כרטיס סים מקומי לויאטנם עם אינטרנט

  • 5,320

אל תחמיצו אף עדכון


אחד הדברים החשובים ביותר בטיול למדינה זרה הוא אמצעי תקשורת פעיל - מספר טלפון משלכם עם אינטרנט. בויאטנם אומנם יש אינטרנט (wifi) ברוב האיזורים אך באיזורים המרחוקים יותר יתכן ותמצאו את הסים המקומי שימושי מאוד בעיקר לתקשורת וואטספ ועבודה מרחוק.

 

לקנות סים מקומי בויאטנם הינו תהליך פשוט מאוד. בניגוד למדינות אחרות, לא נדרש מכם דרכון או תמונה או בכלל פרטים אישיים. בתום הרכישה יהיה לכם מספר טלפון מקומי ללא דקות שיחה וחבילת גלישה של אינטרנט לבחירתכם - עד 10GB ואפשר להטעין מתי שרוצים.

 

 

איך עושים סים מקומי בויאטנם

סים מקומי אפשר לעשות מיד בנחיתה בשדה התעופה. רגע לפני שתצאו מהשדה תבחינו בהרבה דלפקים ואנשים שיזמינו אתכם לרכוש אצלהם סים מקומי - אל תבהלו אפשר לעשות דרכם המחיר לא יהיה שונה בהרבה מהמחיר ברחובות.

 

מחיר חבילת אינטרנט בויאטנם

לבחירתכם עומדת מספר חבילות אינטרנט שתוכלו לרכוש. מטעמי נוחות לא התעסקנו בחבילות דקות השיחה משום שזה פחות רלוונטי ויותר מיועד לאנשים אשר זקוקים לקו טלפון מקומי לניהול שיחות אך שימו לב שחלק מהחבילות כוללות כבר דקות שיחה אז פשוט בדקו אם אתם מצליחים להתקשר למספר מקומי אם כן - הרווחתם. חבילות האינטרנט המוצעות הן:

עבור 1GB תשלמו 8 שקלים

עבור 3GB תשלמו 16 שקלים

עבור 5GB תשלמו 24 שקלים

עבור 10GB תשלמו 32 שקלים

 

תוקף החבילה הינו ל-30 ימים מרגע הפעלתה. שימו לב שניתן לרכוש בדולרים או בדונג ויאטנמי - המטבע המקומי קצת שונה ויש הרבה אלפים כך שלמשל לחבילה הגדולה ביותר תצטרכו לשלם 200000 דונג שזה שווה ערך ל-32 שקלים. ניתן להשתמש באתר CoinConverter.net לחישוב שער מטבע הדונג.

 

רכישת סים

עלות נוספת שיש לקחת בחשבון היא רכישת הסים, משלמים פעם אחת על הסים וניתן להטעין מתי שרוצים. עלות חד פעמית לרכישת הסים הינה 15 שקלים.

 

חברות מומלצות לסים מקומי בויאטנם

בגדול VIETTEL הינה החברה הפופולארית והנפוצה ביותר בויאטנם שמשתמשת ברשת הסלולר של הצבא כך שגם במקומות נידחים תמצאו קליטה לא רעה. ישנם חברות נוספות כמו MOBIPHONE ו- VINAPHONE. המחירים זהים כמעט בכל החברות. הבחירה שלכם.

 

איפה קונים סים ויאטנמי

כאן החלק הכי פשוט. אפשר לקנות בשדה התעופה או פשוט להיכנס לסופרמרקט מקומי ולבקש לרכוש סים מקומי. שם גם אפשר להטעין מחדש את הכרטיס, המוכר יעשה זאת עבורכם. 

 

זה הכל, מהרגע שהתחברתם אתם יכולים לגלוש באינטרנט מיידית ללא צורך בהמתנה. אם אהבתם שתפו את הפוסט עם חברים שמתכננים לטוס לויאטנם שגם הם יהנו.


https://www.isramedia.net/content/vietnam-sim-card