בלי גילי הבית לא שווה!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • בהפקה שם לא יושבים אנשים מטומטמים פולי
  • 29/05/2013 08:33
  • צפיות193
הם גם רואים את החלוקה לקבוצות ורואים מה הולך ובטח עם הניסיון שלהם גם רואים לאיפה זה מוביל. ביזו לבנה ענת הטהוניה דור ויניב כבר לא משחקים משחק הם רוצים מלחמה בבית האח , מחפשים פרובוקציות בכל מחיר, מבחינתם המשחק סגור.
לא יתנו לזה להימשך בטוח מחכה לקבוצה הזו הפתעה שלא חלמו עליה

• תגובה מהירה
  • פולי..רק תחשבי ... דנה
  • 29/05/2013 09:26
  • צפיות163
אבי שחשבתי בהתחלה שהוא עילוי ואותו דבר שלי... שני נחשים שמלכלכים מאחורי הגב ומחייכים בפנים של אלה שליכלכו עליהם קודם. דור...ילד מושתן שרק מחרחר מריבות וסכסוכים במסווה של ילד טוב. טהוניה לבנה ביזו וענת מתכחילת האח הגדול רק רוצים לסלק את גילי וזה מה שמניע אותם. שנאה ורפש. שלי שעשתה את עצמה בוכה אתמול שבני הלך אבל היא הצביעה שהוא ילך והיא התעללה בו והשפילה אותו כשחיזר אחריה. הדוסית שעשתה עצמה בוכה על בני אבל היא הצביעה להדחתו. את לאון מנסים וגם מצליחים להזיז מגילי. לדעתי פאולינה חכמה ותחזיר את לאון לאיפה שצריך. יניב עולה לי על העצבים סכסוכים והוזלת הריר מהפה שלו על שלי. ואין יותר שמח ממנו שבני עזב. חיים קשים מחכים לגילי. כמעט כל הבית נגדו. הדוסית שאמרה שמחבבת את גילי הכי מלכלכת עליו מאחורי גבו. ביום שגילי יודח מהבית אני תנתקת מערוץ 20. גילי פי מליון יותר טוב מהשאר בכנות,,,יושר,,,בדרן,,,ומצחיקן. יש לו המון צדדים טובים אבל כל הזמן מתגרים בו ומראים רק צדדים עצבניים שלו.

• תגובה מהירה
  • חייבים לשבור את הקבוצה הזו פולי
  • 29/05/2013 19:02
  • צפיות143
הם ממש מגזימים והורסים את כל התוכנית, כבר הכל צפוי מידי בהדחה הבאה גילי בטוח וכל מי שבסביבה שלו. שמתם לב שאותם דיבורים כל הזמן??

• תגובה מהירה
  • דנה כל מילה שלך בסלע רבקה
  • 29/05/2013 21:00
  • צפיות142
אם את ואני חושבות כך, בטח עוד רבים אחרים רואים את אותו הדבר, מקווה שההפקה תבין שהעם לא טיפש ולא תוכל לעבוד עלינו....גם אני, אם גילי עוזב, מנתקת את התכנית וגם בערוץ 2 לא יעניין אותי לראות...ובטח עוד רבים כמונו....ההפקה ראתה את ההצבעות על גילי, אולי לא יהיה כדאי לה כלכלית להוציא אותו....לכי תדעי איך עובד כל העסק הלא הוגן והגון הזה....

• תגובה מהירה
  • בלי גילי הבית לא שווה! ליאת
  • 29/05/2013 21:06
  • צפיות135
גילי הוא האנושי היחיד בבית, לא מרכל ולא מדבר על אף אחד, הדבר היחיד שהוא עושה זה להתחבב על חבורת הזבל שלא מפסיקים לרכל עליו!
ביום שגילי יעזוב גם אני מתנתקת מערוץ 20

• תגובה מהירה
  • הוא לא הכי אנושי שיש אבל הוא רוח חיה פולי
  • 29/05/2013 21:21
  • צפיות118
בניגוד להרבה דיירים שם שרק חופרים על אותן שטויות, בוקר צהרים וערב.

• תגובה מהירה
  • חחחחחה שרון
  • 30/05/2013 11:00
  • צפיות123
ממש מרחמת עלייך דנהל'ה.את אוהבת לראות רצח בעיניים! חחחחחחחה

• תגובה מהירה
  • o
  • הצחקת אותי חחחחחה שרון
  • 30/05/2013 11:10
  • צפיות109
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים