זמני נסיעה בהודו

  • 9,382

אל תחמיצו אף עדכון


זמן הודו הוא ביטוי שלא אנחנו המצאנו. להודו זמן משלה ומי שביקר שם, כנראה גם חווה את זה על בשרו. מחכים לאוטובוס, הוא מגיע אחרי שעתיים מהזמן המשוער, מתעכב עוד שעה עד שיוצא לדרך ואז הנסיעה שחשבתם שאורכת שעות בודדות בלבד עולה על 15 שעות נסיעה. אז בשביל שלא תהיו מופתעים או סתם בשביל לקבל פרופורציה, הנה לכם - כמה זמן נסיעה בין יעדי מפתח למטיילים בהודו. צירפנו גם מחירים של חלק מהנסיעות, למקרה שאתם בטוחים שההודים עובדים עליכם.

 

 

המאגר מתעדכן, אם יש לכם מה להוסיף שלחו לנו בתגובות. 

 

ניווט מהיר:

 

צפון הודו

זמן נסיעה מניו דלהי למנאלי - 15 שעות באוטובוס

זמן נסיעה ממניו דלהי לדרמסלה - 15 שעות באוטובוס

זמן נסיעה ממנאלי לקאסול - שעתיים וחצי (אפשר באוטובוס או במונית). עלות: 1800 רופי (ג'יפ לשבעה אנשים)

 

זמן נסיעה מקאסול לרישיקש - בג'יפ או באוטובוס 12 שעות. דעו כי צריך לנסוע קודם לבואנטר (bhuntar) מרחק של שעה בערך ולאחר מכן משם יוצאים האוטובוסים.

עלות נסיעה במונית או בג'יפ - 13500-15000 רופי לשישה אנשים.

 

חזרה למעלה

 

מרכז הודו

זמן נסיעה מרישיקש לפושקר - 14 עד 16 שעות. עלות הנסיעה 700 רופי באוטובוס (סליפר מלא - מיטה).

זמן נסיעה מפושקר לדלהי - 8 שעות במונית או 10-11 שעות באוטובוס (סליפר מלא - מיטה). עלות הנסיעה במונית 6000 רופי ל-4 אנשים. אפשר להתווכח על המחיר ובאוטובוס המחיר זול משמעותית. 

 

חזרה למעלה

 

דרום הודו

אם אתם מתכננים להגיע לגואה ולדרום הודו ולא מתחשק לכם לנסוע מעל ל-30 שעות. הדרך המהירה ביותר להגיע למטיילים שיורדים מהצפון ומרכז הודו היא טיסה מדלהי (DEL) לשדה התעופה בגואה (GOI).

זמן הטיסה מדלהי לגואה כשעתיים, הטריק הוא להזמין את הטיסה מראש ולחסוך הרבה כסף. עלות הטיסה שאתם אמורים למצוא היא 50$ בלבד. אם מצאתם ביותר לא נורא אך דעו ששינויים בתאריכים יכולים להוזיל בכמה דולרים.

 

נחתתם? יופי - *ברוכים הבאים לגואה*

זמן הנסיעה משדה התעופה בגואה לארמבול - שעה וחצי עד שעתיים במונית, תלוי בתנועה. עלות הנסיעה 1900 רופי לחמישה אנשים. מומלץ להיזהר מכל מיני נוכלים שמציעים לכם נסיעה שלא במונית מסודרת.

זמן נסיעה מארמבול להאמפי - 10 שעות באוטובוס. עלות הנסיעה באיזור 1170 רופי.

זמן נסיעה מהאמפי לפאלולים - 8 שעות באוטובוס, עלות הנסיעה 1100 רופי. חשוב לדעת שאם מגיעים לפנות בוקר, אין מוניות וצריך הרבה סבלנות.

זמן נסיעה מפאלולים לחוף קולה (קולה ביץ') - 15 עד 20 דקות. 

זמן נסיעה מפאלולים לאום ביץ' - 5 שעות ברכבת. קצת פחות במונית. מונית תעלה לכם בסביבות 2800 רופי. ברכבת המחיר מגוחך אבל הזמנים לא תמיד מדוייקים.

 

חזרה למעלה

 

המאגר מתעדכן בזכות אנשים ששולחים לנו עוד ועוד מידע. נשמח אם תקדישו דקה מזמנכם ותשלחו לנו בתגובות עוד זמני נסיעה.


https://www.isramedia.net/content/time-and-distance-india