מישהו כתב על אורן

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מישהו כתב על אורן אוליביה
  • 31/08/2021 21:17
  • צפיות45
מישהו כתב על אורן
כמה זה נכון
ואוו אורן,
אני כותב את הפוסט הזה בדמעות ובחרטה גדולה על כל דבר רע שחשבתי עליך בעבר, אני כותב את הפוסט הזה ששום מילים בעצם לא יצליחו לתאר את מה שהצלחת להחדיר בי ובהמוני צופים.
עונה שלמה עקבתי אחרי הדרך שעשית, זכיתי לראות את מי שאתה באמת, ואת מה שאתה מביא איתך, הייתי שם לצפות בעליות ובירידות שעברת, ותמיד אהבתי את מה שראיתי.
הוכחת למדינה שלמה, שאתה לא אורן שהתקשורת ניסתה לצייר, שברת את הסטיגמות שהדביקו לך, הוכחת לנו כי העומד מולנו (אתה), זה אדם מיוחד, אדם נדיר, אחד ששמו הטוב הולך לפניו.
אחד שבוערת בתוכו אהבת המדינה, אהבת התורה, אך גם אהבת האדם.
בלי קשר לכך שבישלת, עשית כביסות, והראת עזרה אמיתית לזולת בבית, אתה גם הצלחת ללמד אותנו על האנושיות שלך. בכל חזית שנפתחה מולך, ידעת לסיים אותה בצורה מכבדת בכך שאתה היית המבוגר האחראי שלא התבייש לבקש סליחה, שפניך תמיד אבל תמיד היו לשלום, ולא לשנאת חינם.
מצד 2, לא התפשרת.
לא התפשרת על הדרך, על מה שאתה מאמין, על הצדק. ואתה איש של צדק!.
אורן, אתה כבר נצחת.
שברת את הסטיגמה המכוערת שעשו לך בשנים האחרונות.
הראה לכולנו שאתה לא גזען ולא קיצוני כפי שניסו להנדס לנו נגדך. אלא להפך; אתה אוהב אדם, אתה אנושי.
נתת לנו לראות שאתה באמת לא "עוד פוליטיקאי לשעבר חסר רגש", אלא אדם שהרגש הוא מה שמנחה אותו.
הקסמת אותנו שלא התביישת לבכות כאשר ופגעו בך בכך שניסו להכאיב לך שהכניסו את אשתך לפה. ותאמין לי, יש לרינת כל-כך הרבה על מה להיות גאה בך. והיא גאה בך.
אורן אתה כבר נצחת.
הראת לכולנו על האישיות הכנה, האמיתית, והמדהימה שלך.
בעוד המשתתפים שם בבית ניסו להנדס לנו שאתה "גזען", וזה לא הלך להם, שאתה "קיצוני", גם זה לא הלך להם.
כי על מה ולמה אתה גזען? מתי התנהגת בגזענות? זה שאתה אדם שהוא ימני בדעותיו, לא הופך אותך לקיצוני, ולכן עצם זה ששברת את הסטיגמות המכוערות שניסו להדביק לך, אתה נצחת.
עשית לנו את העונה.
מפרק לפרק אני מבין כמה העונה הזאת הייתה כושלת יותר מכל קודמותיה, אם אתה לא היית משתתף בה.
והאמת אורן? צפיתי רק בגללך.
אתה היחידי שם שבא עם דרך, שהראה לנו את מי שאתה ואת מה שאתה מביא. היחידי שמעניין שם, שנותן לנו להנות מהדרך, מהחוכמה, מהאינטיליגנציה, ומהרגש הגדול שבך.
לא אורן,
אני לא מצביע לך כי אתה מגיע מהצד הימני של המפה. ממש לא.
אני מצביע לך כי התאהבתי במה שראיתי, כי נהנתי ממי שאתה, כי התרגשתי לראות אבא שבאמת אבל באמת רואה ברעייתו וילדיו את כל עולמו, כי אהבתי לראות אותך בלי מסכות ובלי פילטרים, כי רגשת אותי, כי גרמת לי לצחוק איתך, לבכות איתך, והאמת? גם בזכותך התחלתי קצת לעבור על התנך :).
אורן יקירי,
היום שתצא מהבית (במקום הראשון בעזרת השם), אתה תבין בכמה אנשים נגעת, אתה תראה את האהבה העצומה של אנשים בך, אתה תראה איך כמעט בכל בית בישראל הצלחת לשבור את הסטיגמות שעשו עליך, ואתה תבין כמה נצחת.
סוף סוף תראה שהגשמת את חלומך, שגרמת לכולם להבין מי אתה באמת.
ואין ספק אורן, שבזכות התוכנית הזאת בה גרמת אפילו למי שהיו מתנגדיך בעבר (כמוני ;) ), לרצות שתהיה בכנסת. ואתה תחזור לשם!.
קל שאתה צריך לנצח, קל שצריך להצביע לך. בלעדיך לא הייתה עונה!!.
אלפי תודות אורן.
אלפי תודות שנתת לי להנות ממך.
היום אתה המנצח!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה