גם אורנה בשיחה עם מעיין זרקה בין השורות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לילה בבית האח הגדול 2# - אביחי לא חזר לחדר תמונה מצורפת וידאו מצורף
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 28/02/2017 02:33
  • צפיות800
כל הבית מאותת על כך שמעיין פוזלת לכיוון שרון, מעיין עושה פוזות אביחי מועמד להדחה ולא רואים ממנה שום תמיכה ושום עידוד אפילו לא ברמה החברית. במקום ללבן עם אביחי את העניין בלילה כשהם לבדם, בחרה מעיין בגישה הילדותית והקטנונית.
אביחי קם עצבני ויצא לעשן, ניתן היה לראות שהוא מדבר עם עצמו ומאז המצלמה עברה לחדר השינה, אבל אביחי לא חזר לחדר.
שיהיה לילה טוב לכולם.

לילה בבית האח הגדול 2# - אביחי לא חזר לחדר
נערך ע"י ליעד 28/02/2017 03:14
2022
  • תגובה מהירה
  • הוא דיבר עם אידל ועדן ואמר לילך
  • 28/02/2017 02:49
  • צפיות240
לב שבור יביא אותי לגמר. אינדל התעצבן עליו.
המשחק של אביחי ומעיין כנראה לא יכול להחזיק מעמד, אתם יודעים איך זה כשנכנסים עם מסיכות לפעמים קשה להתמיד איתם ועכשיו הם ירדו.
ובחדר אחרי השיחה של אביחי עם עדן ואינדל ישר אביחי התחיל על מעיין עם הקטע של שרון בפני אורנה ודן. ודן הזכיר שהכניסו את ג׳ודי ומעיין ירקה לכיוון של ג׳ודי. חבל שמעיין מנסה להראות שאולי היא באמת משהו מעניין, אבל היא צריכה להתבייש ג׳ודי בהרבה יותר חכמה ואינטליגנטית ממנה.
ועל כן האח הגדול צריך הפעם האחרונה לתת לאנשים איכותיים לזכות בגמר. כל האפסים ששם שילכו לכיתה א מחדש.

• תגובה מהירה
  • לפני יומיים שלושה אביחי זרק משפט, הזוגות יתחלפו
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 28/02/2017 02:59
  • צפיות221
ואז אורנה ודן שאלו אותו מה אמר , אביחי ענה להם משהו כמו אל תדאגו אתם לא מהמתחלפים.
הוא הרגיש משהו אבל זה נשאר בגדר הרגשה הוא פחות מסוגל לראות את הדברים פיזית, נראה לי שהיום ישב מולם בסלון הוא הצליח "לראות", אח"כ עדן ואנדל עוד אש. בסופו של דבר מי שלקח הכל קשה וללב הוא אביחי שנעלם מחדר השינה אם זה היה משחק הוא היה הולך לישון בלי בעיה .

מתחיל להדאיג העניין שאביחי נעלם.

נערך ע"י ליעד 28/02/2017 03:15
2022
  • תגובה מהירה
  • אביחי איבט
  • 28/02/2017 04:22
  • צפיות150
הגברת מעיין הלכה לישון והוא אכול לב .היכ אמרה שלא מעניין אות מה אחרים אומרים .לא הקשיבה לו כמעט הוא חושש לדבר איתה ולהעיר לה בכלל, היא תיפוס עד שחכ נגמרה יום ההולדת שחה התנהגה רגיל אחר כך אכלה לו את הלב ,אכשיו מםריע לו הקשר שלה עם שרון אבל אפילי להקשיב לי לכ מוכנה העיקר על גודי העמידה תנאים ,ושוב הזכירה שהוא התחיל איתה וכאילו דחק אותה לםינה ,,האמת שלמרות שאני לא מתה על אביחי מעיין עברה את כל הגבולות ,הכל חייב חהתנהצ לפי רצונה אירת שוברים את הכלים.

• תגובה מהירה
  • מעיןנושרון דקלה
  • 28/02/2017 07:41
  • צפיות146
סוף סוף האמת יוצאת,, כתבתי על כך שכבר שבוע מעין מכרכרת סביב שרון ואביחי צריך לדבר איתה ולא עם שרון. אנדל חימם אותה ו ול שרון כי היא שונא אותו אך זאת מעין שלה ולכת ומתיישבת לידו כל היום חולצות חשופות נכנסת לשכשוכית כששרון נמצא מחפשת לשבת ילד ו ב ארוחות אביחי בגלל המגבלה הפיזית שלו ובגלל שמרבה לישון לא הבין כנראה מה שהולך נגד עיניו. אימא תמר הזהירה, אני כתבתי פוסטים רבים על הבגידה אך מחקו פי אותם ברגע שהעלתי וגם אלו שנכתבו הכותבים לא הגיבו כנראה מחוסר צפיה מתמדת בערוץ,, אז בקשה מעין לא תמימה וטובה רואה גמר בעיניים

• תגובה מהירה
  • מעין השיחה עם אורנה דקלה
  • 28/02/2017 07:47
  • צפיות153
מעין לאורנה אומרת בטח גם החברות שלי לא מבינות מה אני עושה עמה אביחי ובטפשוטה היא הוסיפה אבלנזה נראה טוב. תתביישי אם את מחפשת שייראה טוב או את עם לב שלם עיצאת במערכת זוגית עם אדם מוגבל.. אביחי כן רוצה אותה ולא מאסטרטגיה היא זו שרוכבת עליו,,,

• תגובה מהירה
  • לירז רואים ועוד איך רואים,יש כאלה שמשחקים עדיין יעל
  • 28/02/2017 08:59
  • צפיות88
במשימת "התעלמות" או שלא רוצים לקרוא את המפה כמו שצריך,למי שרואה זה שקוף וא"א להתבלבל בכלל

• תגובה מהירה
  • גם אורנה בשיחה עם מעיין זרקה בין השורות יעל
  • 28/02/2017 09:00
  • צפיות133
שהקשר עם דן לא יחזיק בחוץ וזה ברור שלא.אבל שישחקו ויהנו עד הסוף

• תגובה מהירה
  • o
  • שישלחו להם מסוק ביחד מעיין ואביחי אוהבים אתכם מהמשפחה או המעריצים!! אלינור
  • 28/02/2017 09:15
  • צפיות85
  • תגובה מהירה
  • למה צריך לעודד את זה? הרי ברור שמעיין ואביחי דנה א.
  • 28/02/2017 15:33
  • צפיות51
לא מתאימים בכלל!!!!! יש גבול למחיר שצריך לשלם עבור המישחק. לדעתי, מעיין נקלעה למערכת יחסים בתחילת השהות במשחק עם הרבה לחץ מאביחי ולאט לאט מבינה שהבחור בעייתי ביותר!! אז צפירת הרגעה לאמא של אביחי.... איך הדיירים אומרים? לא יקרה!!!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה