חבל שזה מה שאתם רואים.

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • צריך לעשות מהפך
    Joren
    Joren
    מספר הודעות: 428
    ותק: 7 שנים וחודשיים
  • 03/03/2017 18:43
  • צפיות566
מעיין אמרה לאביחי שהיא בודקת על מי הוא מסתכל ושהיא לא רוצה שחלילה העין שלו תהיה לכיוון ג׳ודי.
הבחורה מריחה את הגמר. ״חברה״ צריך לעשות מהפך.
כולם שם עכשיו נלחמים על הדירה ואם תשימו לב הם בדרייב על מאה, פתאום הם עושים הכל בשביל הדירה כולל סקס לא אמיתי. אני מדברת כצופה 24/7.
אני חושבת שהמהפך צריך להיות בזה שכולנו צריכים להתגייס ולהצביע לג׳ודי, ועל אפם וחמתם של כל השחקנים לתת לה לזכות בדירה. על כל מה שהיא עוברת שם לא מגיע לה יחס של כאילו נגועה במחלה שכולם מתרחקים, וגם אלו שמתקרבים עושים זאת על מנת למנוע ממנה להעמיד אותם. כולם שם אסטראטגים, היא ממש סובלת.
יורם זק צריך להתבייש על העוול שהוא גרם לבחורה כל כך טובה וחכמה שיש לה עתיד מקצועי שכולם עוד יתפעלו ממנה.
דבר אחד אני בטוחה בו. שאם תסתכלו טוב אתם תסכימו איתי.
לא רוצה לנתח שם את כולם לעומק כי יש הרבה רוע וניצול שהחברה שלנו די מעודדת אותו ולכן מצביעה ומעודדת אותו. חבל שכך אנחנו מתנהלים, צריך להבליט את זה לפעם הבאה כשיהיה האח הגדול אנשים יבינו שצריך ללכת עם האיכותי והטוב ולא עם הרע שזה בדיוק איך שאנחנו מצטיירים בעולם.
שבת שלום!

• תגובה מהירה
  • כל הכבוד!! כבר הרבה זמן אני כותבת בפורום זה דנה א.
  • 03/03/2017 19:29
  • צפיות224
על העוול שנעשה לג׳ודי. אביחי מלכתחילה הוביל את החרם השקט וכולם אחריו. אין צדיק אחד בבית שיקום ויעשה מעשה ויגאל אותה מהבדידות שהיא חווה, מלבד דן , שמידי פעם באמת מנהל איתה שיחות על נושאים שונים ורואים שהוא ממש משתדל לגרום לה להרגיש רצויה. לא סופר את אביחי ומדבר איתה כאוות נפשו..מה זה אומר עלינו כחברה. לא להאמין, רואים אדם שהוא קצת חלש מבחינה חברתית כולם דורכים עליו או מתעלמים ממנו. אפשר גם לראות שגם האח הגדול לא ממש מטיל עליה תפקידים, אפילו הקטנים ביותר, אם זה היה קורה אולי היה מעלה את קרנה בעיני הדיירים ואפילו במעט! ולאלה שמנבאים שאביחי יקח את הגמר, רק על היחס המחפיר שלו לג׳ודי הייתי מביאה אותו לבאר ולא נותנת לו לשתות ממנה. מלבד זה ישנם ראויים ממנו, כמו דן - מלח הארץ וחמימו בעל הנשמה הגדולה.

• תגובה מהירה
  • חבל שדן מייד רץ לדון על זה עם אורנה ואז
    Joren
    Joren
  • 03/03/2017 19:49
  • צפיות194
משם זה עובר לשיחה של הכפשה כתוצאה מ קינאה של אורנה ומעיין הקנאיות וגם הגברים לא חסר להם.
חיים. אם לא שמתם לב שהוא תפס צד ודי משתתף בריכולים הוא לא מוציא אבל מקשיב ומסכים. שתיקה כהודיה ,
אשמח מאוד שכולם יעשו הכל על מנת לשנות את התפיסה עלינו שאנחנו הישראלי המכוער.
העברית של ג׳ודי לא כל כך טובה בגלל שהיא מ-נורבגיה וכולם מפרשים את המשפטים שהיא אומרת לצד הרע על מנת להכפיש אותה.
אם מעיין מסוגלת לעשות סקס בבית האח ויש וידאו זה אומר מי שהיא ואני לא אפרט כאן מה אני רואה כי אני מאמינה שיש הרבה שרואים אבל לא מוכנים להודות וחבל.

