אפשר לרפא סרטן - היום! רק, שזה מעצבן תעשייה שמגלגלת מיליארדים

  • 9,338

אל תחמיצו אף עדכון


כשאתה מגיע לרופא והוא אומר לך שיש לך סרטן ואתה קונה את זה, כנראה שתמות. זה לא אנחנו אומרים, זה חוסר התקווה שנוצר אצלך באותו רגע ומתפתח עם הזמן עד לאיבוד לגמרי של התקווה לריפוי המחלה - רבים לא יצליחו לצאת מהלופ הזה.

 

פחד ולחץ
לכולנו יש סרטן. אם לא ידעתם את זה, מערכת החיסון שלכם תמיד נלחמת בתאים סרטניים או במיקרו מחלות, היא עושה זאת היטב בדיוק לשם כך היא קיימת, אך במקום לספר לכם איך לשמור עליה ולתחזק אותה היטב, יגידו לכם שהייתם צריכים להתחיל את טיפול הכימותרפיה כבר אתמול ושללא הטיפול אתם עלולים למות בתוך כמה חודשים. אוי לא!

 

הלחץ מופעל ואתם נענים בחיוב לטיפול שיוצא לדרך כבר למחרת, כל זה מבלי שבדקתם אופציות אחרות למרות שאתם עושים זאת בכל תחום אחר בחייכם. החלק שהיה רדום אצלכם, זה שאומר לכם שברגע שיש לכם סרטן הכל גמור מתעורר, ואתם? אתם עושים הכל כדי לשרוד, כל עוד לא מדובר בשינוי הרגלים קבועים, לפחות כך זה אצל רוב האנשים.

 


יוטיוב

 

כשחושבים על זה יותר לעומק, למה בעצם שתהיה תרופה לסרטן? למה לעצור תעשייה שמגלגלת מיליארדי דולרים אם אפשר שלא? אם אפשר לשדל ממשלות, רופאים להמשיך למכור מוצר כל כך מצליח? תעצרו רגע ורק תחשבו על זה.

 

על זה בדיוק הסרט "אפשר לרפא סרטן - היום" הולך לדבר איתכם. הסרט תורגם לעברית ע"י מיכל סימפלר. מהרו לצפות לא בטוח שהוא יחזיק הרבה זמן על הרשת, אם אתם עסוקים עכשיו אתם יכולים לשלוח קישור זה לעצמכם באימייל דרך אחד מכפתורי השיתוף. צפייה מהנה:

 

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי או\ו המלצה לטיפול רפואי כלשהו. הדברים מובאים כפי שהם מרחבי המרשתת.


https://www.isramedia.net/content/cancer-is-curable-now