של מירב, כי היא לא נתנה ללירז לפתוח את הפה ולהשיב לה. האח הגדול צריך להקרין למירב ולדיירים את הקטע הנוראי . הכל
מצולם. כדאי שמירב תראה את עצמה !!

• תגובה מהירה
  • לירז מלי
  • 04/07/2018 12:20
  • צפיות33
לא מבינה למה אנשים מצפים מלירז לסלוח ולעבור לסדר יום אחרי מריבה כזו
כל אחד מאיתנו היה מתכנס בפינה שלו ולא מוכן לדבר על הנושא ובטח לא לדוש בזה עם האיש שהעליב אותנו במיוחד כשזה עדיין טרי מאד

• תגובה מהירה
  • נכון מלי אבל גם לירז לא טלית שכולה תכלת,יש לה שריטות גם.אני יעל
  • 04/07/2018 12:35
  • צפיות18
לא בעד להעליב ולפגוע בעיני כולם

• תגובה מהירה
  • אהיהו כל מילה בסלע. מראה
  • 04/07/2018 12:49
  • צפיות18
אתה מתאר בצורה מדויקת את כל הסיפור .
חסר פרט חשוב :
הסיפור התחיל אתמול בשיחת הסתה נגד לירז
שניהל ישראל עם סימה שהתרחב כשמירב התחברה לשיחה.

ישראל הצליח לשלהב את מירב נגד לירז ונתן לה גב למה שקרה אחרי זה.
ישראל אף חיזק את מירב תוך כדי התקיפה שלה .
ישראל מבין שלירז מאיימת על מעמדו בקבוצה.

ראוי לציין שסימה לא אוהבת את מה שמירב עשתה ללירז
ולא מספקת למירב תמיכה בענין.

• תגובה מהירה
  • o
  • בטוח שמגי כועסת בחוץ על היחס של ישראל ללירז. אמרה שלירז היא החברה הכי טובה שלה אביהו
  • 04/07/2018 13:26
  • צפיות18
  • תגובה מהירה
  • o
  • מירב משמשת דוגמה רעה לבני נוער שחושבים שלהיות מקובל זה לרמוס ולהלבין פנים ברבים אביהו
  • 04/07/2018 13:29
  • צפיות17
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה