זה לא יאומן !!!!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • זה לא יאומן !!!! אני
  • 27/05/2013 22:41
  • צפיות135
כששבוע שעבר קיבלה טהוניה את מירב הקולות ....לכאורה .... , אף אחד לא חשב שאולי מישהו זייף או היטה את תוצאות ההצבעות ...
עכשיו יושבת טהוניה עם ביז'ו , לבנה ויניב ואומרת שקרה משהו עם ההצבעות , לבנה מוסיפה שאבא של גילי קנה קולות , ביז'ו מסכים איתן , וטהוניה מקנחת כך .... :
" אם מחר אני עולה במדרגות , דבר ראשון אני הולכת לבדוק את ההצבעות .... "

• תגובה מהירה
  • תמיד הממורמרים בוכים...כשטהוניה... דנה
  • 27/05/2013 22:43
  • צפיות144
כשטהוניה אמרה אפשר אקשן מתורבת באותה נשימה היא הוסיפה אינעל ראב ראבק סמוווערס... אכן היא מתורבתת. איזה גועל נפש לחשוד שאסמסים מכורים. לא ראיתי שמישהו אמר שהאסמסים מכורים כשטהוניה ניצלה....חוץ מזה שטהוניה ירדה מהעיניים של העאתיופים גם בטח.... כי היתה שלישית בהצלה...לא ראשונה ..לא שניה... שלישית!!! הפסיקו לסמס לה!!

• תגובה מהירה
  • חבורת הזבל בוכה. כל אלה... דנה
  • 27/05/2013 22:45
  • צפיות135
כל חבורת הזבל שהשוויצה וירדו על גילי ביום שלישי תעלה במדרגות... עכשיו בוכים. לא יודעים להודות בכישלון. ישר חושדים באסמסים ובאב של גילי. ההלם שלהם יהיה כשיראו מהבית שלהם את הפרקים וןיבינו למה הצופים אוהבים את גילי. ואולי אוהבים אותו רק מכיוון שאנחנו רואים כמה חבורת הזבל מלכלכים ומרכלים עליו.

• תגובה מהירה
  • יאומן מאוד דו
  • 27/05/2013 22:46
  • צפיות129
אין ספק שאדון מיילי האב קנה אס אם אסים.והוא יקנה אותם גם בהמשך. אין מצב שעם ישראל מסמס לבחור אלים, גס רוח, טפש,יהיר,דוחה,עצבני,אינפנטיל ופשוט מגעיל.בושה לחשוב שהילדים שלו רואים אותו באופן כזה.עליו מתאים לומר אדם עם עצירות במוח ושלשול בפה.

• תגובה מהירה
  • לא בטוח, נראה לי שהיו מספיק קטעים
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 11 שנים
  • 27/05/2013 22:55
  • צפיות114
שראינו את העליהום שעשו על גילי לפעמים בצדק ולפעמים לא. אנחנו רואים את ההתנהגות של הדיירים כלפיו ברגע זה, לא צריך פרגון אבל גם לא לזרוע רעל
כמו מה שנעשה מצדם כרגע.

2022
  • תגובה מהירה
  • ל. לא יאומן כי ישמע............. שירימירי
  • 27/05/2013 23:03
  • צפיות93
גם לגילי כואב כשצובטים אותו מישהו ח ש ב על זה?גם לו עצוב כשעושים עליו עליהום ומשפילים אותו,ושוב ההתפרצויות שלו מגונות חד וחלק,אבל גם לו כואב ומרגיש רע ,הבחור פשוט מתגבר וראוי על כך למילה טובה,גילי מתבשל גם מרגש אשמה על לאון שמנהג כמו ילדה בכיינית די,תהיה קצת אופטימי ופחות אגרסיות,לא סתם אתה עם גילי כי גם אתה קצת אלים,בנינו.

• תגובה מהירה
  • o
  • דו. הצבעתי לגילי בגלל הלכלוכים של הזבל שאתה אוהב דנה
  • 27/05/2013 23:04
  • צפיות105
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה