אין מה להשוות!!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האיתיופית הזו סובלת מרגשי נחיתות יהודה
  • 12/05/2013 21:13
  • צפיות314
על מה כל המהומה שסיפרו בדיחה כללית על העדה שממנה באו . על זה כל הטררררם הזה .מה אין בדיחות על היקים .על הפרסים .על הרומנים .על המרוקאים .על הפולנים .??? מה זה הקשקוש הזה .על כל העדות בלי יוצא מהכלל מספרים בדיחות .!!!! אז מה.????

• תגובה מהירה
  • יש לה רגישות צריך להבין את זה
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 12/05/2013 21:40
  • צפיות333
ואולי להימנע מלספר בדיחות עדתיות, רוני לא ידע על הרגישות הזו ומותר לו לטעות, היא טיפה נסחפה

2022
  • תגובה מהירה
  • רוני בכלל לא תמים זה שהוא ביקש מאבי לחזור 100 יהודה
  • 12/05/2013 22:00
  • צפיות347
זה שרוני מיילי הנבלה ביקש מאבי התמים שסיפר את הבדיחה לחזור עליה 100 מאה פעמים כשרוני מיילי מדגיש שהוא רוצה שאבי יחזור רק על המילים של =איתיופי =או =איתיופים מראה שרוני מיילי בן אדם רע מהחור שייצא ממנו והוא בכלל לא תמים .לרוניי מיילי הייתה כוונת מכוון .!!!!!!! לגרום לו להיכשל בלושונו כדי להפיל עליו את התיק . שורה תחתונה ומסקנה רוני מיילי גזען עלוב ומגעיל שרוצה לומר דברים אך מתבייש ומבצע מניפולציות על תמימים כמו שיעשו את העבודה השחורה ....בשבילו .

• תגובה מהירה
  • היא אנטיפטית הוא מנסה
    ליעד
    ליעד
  • 12/05/2013 22:08
  • צפיות468
לפתח איתה שיחה והיא משחקת גנון בכוונה.
אנשים טועים, הוא טעה ומנסה להתנצל. היא צרחה על הבנות כמו משוגעת , והן בכלל לא אשמות. היא גם לא בסדר ובלי קשר לאירוע עם רוני.

2022
  • תגובה מהירה
  • גזנאות דניאל
  • 12/05/2013 22:35
  • צפיות315
כל חברה ישראלית נגוע בדעות ק דומות בכללותה.זו פרצופה האמתתי של חברה ישראלית עם דעות קדמות סטריאוטיפית.שימו לב איך הרב דוד יוסף התבטאות.
וקל חומר איש נחות שמתבטאה ככה

• תגובה מהירה
  • לא כל החברה הישראלית
    ליעד
    ליעד
  • 12/05/2013 22:43
  • צפיות296
נגועה בדעות קדומות. תסתכל בבית האח אתה רואה שם מישהו נוסף שהעיר הערה גזענית?? לרוני נפלטה האמרה הזו אולי מכעס. לטהוניה היה נוח לעשות מהומה.
אם יספרו על בדיחה על גרוזינים ביז'ו יתנהג כמו טהוניה? חותמת שלא.

2022
  • תגובה מהירה
  • רוני בכלל לא תמים ולא עשה זאת מכעס אלה במכוון. תראי שוב את הקטע ותביני יהודה
  • 12/05/2013 22:50
  • צפיות312
רוני כשעשה את זה היה הכי "מחושב" ...והכי רגוע בעולם .זה לא היה בכעס .ולא טעות .רוני מיילי התכוון בכוונה תחילה .ועל זה אין סליחה .על כוונה תחילה ומתוכננת אין סליחה . על ריתחה בשעת זעם .כן .אבל זה לא המקרה . רוני מיילי חייב ללכת החוצה מהבית בגלל זה .!!!!

• תגובה מהירה
  • הוא בא להתנצל , טהוניה גם
    ליעד
    ליעד
  • 12/05/2013 23:02
  • צפיות298
זרקה מילים לאוויר לא ראיתי שהיא ניסתה להתנצל. לכל מטבע שני צדדים.

2022
  • תגובה מהירה
  • אין מה להשוות!! רונצ'י
  • 13/05/2013 08:23
  • צפיות265
מה טהוניה זרקה? אין מה להשוות!!! כל מה שאמרה היה התגוננות ולא ירד לשניה אחת לרמה התת קרקעית של הביוב של רוני מיילי.
היא התעצבנה והרימה את הקול ואמרה שאם יש למישהו משהו לומר שיבוא ויאמר לה בפרצוף. הוא אמר לה שהיא מנסה לתפוס כותרות על גבו והיא ענתה לו שאינה מנסה אפילו ויכולה לעשות כותרות לבד. אמרה לו שהוא מבייש את הגיל שלו בהתנהגותו. אחרי שהוא על ההתחלה בא אליה ואמר לה את טיפשה, ילדת מעבדה, ילדת מבחנה, מכוערת והנורא מכל - יכבו את האורות לא יראו אותך, את כל כך שחורה.
איך? איך אתה יכול להשוות את זה למה שהיא ענתה לו? והיא ענתה - אני אשאר כאן בפרצוף שלך כל העונה. ואני מחאתי לה כפיים!
ורוני לא היה בא ל"התנצל" אם האח לא היה מורה לו. הגזענות כל כך בתוכו שהוא לא מבין מה לא בסדר. כל הכבוד לה שלא הסכימה לדבר אתו. זה לא אמיתי והיא, כפי שהספקתי להכיר - אשה חכמה.