• תגובה מהירה
  • אביחי מזכיר לי את הבדיחות על הצלף העיוור גודי מדהימה אני מצביע לה עד הגמר
  • 03/03/2017 20:23
  • צפיות170
כל הזמן זורק ניחושים ותסריטים ותמיד טועה, אבל וואלה הוא באמת עיוור אז נרחם עליו, מסכן.

• תגובה מהירה
  • אי אפשר לשנות זאת חלק גדול
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 03/03/2017 20:33
  • צפיות135
מהישראלים אנשים רעים ונבזיים ושונאים אותנו ובצדק

• תגובה מהירה
  • רננה אף אחד לא עושה עליהום. ההיפך הוא הנכון אנחנו
    Joren
    Joren
  • 03/03/2017 20:49
  • צפיות140
מנסים להראות את הצד היפה והאמיתי.
אנחנו כאן מנהלים דיון פתוח בבקשה בואו נתנהג עם תרבות.
ג׳ודי אכן בחורה טובה ומה שעושים לה בבית ואיך שמנצלים את התמימות שלה זה מבחיל.
מי שביקר בנורבגיה והכיר את התרבות שלהם יודע בדיוק למה אני מתכוונת.
אני חושבת שקשה לנו הישראלים להודות שלרוב אנחנו נסחפים לצד המכוער ולא שמים לב שבדרך אנחנו פוגעים בנו ובאחרים.
רוצים להראות את הצד השני של הישראלים?. כאן המקום לעשות מהפך.
מי שמצביע משפיע
כל העונות נתנו לאלו שעשו דברים מכוערים לזכות ובדרך זו אמרנו לכולם רק המכוער והלא טוב זוכה. הגיע הזמן להוכיח אחרת, שהטוב מנצח.

• תגובה מהירה
  • פה בפורום לא תצליחי יותר מדיי להשפיע..
    אני ani
    אני ani
    מספר הודעות: 932
    ותק: 7 שנים ו-28 ימים
  • 03/03/2017 20:57
  • צפיות128
תנסי בפייסבוק בדף של האח, שם זה נחשף ליותר אנשים.
ואני ממש לא מסכימה איתך לגבי חמימו. זה שהוא שותק לא אומר שהוא מסכים.. הספקתי לראות ממנו מספיק בשביל להבין שהוא פשוט לא רוצה להכנס לנושאים כאלה. וכשהוא רואה שעושים עוול הוא כן מתערב. כמו שהיה לצד שני בהתחלה בלילה ההוא כשרבה עם אביחי, וצעק על הישנים שנכנסו במעיין, וצעק על שם כשעשו עליהום על דן.. הוא מאד נאמן ומתערב כשצריך. הוא הכי ראוי לזכיה. בחור כזה שלא חוטא בריכולים, לשון הרע וכו' ותמיד עסוק בלשמח ולרומם את כולם.

• תגובה מהירה
  • כן. חיים סוג של ליצן הבית. אבל לא תמים בכלל.
    Joren
    Joren
  • 03/03/2017 21:18
  • צפיות113
ראיתי אותו בשיחות של ריכולים. ולראיה החבורה שלו תדבר לידו על הכל בלי פחד והוא יישב ויקשיב ולפעמים גם זרק הערות.

• תגובה מהירה
  • גם אותם הוא עוקץ אל תדאגי.
    אני ani
    אני ani
    מספר הודעות: 932
    ותק: 7 שנים ו-28 ימים
  • 03/03/2017 21:31
  • צפיות116
הוא עושה הכל בגישה שלו, הוא לא טיפש כמו שהרבה חושבים. ומי אמר שלליצן הבית אסור לזכות? כי זה קרה בעונה של ג'קי? הוא אדם טוב, וזה מעל הכל.

• תגובה מהירה
  • o
  • הכול בעייני המתבונן - פרט "להעברת מידע" ובכיינות-לא תרמה לתכנית לדני - ליעד
  • 03/03/2017 21:29
  • צפיות100
  • תגובה מהירה
  • o
  • גו'די מלשינון/ גו'די רכלנית בזה בחרה להתעסק-ורצתה להפריד לדני - ליעד
  • 03/03/2017 21:14
  • צפיות94
  • תגובה מהירה
  • דנה עוד פעם את טוחנת את אביחי? ממתי רננה
  • 03/03/2017 20:17
  • צפיות148
הוא עשה חרם על ג'ודי?
גם אם רציתי להצביע בשבילה. רק בגלל אנשים כמוך לא נעשה זאת.
לא נמאס לך דנה.
אביחי כל כך מאיים עליך?
נמאס לשמוע.

