תעשו טובה לג׳ודי ותדיחו אותה. האמת, כואב לי על

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • תעשו טובה לג׳ודי ותדיחו אותה. האמת, כואב לי על דנה א.
  • 25/02/2017 00:38
  • צפיות407
הבחורה הזאת שעשתה את טעות חייה ונכנסה לבית. אולי מתמימות, חשבה שתוכל להצית את מה שהתחיל בחוץ עם אביחי וקיבלה אכזבה גדולה. כואב לי עליה, שלא מוצאת את מקומה בבית. מעיין מתעלמת ממנה מהחשש שתתקרב לאביחי. שני בהתחלה, כשג׳ודי נכנסה קירבה אותה אליה רק כי רצתה להתנקם באביחי, על מנת להראות כמה הוא רע. והאמת, לאף בן אדם לא מגיע יחס כזה משפיל ופה אביחי מאכזב ונופל בגדול!!! גם אם מעיין לא מרשה לו להתקרב אליה, יכול היה להיות יותר אמפתי לג׳ודי בצורה עדינה, אבל הוא בוחר בהתעלמות מוחלטת. קשה לראות אותה כל כך עצובה ופשוט אבודה... כל אחד מהדיירים לא יודע איך לאכול אותה וגם נסחף אחרי אביחי שמתווה את ההתנהגות אליה. לכן, עדיף לג׳ודי לצאת משם כמה שיותר מהר... כך ייטב לה. פשוט כואב לראות את הבדידות שלה.בסך הכל בחורה טובה שנקלעה למצב בלתי אפשרי, ברור שהיא מבינה שעשתה טעות שנכנסה. עיזרו לה לצאת. אני בטוחה שבחיים האמיתיים היא בחורה טובה, שמחה, ואחרת ממה שרואים כעת.

• תגובה מהירה
  • o
  • בול מה שאני חושבת. כואב לי עליה. מקווה שהיא תצא ביוזמתה
    אני ani
    אני ani
    מספר הודעות: 932
    ותק: 7 שנים וחודשיים
  • 25/02/2017 00:45
  • צפיות96
  • תגובה מהירה
  • o
  • ג'ודי חמודה. הייזלר
  • 25/02/2017 00:47
  • צפיות91
  • תגובה מהירה
  • ג'ודי שושי
  • 25/02/2017 08:43
  • צפיות113
נכון בהחלט בחורה על רמה ממש לא מתאימה להיות בבית המשוגים הזה אני חושבת שאמא של אביחי היתה מעדיפה אותה על פני מעיין הטפט שאין בא טיפת ידע וחכמה מתנהגת כמו ילדה בגן בגילה כבר יש ילדים והיא מתנהגת בילדותיות לא לשכוח היא בת 26 ולא ילדה בגן.

• תגובה מהירה
  • היא מעניינת יותר מהרבה דיירים אחרים חיים
  • 25/02/2017 12:34
  • צפיות87
יש בה עומק ועניין

• תגובה מהירה
  • יום משפחה שמח לאביחי וחמימו "כבשה טועה"
  • 25/02/2017 13:52
  • צפיות100
כדי להדיח קורבנות כג'ודי, צריך להדיח קודם את שני, אב טיפוס-המדכא והמייצר כמוה וכגון עדן המביישת את אימה ואת העדה האתיופית/מזרחית, שחזרה בתשובה.

• תגובה מהירה
  • o
  • נכון מאוד! דנה א.
  • 25/02/2017 14:38
  • צפיות78
  • תגובה מהירה
  • מסכימה עם כולם שחבל על ג'ודי ולטובתה עדיף שתפרוש רחלי
  • 25/02/2017 16:50
  • צפיות94
אני מאוד אהבתי אותה וציפיתי שתקבל את מה שרצתה
אבל מהר מאוד היא ראתה שאין לה סיכוי. וזה כואב.וכואב יותר שמתעלמים ממנה.וכואב לראות בחורה ככ חכמה, מעניינת. שלא מוצאת את עצמה בשום חבורה ומתהלכת כמו זומבית. היא פשוט כבוייה וחבל
לכן אני מסכימה עם מה שנכתב שעדיף שתפרוש מרצון או תודח אהל לא נראה לי שהיא תהייה ברשימת המודחים החמים שיהיו השבוע כמו אורנה שני אנטסיה ו או עמיחי

• תגובה מהירה
  • אני לא מרחמת על ג'ודי
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-9 חודשים
  • 25/02/2017 17:06
  • צפיות84
המחשבה להיכנס לאח למרות שראתה שמתהווה איזשהו קשר בין אביחי לבין מעיין,הייתה מחשבה לא מוסרית ואפילו מרושעת.היא עשתה חשבון שהיא יותר משכילה ממעיין ולכן תוכל ל"כבוש" אותו מחדש.היא הייתה צריכה להמתין בחוץ ולראות מה מתפתח שם.זה שאביחי או מעיין לא מתייחסים אליה הוא דבר הגיוני.הוא לא יראה טוב בחוץ ויקלקל לעצמו את התדמית.והיא לא תקרב אליה את מי שנכנסה לבית כדי לקחת לה את הבן זוג שלה[גם אם זה מזוייף] בקיצור היא לא חכמה בכלל.

• תגובה מהירה
  • גו'די הדס
  • 25/02/2017 17:33
  • צפיות65
היא לגמרי לא תמימה או מסכנה.המטרה שלה היתה לבוא לגבר חלומותיה הזיווג שלה כמו שאמרה.וכשראתה שלא העל הולך לפי התוכניות לה החלה בצעד מלוכלך וללכלך על אביחי וגם בחוכמתה של מעיין.היא מתוסבכת עם עצמה יש חה בעיית תקשורת עובדה שרוב גדול מדיירי הבית לא מצקרב אליה.יש בה משהו מאיים.שתלך עדיך לה ולדיירים

• תגובה מהירה
  • o
  • בהחלט בודדה וכלום לא יוצא לה,,,חבל גם שהתרכזה בשני נתנאל
  • 26/02/2017 01:07
  • צפיות80
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה