לא ולא הוא אינו אוהב את סגנון הבחורות עם

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • השערה-הקנאה של לאון בת
  • 24/07/2013 18:57
  • צפיות117
היי,
רק אני רואה את זה שלאון מקנא בדור בטירוף..? אמנם זה יהיה קשה להבחין בהתחלה אבל תחשבו על זה..פתאום דור הוא עם הקוסית של הבית (שדרך אגב, נראית שווה הרבה יותר מכל הבחינות מפאולינה..).. אני אמנם לא צופה אדוקה.. רואה את רוב התוכניות.. אבל מה הסיבה שיש לאלון לשנוא כל כך את אור?? ממש מרגישים שנאה וזה יכול להיות רק משני דברים..קנאה בקשר- שהוא לא המרכז.. או אפילו איפשהו קנאה בדור ..אולי קצת נדלק איפשהו בתוך תוכו על אור..
מה אתם אומרים?

• תגובה מהירה
  • לא נראה לי Me
  • 24/07/2013 19:25
  • צפיות91
אם ראית את הפגישה של אור ויניב היא עודדה אותו להמשיך ולרדוף אחריה. אחרי שהוא אמר שהוא הולך אחורה כשלבחורה יש בחור אחר היא אמרה לו שבחורה אוהבת שבחור לא מוותר ומתמיד והדרך שלו לא נכונה. בעצם היא עודדה את הבחור והשלתה אותו שיש לו סיכוי. לאון רואה ומזהה את הדרך שלה לכן הוא מנסה לשמור על החבר שלו.

• תגובה מהירה
  • גם לי לא נראה שמדובר בקנאה פולי
  • 24/07/2013 19:55
  • צפיות98
אלא בקטע שלאון מבין שיש פה סוג של משחק משולש אור דור ויניב , אז הוא מנסה לפקוח לדור את העיניים . אם זו הדרך הנכונה לעשות את זה? לא בטוח, אולי עדיף בכלל שייתן לדור לאכול את מה שבישל

• תגובה מהירה
  • לא ולא הוא אינו אוהב את סגנון הבחורות עם שיר
  • 24/07/2013 20:10
  • צפיות105
הבלונד והעיניים הכחולות זה נראה לו שבלוני ,איני חושבת שהוא מקנא בדור שטויות וכשהוא היה עם פאולינה דור היה זה שקינא בו כי גם הוא חשק בפאולינה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה