מה זה VPN? מדריך למתחילים

  • 13,041

אל תחמיצו אף עדכון


גולשים לישראל מחו"ל אבל התוכן חסום? צריכים IP ישראלי מחו"ל? כאן תמצאו את הפתרון ב-5 דקות.

רבים מכם שמנסים לגשת לאתרי התוכן שמאפשרים שונים מקבלים הודעה שלא ניתן לצפות בתוכן בגלל חסימה לאותה מדינה. לפעמים הדבר קריטי עוד יותר כאשר מנסים לגשת לחשבון בנק שמטעמי אבטחה חסום לגולשים עם IP לא ישראלית. שירות מהסוג שאתם מחפשים על מנת להתגבר על הבעיה נקרא VPN.

 

 

 

 

מה זה VPN

ה-VPN הוא למעשה שירות המאפשר לכם להעביר את כל תעבורת הרשת שלכם דרך שרת אחר הנמצא במקום אחר וכך למעשה לאבטח את מיקומכם האמיתי וגם להיחשף לתכנים אשר היו מוגבלים רק למדינה מסויימת. באמצעות פעולת חיבור פשוטה תוכלו להגדיר את המחשב שלכם או מכשיר הסמארטפון לגלוש כאילו אתם נמצאים בישראל או בכל מדינה אחרת שתרצו.

 

מה היתרון?

  • באמצעות שירות ה-VPN תוכלו לגשת לתכנים שחסומים רק עבור מדינה מסויימת - למשל כמו NetFlix, Hulu, BBC iPlayer, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV.

  • זה עובד לכל כיוון. אם תרצו לצפות בתכנים שפתוחים למשל רק לגולשים מארה"ב תוכלו לשנות את המיקום ב-VPN לארה"ב.

  • שמירה על אנונימיות.

  • הצפנת תעבורת הרשת שלכם.

 

איך מתחברים ל-VPN

מכיוון שאנחנו לא רוצים לבזבז לכם זמן יקר, ניגש ישר לעניין. ריכזנו עבורכם את מיטב שירותי ה-VPN המומלצים היום, הן מבחינת רמת האבטחה, המהירות וקלות השימוש. בנוסף דירגנו אותם לפי איכות הביצועים הכללית שמדווחים המשתמשים. בחרנו רק 3 ספקים שאנחנו מאמינים שהם יספקו לכם את הסחורה. בנוסף כתבנו לכם מדריכים כיצד להשתמש ב-VPN לפי סוג המכשיר שלכם:

 

כל המדריכים - ישר ולעניין. כעת ניגש לבחירת הספק המועדף עליכם.

 

כמה עולה VPN

שאלה מתבקשת לפני שרוכשים שירות VPN היא כמה זה עולה לי? האם זה יקר? התשובה הפשוטה - לא. שירות VPN מתחיל בדרך כלל באיזור ה-3$ ובמקסימום לרוב לא יעלה על 15$ (עלות חודשית). מחיר הוגן לתמורה.

 

 

privatevpn

הכוכב העולה של שירותי ה-VPN. השירות מציע VPN ביותר מ-60 שרתים שונים ברחבי העולם. היתרון היחסי שלו על פני האחרים - המהירות והמחיר. השירות מציע גם אפליקציה וגם מדריכים שיעזרו לכם להטמיע את השירות בכל אחד מהמכשירים שלכם.

 נסה/י את PrivateVPN 

 

 

NordVPN

השירות המוביל בשנים האחרונות - בעיקר בביצועים. אם יש לכם ניסיון עם שירותי VPN אתם נתקלים לא פעם אחת בשירותים איטיים, שלא באמת מספקים את הסחורה. NordVPN הוא לא אחד כזה. מהירות ואבטחה זה השם השני של השירות ורבים מהגולשים מרוצים מאוד מתפקודו, גם לצורך IP ישראלי וגם לצורך שימוש למשל בנטפליקס ארה"ב.

נסה/י את NordVPN 

ExpressVPN

שירות אמין ומהיר ובעל הצפנה חזקה. רבים מהמשתמשים שעושים שימוש בשירות לטובת הורדות וסטרימינג מדווחים על מהירות נהדרת. השירות יקר יותר משירותים אחרים אך בהחלט מספק את התמורה למחיר. מציע בין היתר גם שירותי IP ישראלי.

 נסה/י את ExpressVPN 

 

 

CyberGhost

מדובר בחברה אמינה עם שרתים ברחבי העולם, כולל ישראל. המהירות פחות טובה מהאחרים אבל המחיר משתלם! ומעבר לכך גם הקלות שהם מציעים להתחיל לעבוד עם השירות באמצעות אפליקציה ייעודית. 

 נסה/י את CyberGhost 

 

 

ברגע שתתחילו להשתמש, תגלו עד כמה זה היה חסר לכם עד היום. אם אתם רוצים לספר לנו על שירותים מומלצים נוספים, שלחו לנו ונפרסם.


https://www.isramedia.net/content/vpn