אנשים לא מתים מסרטן! הם מתים מהכימותרפיה!!!

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/chemotherapy-kills

לאחר 25 שנות מחקר ד"ר הארדינג .בג'ונס הגיע למסקנה הבאה: אנשים לא מתים מסרטן! הם מתים מההקרנות והטיפול הכימותרפי, הם מתים בייסורים ועינויים קשים מאוד.

worldhealthinfo

 

תעשיית הסרטן מגלגלת ביליארדיי דולרים בשנה!. רופאים, בתי חולים, חברות התרופות ומחזיקי מניות משגשגים כאשר החולים בסרטן מקבלים את הטיפול המרעיל אותו אנו מכנים כימותרפיה.

 

ד"ר ג'ונס - לשעבר פרופסור לפיסיקה ופיזיולוגיה רפואית באניברסיטת ברקלי קליפורניה, למד את תוחלת החיים של חולי סרטן למשך יותר מ 25 שנה. הוא מסיק כי כימותרפיה לא עובדת!.

 

ד"ר ג'ונס מעיד כי לרוב מטופליי כימותרפיה מתים בייסורים קשים ולרוב גם מהר יותר מחולי סרטן שניסו גישה טיפולית שונה. הוא גילה כי כימותרפיה למעשה מקצרת את תוחלת חיו של המטופל ולעיתים ממש הורגת אותו. חולים המסרבים לטיפול חיים בממוצע 12.5 שנים יותר מאלו המקבלים את הכימותרפיה.

 


wikimedia CC

 

ד"ר ג'ונס אומר במאמרו "המטופלים אשר מקבלים טיפול כימותרפי מתים בתוך שלוש שנים, רבים מהם מתים שבועות ספורים לאחר תחילת הטיפול.
חולים בסרטן השד המתנגדים לטיפול חיים פי 4 (!) מחולים המקבלים אותו.

 

את הממצאים האלו לא תשמעו בחדשות, גם לא בעיתונים. כולם ימשיכו לספר לנו שכימותרפיה הינה התרופה הכי טובה למלחמה בסרטן.

 

מחקר נוסף שפורסם בשנת 1979 מוכיח כי התרופות הנפוצות והטיפולים המוצעים (עד היום) לסרטן השד, אינם עובדים! הם לא משפיעים על הסרטן עצמו או על הארכת חיי המטופל. ממצאים דומים פורסמו בשני מאמרים נוספים, האחד פורסם בישראל בשנת 1978 והשני בבריטניה בשנת 1980.
שניהם הגיעו לאותה המסקנה "כימותרפיה אינה מאריכה את חיי המטופלים".

 

האמת שמסתתרת מאחורי המשפט "הוא מת מסרטן" היא למעשה הוא מת בסבל רב וייסורים מהטיפול שניתן לו כנגד מחלת הסרטן.
המאמר מסביר כי הכימותרפיה עובדת באמצעות השמדת תאים, לרוב היא מחסלת קודם את התאים הבריאים ובכך מחלישה את הגוף עוד יותר עד למצב בו הגוף מאבד כל יכולת לגונן על עצמו. תאים סרטניים כשלעצמם מתפתחים בצורה איטית יותר ולפעמים נסוגים באופן טבעי.

 

כימותרפיה לא נלחמת בסרטן או מאריכה את חיי המטופלים, היא רק שורפת כל חלקה טובה בתוך גוף שגם ככה חולה ולעיתים רבות גורמת למוות. 

 

קישור למחקר

 

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול רפואי כלשהו. הדברים מובאים כפי שהם מרחבי המרשתת.