האמא של הטיסות הזולות - ריינאייר משיקה קווי תעופה חדשים וזולים מישראל

  • 7,615

אל תחמיצו אף עדכון


עוד קצת ותתחילו גם אתם להנות מחברת התעופה הזולה באירופה! חברת הטיסות הזולות (low cost) ריינאייר עתידה לפתוח 15 קווי תעופה חדשים מישראל, המחירים - 60 אירו לברלין ומילאנו, 50 אירו לגדנסק ועוד! בשלב זה החברה מפעילה קו תעופה אחד בלבד מישראל לפאפוס, קפריסין בעלות של החל מ- 26 אירו לכיוון. 

 

 

היעדים החדשים שמתכננת החברה להפעיל ממש בקרוב

מנתב"ג:

תל אביב - גדנסק (פולין), תל אביב - באדן באדן (היער השחור), תל אביב - קרקוב (פולין), תל אביב - ברגמו (מילאנו), תל אביב - פוזנן (פולין), תל אביב - וורוצלב (פולין)

 

שדה התעופה עובדה:

עובדה - בריסל (שרלואה), עובדה - ברלין (שונפלד), עובדה - פרנקפורט (האן), עובדה - באדן באדן (היער השחור), עובדה - מילאנו (ברגמו)

קווים נוספים יפתחו משדה התעופה אילת לברלין, וורשה, בודפשט ועוד!

 

כניסת רייאנאייר למרחב האווירי של ישראל מורידה את המחירים משמעותית לטיסות גם ליעד רחוקים. כיאה לחברת לואו קוסט, כל שדרוג קטן שתרצו במטוס יעלה לכם כסף, בעיקר אם אתם מתכננים לטוס עם מזדווה נוספת. 

 

מה מותר לקחת איתכם לטיסה? כמה מזוודות?

תיק טרולי קטן עד 10 ק"ג, גודל התיק צריך להיות 55*40*20 ס"מ. על כל מזוודה נוספת תצטרכו לשלם בהתאם למשקל, המזוודה הנוספת לא תעלה איתכם למטוס אלא תהיה בתא המטען. שימו לב רוב אתרי חברות התעופה הזולות מציעות לכם כבר במעמד רכישת הכרטיסים באתר את האפשרות לרכוש אחסון של מטען נוסף במחירים זולים יותר מאשר בדלפק הצ'ק אין. כדאי לשקול כבר בשלב זה לשלם על הכבודה שלכם. את מדיניות הכבודה המלאה של ראיינאייר ניתן למצוא כאן.

 

חשוב לדעת, מותר לקחת איתכם במזוודה שעולה איתכם למטוס נוזלים עד 100 מ"ל, מעבר לזה אסור. מותר לקחת כלי רחצה.

 

אם יש לכם שאלות או מידע נוסף שהייתם רוצים שנעדכן בדף זה, מוזמנים לשלוח לנו בתגובות!


https://www.isramedia.net/content/ryanair-cheap-flights-from-israel