כרטיס סים מקומי לקמבודיה עם אינטרנט

  • 4,628

אל תחמיצו אף עדכון


אם בפעם האחרונה שהייתה בחו"ל השתמשתם  ב"קפה אינטרנט" למינהם בשביל לשלוח הודעות, מיילים ואולי להתקשר הביתה בסקייפ, ברוכים הבאים לעולם החדש. סים מקומי במדינות שונות במזרח ובעולם כולו נהיה נפוץ מאוד.

 

בתהליך קצר ופשוט תוכלו לרכוש סים משלכם עם חבילת אינטרנט שתספיק בדיוק לתקופת השהות שלכם. במקרה הזה נעסוק באיך לקנות סים מקומי בקמבודיה, כמה זה יעלה לכם והאם יש דברים מיוחדים שכדאי לדעת. 

 

דרך אגב אם אתם מתכננים לטוס לעוד מדינות במזרח, הנה עוד כמה מדריכים: סים לויאטנם, סים להודו.

 

 

סים קמבודי - איזה חברות יש?

נתחיל בכך שהחברות המומלצות ביותר לסים בקמבודיה הן Metphone ו-Cellcard ולאחרונה משתמשים מספרים לנו שחברת Smart גם אחלה. אז שאלנו אותם עליה והשגנו לכם פרטים חשובים. דעו כי רכישת סים בקמבודיה הינה תהליך פשוט ואין צורך במסמכים מיוחדים או בויזה, בדומה לויאטנם.

 

Smart מציעה לכם אינטרנט בכל רחבי קמבודיה עם חבילות גלישה בגדלים שונים. הקליטה על פי הדיווחים סבירה מלבד במעברים שהגלישה עשויה להיות קצת איטית. 

 

איפה קונים סים קמבודי?

סים קמבודי של חברת Smart ניתן להשיג בכל חנות סלולר (כזו שמוכרת טלפונים) ולעיתים גם בקיוסק שכונתי. דעו כי חברות כמו Metphone עלולות להתחמק ממתן שירותים לזרים ולפעמים ימציאו תירוצים בשביל לא להתעסק עם זה. לכן אולי עדיף מראש לבחור את Smart. כשמגיעים לחנות מבקשים מהמוכר סים עם אינטרנט בלבד והוא כבר ידריך אתכם, כדי שלא יעבדו עליכם רשמנו לכם למטה את מחירי החבילות.

 

מחיר חבילת אינטרנט בקמבודיה

חבילות האינטרנט מחולקות לפי כמות ה-data שתצטרכו ומוגבלות לפרק זמן מסויים בהתאם לחבילה שרכשתם. יתכן והמחירים יהיו שונים בדולר לפה או לשם. החבילות הן לאינטרנט בלבד.

DATA פרק זמן מחיר
1GB 7 ימים 4$
2GB 7 ימים 5$
3GB 14 ימים 6$
4GB 14 ימים 7$
6GB 30 ימים 9$
8GB 30 ימים 11$


איך מטעינים את הסים?

אתם לא מתעסקים בזה. המוכר מטעין עבורכם, ומספק לכם מספר דרכו תוכלו להתעדכן במצב החבילה שלכם.

 

זה הכל. שיהיה בהצלחה ואם אהבתם את הפוסט שתפו את הקישור עם חברים שטסים או מתכננים להגיע לקמבודיה.


https://www.isramedia.net/content/cambodia-sim-card