• תגובה מהירה
  • הוא לא תמים אבל אי אפשר להאשים אדם ביז'ו
  • 12/05/2013 22:19
  • צפיות300
כשהוא בתוך כלוב מלא מצלמות..
כולם היו מתנהגים אותו הדבר

• תגובה מהירה
  • רוני הוא פרובוקטור אופיר
  • 13/05/2013 00:34
  • צפיות312
טיפוס המוני, רעשן, גס רוח שמחפש לעשות פרובוקציות ותפוס כותרות. גם הרצון שלו להתנצל לכאורה, היה בצורה פרובוקטורית "גברת טהוניה". מי הוא חושב את עצמו? או כמו שטהוניה אמרה במילה אחת: "איכס"

• תגובה מהירה
  • רוני ידע כי כבר עשה זאת קודם רונצ'י
  • 13/05/2013 08:25
  • צפיות279
יום קודם הוא דיבר על האתיופים בצורה מכוערת והיא קמה ויצאה. רוני ידע טוב מאוד.
התנהגותו במהלך סיפור הבדיחה הייתה מגעילה לא פחות, מזלזלת במכוון ולעגנית כלפי האתיופים בכלל ונגד טהוניה בפרט.

• תגובה מהירה
  • טהוניה צודקת. גזענות והתנשאות רונצ'י
  • 13/05/2013 08:16
  • צפיות387
יהודה כל האחרים שחושבים שיש לה רגש נחיתןתת- אין לה רגש נחיתות. נהפוך הוא! מדובר בבחורה שמכירה בערך עצמה ורוצה שיתייחסו אליה כאדם נטו ולא כאל אתיופית מחמד, שזה מה שהרוב עושים. לדעתי האח היה חייב העיף אותו בגלל האמירות הקשות שהוא אמר לטהוניה.ויהודה - זו לא הבדיחה שעצבנה, אותי ואלפים כמוני. זו ההתנהגות של רוני במהלך סיפור הבדיחה. טהוניה צודקת 2000 אחוזים. היא רוצה שיתייחסו אליה כבן אדם נטו ולא כאל מי שעלתה מאתיופיה ונושאת על עצמה את כל הסטיגמות השליליות, שבדיוק לפי אותן סטיגמות מתייחסים אליה. למה לא אומרים לאחרים שם אני אוהב עירקים, אני אוהב טורקים,אני אוהב פולנים? תארו לעצמכם שמדברים אליכם בהקשר של המוצא,זזה מצביע על גזענות סמויה. למה לא מדברים על האמריקניות של בני? ושל שלי? זו התנשאות וגזענות בדיוק כמו "כמה מחבריי הטובים הם ערבים".אומרים שאם משהו לא מקולקל - לא צריך ללקן אותו. אז למה מנסים כל הזמן לתקן? רוני מיילי באמת זבל שבזבלים.מלכתחילה הוא מדבר בצרה נוראה על האתיפים. לא נדרש יור משני משפטים כדי שיזרוק משפטים נוראים ומכוערים לטהוניה. זה עמוק עמוק עמוק בתוכו.

• תגובה מהירה
  • כל הסיפור התחיל מבדיחה ליעד
  • 13/05/2013 08:27
  • צפיות276
שאבי סיפר ובמקרה על אתיופים , היא לא יודעת לקבל בדיחות שלא תהיה שם! בדיחות יש על כל העדות!! תרצו או לא זה עובדה!!! אם כל אחד יתחיל להפגע ..... מבדיחה שמישהו יספר הם כל הזמן יריבו . קצת פרופורציות. ראיתי עוד פעם מה שקרה ואני ממש מתחילה להשתכנע שטהוניה עעושה הרבה פוזות עם דיבור של שכונה , היא לא באה לתקן עולם היא באה לעשות רייטינג לעצמה!!!

• תגובה מהירה
  • o
  • זה לא מבדיחה! זה מגזענות של אבי. ראי את הפוסט שלי למעלה, רונצ'י
  • 13/05/2013 09:02
  • צפיות251
  • תגובה מהירה
  • o
  • סליחה, זה החלמגזענות של רוני. לא אבי..ראי הפוסט שלי למעלה. כך החל רונצ'י
  • 13/05/2013 09:03
  • צפיות254
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים