שלושה יעדים מפנקים לשנת 2016

  • 5,346

אל תחמיצו אף עדכון


דרום אפריקה

בעקבות טרנד טיוליי האוכל והיין, הרצון התמידי לחדש, לגלות, לשנות, אנחנו מציעים לך יעד משגע- "אדמות היין" של מחוז  פארל. אתם מוזמנים לבקר בעיירה קטנה וציורים השוכנת ממזרח לקייפטאון הנקראת סטנלבוש. נוסדה במאה ה 17 העיר בעלת אווירה אירופאית, אדריכלות הולנדית והיקבים הטובים בעולם!. היין בעל אופי חזק וטעם משגע, תוכלו לערוך סיור יקבים או לקחת לכם סלסלת פיקניק מוכנה המלאה כל טוב של תוצרת מקומית וטריה ולצאת לטבע להתענג... 

 


wiki

 

פוליה איטליה

חבל ארץ זה הפך אלטרנטיבה מרעננת לטוסקנה וחופי אמאלפי, מלונות יוקרתיים נפתחו שם לאחרונה והיא כולה מוכנה ומזומנה לבואכם. מלון מריסה טראפנה נפתח בסוף שנת 2015, בית חווה כפרי מהמאה ה 16 משופץ לחלוטין, הכולל ציורי קיר מקוריים! מקום מפלט יוקרתי ומרגש השוכן בתוך 60 דונם של פרדסים ועצי זית, מציע לכם ללכת לאיבוד בגניו ולהתפנק באחת מתשע הסוויטות שלו אשר מצויידות במיטות אפריון... חופשה כזאת עוד לא חוויתם.

 


Gargano

 

סרי לנקה

התרבות העשירה, ההיסטוריה המרשימה, פסגות יערות הגשם שלה המערסלים את חופייה הלבנים... אין ספק כי סרי לנקה היא אחת החופשות המפנקות והמרגשות ביותר, יש בה הכל ולכולם. אם אתם אוהבי טבע וחיות תוכלו לצאת לטיול ספארי או פשוט להנות ממראות אלפי הפילים המתאספים יחדיו כל יום אחה"צ להיפרד מהשמש. נכסי יוקרה ומלונות בוטיק סופר מסוגננים רק מחכים שתבואו ותכבשו אותם, חופש מרגיעה מחדשת אנרגיות וממלאה מצברים... אז למה אתם מחכים? 

 


דייגים בסרי לנקה, Mstyslav Chernov

 

 


https://www.isramedia.net/content/top-3-destination-2016