אפליקציות מזג אוויר מומלצות לאייפון ולאנדרואיד

אל תחמיצו אף עדכון


כמה פעמים התעוררתם בבוקר ופשוט לא ידעתם מה ללבוש?

אז נכון, תמיד אתם שומעים את התחזית הרשמית או את תחזית גופי החדשות השונים לילה לפני אבל עדיין אתם לא בטוחים שהיום דווקא ברגע שתצאו מהבית הגשם יתפוס אתכם לא מוכנים.בדקנו ומצאנו כמה אפליקציות שיעזרו לכם להימנע מהמצב הזה, בין האפליקציות תמצאו אפליקציה שברגע שתשמעו את המילים "גשם מקומי" תדעו בדיוק היכן הוא הולך להכות ובאיזה עוצמה, אז אם אתם מהאנשים שתמיד שוכחים את הכביסה בחוץ שווה לכם להמשיך לקרוא.
וכן, לא טעיתם מדובר באפליקציה ישראלית המתיימרת להיות ה-Waze של המזג אוויר.

הותיקה - Accuweather

ציון: ★★★★

מחיר: חינם

האפליקציה תאפשר לכם לקבל (באנגלית) תחזית שבועית לישראל. לאפליקציה הוסיפו כמה גימיקים נחמדים כמו מה תצטרכו ללבוש הבוקר ותוספות נוספות כמו זיהוי המיקום שלכם ב-GPS, מה הסיכוי שתחלו בשפעת? ועוד. האפליקציה מספקת תחזית עד 9 ימים קדימה, מקור הנתונים שלה לא ברור.

האפליקציה מועצבת בצורה נעימה כיאה לאפליקצית מזג אוויר לעם, זמינה לאנדרואיד, לאייפון ולאייפד.

 

הורדה לאייפון

הורדה לאנדרואיד

 

הישראלית - Weather2day - תחזית מזג אוויר בישראל

ציון: ★★★★★

מחיר: חינם

הכירו את ה-waze של המזג אוויר. האפליקציה הבאה תציג על גבי מפה אינטראקטיבית את מכם הגשם ותאפשר לכם לדעת היכן הולך לרדת גשם, אם אתם מתכננים לצאת מהעבודה או מהבית, הצצה מהירה באפליקציה תגלה לכם בדיוק לאן ענני הגשם עושים דרכם.

בנוסף האפליקציה מאפשרת לכם לשלוח דיווחי מזג אוויר מהשטח בצירוף תמונות, סטטוס מזג האוויר ומידע נוסף שיעזור לאנשים אחרים לדעת מה קורה אצלכם ואפילו לקרוא תחזיות חובבי מזג אוויר.

מעבר לכל זה האפליקציה תציג לכם את תחזית מזג האוויר לערים בישראל בצורה ויזואלית פשוטה ישירות מהשירות המטאורולוגי בבית דגן ותשלח לכם התראות פוש במקרי חירום.

 

הורדה לאייפון ולאייפד

הורדה לאנדרואיד

 

הנוחה והותיקה - וות`ר אנדרגראונד - wunderground

ציון: ★★★★ וחצי

מחיר: חינם

אם אתם נוסעים לטייל בעולם. זו האפליקציה עבורכם. היתרון הברור שלה הוא רמת הדיוק שלה במיוחד בערים שונות בעולם.

האפליקציה תספק לכם מפות, ראדר גשם (מצויינת לארה"ב) ומידע ישיר מיותר מ-33,000 תחנות מזג אוויר שונות בעולם המקושרות לאתר ולאפליקציה. זמינה גם לאנדרואיד גם לאייפון וגם לקינדל.

 

הורדה לאנדרואיד

הורדה לאייפון

הורדה לקינדל

 

רוצים לספר לנו על אפליקציות נוספות? שלחו לנו ואם האפליקציה שלכם מספיק שווה, אנחנו נדאג לספר עליה לגולשים שלנו :-)


https://www.isramedia.net/content/weather-apps