• תגובה מהירה
  • o
  • אביחי לא הוביל שום חרם דנה, מעיין כן לידיעתך. דני 10
  • 03/03/2017 21:38
  • צפיות122
  • תגובה מהירה
  • גודי הדס
  • 04/03/2017 01:58
  • צפיות70
מה אביחי אשם בזה שהיגע מה חשבה שתיכנס והופ יקפוץ עליה.יש לו כאן חודשיים של חברות.כבר בתעודת זהות שלה סגנון הדיבור של המשכילה הבנתי שהיא הגיע לסכסך.כעת אינדל הקורבן שלה.מי שמדבר עמה מישפטים יותר כבר הופך לחתן פוטנצילי.

• תגובה מהירה
  • o
  • ג'ודי בשיחת הדחה עם שני בחדר ארונות האנ
  • 04/03/2017 02:03
  • צפיות123
  • תגובה מהירה
  • o
  • לגמרי נכון. רק לג'ודי מגיע לזכות בדירה. היא טובה. היא יפה. הייזלר
  • 03/03/2017 20:13
  • צפיות113
  • תגובה מהירה
  • גודי הדס
  • 04/03/2017 01:44
  • צפיות75
גודי הביאה את זה על עצמה.נכנסה עם אסטרטגיה כדי לבחון מערכת יחסים מה היא יועצת מה היא בוחנת.אביחי לא בקשר אז מה,מה עם יתר הדיירים ישנם 11 איפה הם בתמונה.הבחורה מתחילה לדבר וישר בפה שלה אביחי תרגי ממנו .עדן שני ויתר הדיירים מתרחקים ממנה היא חופרת גם בחוץ לא מתחברת לאף אחד בחורה קשה לעיכול.את אביחי רוצה ולא הלך .התחילה עם אינדל ועדן נתנה לא על הראש.ושני צוחקת עליה שרון לא מדבר איתה.אין סתם.לבחורה יש בעיה קשה לא מסתדרת עם אנשים וזאת סיפרה בעצמה.היא תודח בהדחה הקרובה וזה יהיה רק לטובה.

• תגובה מהירה
  • o
  • אביחי מגיעל מפליץ כל הזמן ואביחי מרכל מרכל על שני מור
  • 04/03/2017 10:39
  • צפיות125
  • תגובה מהירה
  • o
  • ג'ודי (יהודית) חייבת לקחת את העונה הזאת ולזכות בדירה. הייזלר
  • 03/03/2017 20:15
  • צפיות97
  • תגובה מהירה
  • o
  • ג'ודי יפה ודומה ל-Wonder Woman הייזלר
  • 03/03/2017 20:17
  • צפיות105
  • תגובה מהירה
  • גודי הדס
  • 04/03/2017 01:46
  • צפיות91
לא וונדר וומן ולא כלום.יותר דומה לאישה שעשתה שינוי מין מצטערת.היא לא נחמדה ולא תרמה כלום לתוכנית חוץ מאשר חופרת אולי הרמה שלה לא מתאימה.היתה לה. ברירה לא להגיע.

• תגובה מהירה
  • o
  • רק ג'ודי כן
  • 03/03/2017 20:22
  • צפיות92
  • תגובה מהירה
  • ג'ודי שושי
  • 03/03/2017 23:17
  • צפיות75
נכון בהחלט גודי היא האדם הכי איכותי בכל הבית בחורה עם ראש על הכתפיים שאר הדירים לא מגיעים לקרסוליים שלה כולם אנשים רייקנים רכלנים וסכסכנים ובראשם אביחי הפחדן ואורנה הכלומניקית רק אביחי העלוב אשם במה שקורה לגודי במקום להסביר לכולם בבית ובראש למעיין שהוא הכיר את גודי עוד ממזמן וסך הכל היה ביניהם קשר טלפוני אז הוא העדיף להתחבא ולשקר ולהחרים את גודי מנובל שללא עוול סובלת בחרם מכל הצבועים בבית הגיעה הזמן לשחרר את כולם לפי הסדר הביתה.

• תגובה מהירה
  • גודי הדס
  • 04/03/2017 01:53
  • צפיות80
חד וחלק הבחורה הגיע כדי לסכסך הין הזוגות עם השכלה כמו שלה כמו שהיא מתארת מקומה לא באח הגדול.היא כל הזמן מתבכיינת תופסת קורבן חוקרת כל דייר וזה לא המקום.אביחי לא אשם לא היה להם קשר חוץ מווטזאפ מה חשבה שהגיע להתחתן איתו.יש לה בעיה והאח הגדול זה לא המקום.ועוד מה מי שכתב מסכנה תמימה ההפך מפחידה במובן מה8

• תגובה מהירה
  • o
  • גודי לא תשאר בבית עוד הרבה זמן לא תצתרך להצביע עד סוף העונה דולרי
  • 03/03/2017 23:39
  • צפיות91
  • תגובה מהירה
  • אנחנו יכולים לעזור לה להישאר בבית.
    Joren
    Joren
  • 04/03/2017 01:10
  • צפיות77
עם כל הכבוד ואני מאוד רגישה לנכים וכן מגיע להם רק טוב. אבל אם הם אנשים עם אופי רע, זו לא בושה לחנך אותך בכל דרך. ולכן אביחי לא ראוי לזכייה מאחר והן סכסכן, תככן, אוהב מריבות, ואם אין מנסה ליצר אותם. שרון כנ״ל. אורנה יש בה המון רוע וקינאה פנימית שהיא מפזרת ארס בבית. אני מתביישת שהיא חשבה שהיא יכולה לייצג את החברה ובפרט את המגזר הדתי. כל מה שהצעירות לומדות ממנה הוא לא מידות טובות בכלל.
מעיין. מפחיד לפגוש אותה בחיים בחוץ. עושה לי הרושם שהיא פורצת גבולות ללא מחשבה. אני בהלם ממה שהיא סיפרה לאורנה שהיא כבר שבועיים עושה את זה עם אביחי, למה?. הגמר מגיע וכל מה שאמרה על כבוד ממש לא אמיתי.
הבית הפך לבית שאני לא רוצה לציין את שמו כאן. אבל בושה עם כל מה שקורה בין אנשים בתוך בית מוקף מצלמות, ועוד ביודעין.

• תגובה מהירה
  • o
  • חיים שועי מבית שאן היחיד והמיוחד לגמר. האנ
  • 04/03/2017 01:58
  • צפיות63
  • תגובה מהירה
  • o
  • חבל שזה מה שאתם רואים.
    Joren
    Joren
  • 04/03/2017 02:05
  • צפיות82
  • תגובה מהירה
  • o
  • גודי הזויה ותמיד ניגררת אחרי שני ,מרכלת איתה כל הזמן נתנאל
  • 04/03/2017 10:17
  • צפיות76
  • תגובה מהירה
  • ג׳ודי כל כך בודדה שכל מי שמוכן לדבר איתה, היא דנה א.
  • 05/03/2017 05:06
  • צפיות92
קופצת על ההזדמנות. שני זיהתה את ההזדמנות ומושכת אותה לכיוון שלה. מרעילה אותה כהוגן, וג׳ודי כל כך פגועה שהיא מצע נוח...שני משתמשת בה לצרכיה... נשמע מוכר? כמו שעושה עם עומר....האחרונה שמעניינת אותה זה ג׳ודי!

• תגובה מהירה
  • אכן כן
    Joren
    Joren
  • 05/03/2017 06:12
  • צפיות79
וכל אחד שם משתמש בג׳ודי כשרוצה לשמור על מקומו, או כשהוא לרגע לבד והיא בסביבה.
אני לא מקבלת את זה שבבית מתעלמים ממנה כולם, הנשים פוחדות כשהיא מדברת עם מישהו שמא היא כבר לוקחת את הגבר שלהן, הגברים מתרחקים כי יש להם נשים קנאיות. ומכאן אפשר להבין את הבדידות שלה.
חיים התרחק בגלל ההשפעה של החבורה שלו.
שרון פסל אותה מטעמי אינטרס.
צריך ראות את התמונה כפי שהיא ולא להצביע על עיוור.
בהצלחה

• תגובה מהירה
  • דנה פעילה אבל נגד כולם הייתי שמח לדעת בעד מי את יוסי
  • 05/03/2017 08:23
  • צפיות61
הגיע הזמן שבמקום האנטי תגידי עבור מי את. לגבי גודי אולי בסוף תפתיע אם עדן תודח שזה הפעם ריאלי אם תהיה הדחה כוללת.

• תגובה מהירה
  • אז הנה התשובה לך יוסי - אם לא הבנת עד עכשיו - דנה א.
  • 05/03/2017 08:53
  • צפיות67
אשמח אם בעונה הזאת ייבחר הדייר 1. חמימו, שלא שמעתי אותו מדבר סרה על אף דייר, על התמימות והטוב לב. 2. דן, שמראה עמוד שדרה מתחילת הדרך, כן, על אף הביקורת שסופג, מכל החבורה, ממשיך להיות הוא עצמו, מלח הארץ, איכותי שנעים לראות על המסך. 3. ג׳ודי - רק על הניכור, החרם שאביחי מוביל עליה, על הנעימות בה היא מתנהלת, סופגת חיצים, מנוצלת על ידי הדיירים (שני, עדן, אינדל ) שבכל פעם זורקים אותה לכלבים כשבן או בת זוגם מטילים וטו על ההתקרבות אליה, ושני שמקרבת אותה לא מאהבה אליה, רק שתהיה איתה נגד אביחי) עכשיו יותר ברור? לכן, רק לא - אביחי, אורנה או מעיין, שמה שמניע אותם זו שנאה עיוורת וקנאות. ושים לב, מי מוביל את הרוע לג׳ודי, אלה שקוראים לעצמם - דתיים. התורה שהם מאמינים בה דוגלת בקבלת האחר והשונה, על איסור הלבנת פני חברך. מה שווה כל האמונה הזו, אם מייד אחרי הנחת תפילין ותפילה לבורא חוזרים לרכל, להרעיל, לסכסך ולנדות. ללמדך, להיות בן אדם, זהו ערך בסיסי ועליון וכל החבורה הזו נגררת אחד אחרי השני, מבלי לעצור רגע ולחשוב. כל כך זחוחים שמקווה שכל זה יתנפץ להם בפרצוף בשלב המכריע!!!

• תגובה מהירה
  • כ"כ אמת יש בדברייך אע"פ שלגבי דן אני בספק על יעל
  • 05/03/2017 09:14
  • צפיות79
העמוד שידרה כי את זה אין לו הוא פחדן די גדול וחרטטן לא קטן

• תגובה מהירה
  • ג'ודי רכלנית,נחשה,מכישה ויושבת בצד לראות איך נינה
  • 05/03/2017 08:56
  • צפיות71
כולם מתבשלים במיץ. אתמול לאחר הארוחה,ליד אביחי,אמרה-משהו בסגנון- לא מברכים אחרי האוכל? אביחי לא התייחס,מעיין כרגיל לא הבינה למה התכוונה צרתה,ושרון אמר שאפשר לברך בלב. ג'ודי סתמה את פיה,ניסתה.. לא הלך.
אחר כך בריב המיותר על היין כל הבית התהפך חוץ משני שהיתה במיטה עשתה מה שעשתה,כרגיל. כולם כעסו,רבו,ניבאן את העתיד, אבל גודי יושבת על השייש במטבח,מעקמת את הפה,רק שתיזהר שלא יתפוצצו לה השפתיים, ושותקת.נהנית מכל המעמד.עוד מגעילה, קנאית.

• תגובה מהירה
  • ג׳ודי ישבה בצד ולא התערבה לא בגלל שרצתה שיעשו דנה א.
  • 05/03/2017 14:44
  • צפיות107
את העבודה בשבילה. ג׳ודי באה מתרבות אחרת ויש לה קושי עם ההתלהמות, הרמה הנמוכה, של הדיירים. ואם העירה לאביחי לגבי ברכת המזון אחרי האוכל, צודקת! ג׳ודי באה מבית דתי וההלכות ביהדות מוכרות וידועות לה...לא פעם ראיתי את אביחי מתיישב לאכול בלי לברך. גם בימי שישי בערב צריך ליטול ידיים ולא לדבר עד אחרי ברכת ״המוציא״ והוא לא מקפיד על כך. מותר לג׳ודי להעיר וטוב עשתה. אם זה מה שיוציא לה קצת קיטור על אביחי זה בסדר גמור!! בחורה אחרת מתרבות אחרת היתה עושה לו סקנדל וממררת את חייו. ועל זה נאמר ״הכל בעיני המתבונן״....ולא לא סקנדל שבחר במעין, זכותו, אך יחס כמו שהוא מפגין כלפיה הוא נוראי ניכור מוחלט! אז לבוא אליה בטענות?

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה