שלט עכבר אוויר ומקלדת לטלוויזיה Rii i25

  • 4,018

אל תחמיצו אף עדכון


הגיע הזמן לשדרג את חוויית הצפייה שלכם. אם אתם מחברים המחשב לטלוויזיה שלכם או משתמשים במיני מחשב (סטרימר) לצפייה בתכני וידאו אתם ודאי יודעים שאתם צריכים מקלדת ועכבר בשביל לנהל את הקולנוע הביתי הקטן שלכם מרחוק בזמן שאתם שוכבים על הספה, אבל הגיע הזמן שתעשו לעצמכם חיים קלים ותעברו למקסימום נוחות ותיפטרו מהמקלדת הגדולה והעכבר הרגיל.

 

Rii i25
השלט, מצד אחד מקלדת ומהצד השני מקשי שליטה.

 

אנו חיים בתקופה בה רבים מחליפים את הממירים הישנים לטובת סטרימרים מתקדמים שהופכים את המחשב לתחנת קולנוע ביתית עם שימוש בכמה תוכנות פשוטות כמו KODI וכדומה, חלק מהחוויה עדיין לא מושלמת משום שאנו נאלצים להשתמש בכלי העבודה של המחשב כאשר אנו למעשה מנסים לצפות בטלוויזיה. אחת הדרכים לפתור את הבעיה היא להשתמש בשלט שהוא גם מקלדת וגם עכבר, כלומר נראה כמו שלט אך עושה את אותן הפעולות של מקלדת ועכבר, מיד נספר לכם בדיוק איזה שלט עושה את העבודה או לפחות נכוון אתכם מה כדאי לכם לחפש.

 


הנוחות לפני הכל

שלט מקלדת בא לשפר את החוויה ולקרב אותה יותר לעולם הטלוויזיה שאתם מכירים, שליטה ע"י שלט בממיר. שלט מקלדת נותן לכם נוחות לפני הכל ולמעשה שליטה על כל האלמנטים הנדרשים כמו: שליטה על הווליום, דפדוף, עצירה, כיבוי וכמובן גם כתיבת טקסט וסיסמאות אם נדרש מכם לעשות זאת.

 

מרבית המוצרים בשוק יעשו את העבודה, אך אחד בולט במיוחד בשנים האחרונות וזאת משום שהוא מספק את כלל האפשרויות החיוניות לניהול הסטרימר, המחשב או הסמארט TV שלכם. כן כן, לא התבלבלנו, אפשר גם לנהל את הטלוויזיה שלכם ולהשתמש בשלט כשלט אוניברסלי אם יש לכם טלוויזיה מתאימה.

 

 

שלט ועכבר אוויר Rii i25

השלט מיוצר ע"י חברת Riitek וניכר כי החברה עשתה עבודה לא רעה ברמת הגימור וברמת הפונקציונליות של המוצר. למעשה Rii i25 (לא ברור למה השם ארוך כל כך) מתאים לכל מחשב עם מערכת הפעלה מסוג Windows אך גם למחשב MAC מבית אפל ו-linux. בין האפשרויות ניתן למצוא עכבר אוויר, אם אתם מכירים WII אז זה דיי דומה. הפונקציה מאפשרת לכם להזיז את העכבר ע"י תנועה של השלט עם היד ואם יש לכם חשש, זה מגיב טוב. התנועה מהירה, מדוייקתֲ וניתן לכבות את האפשרות במידת הצורך בלחיצת כפתור כך שברגע שאתם עושים שימוש בתוכנת הצפייה שלכם תוכלו להשתמש בניווט חיצים מהיר.

 

יתרון מובהק שיש לשלט הוא הטכנולוגיה שבה הוא פועל שמאפשרת לכם לשלוט בעכבר ללא צורך במשטח עבודה וגם להפעילו מתחת לשמיכה עד 10 מטר מהמחשב. השלט מגיע עם כבל USB לטעינת השלט, אין צורך בסוללות. הטעינה מספיקה להמון זמן כך שאין באמת סיבה להטעין את השלט כל יום. בנוסף, יש לשלט מתג כיבוי והפעלה אך אין צורך להשתמש בו משום שהשלט נכבה לבד אחרי 2 דקות וידלק כאשר תקישו על מקש כלשהו.

 

שלט מקלדת ועכבר אוויר

 


איך המקלדת?

מבנה השלט הוא כפתורי השליטה מצד אחד שלו וכאשר הופכים את השלט ניתן להשתמש במקלדת רחבה יחסית עם מקשי גומי רכים. אחת הסיבות שהופכות את המקלדת של שלט זה ליעילה היא שכאשר אתם הופכים את השלט ומשתמשים במקלדת, השלט יודע להתעלם מלחיצות "בטעות" בכפתורי השליטה מאחורה. ניתן להקליד אותיות ומספרים (ע"י שימוש במקש fn מוחזק) וכן למחוק ולזוז באמצעות חיצים. המקלדת מגיעה עם layout בעברית.

 

 

מחיר ורכישה

המחיר נע בין 73 שקלים בחנויות בחו"ל לבין 150 שקלים בחנויות בארץ. ודאו hebrew layout בעת הרכישה. כאן תוכלו לרכוש את המוצר בעלות מוזלת.

 

 

תחליף ראוי לעכבר ומקלדת

אם אתם מחפשים דרך פשוטה לניהול מחשב שמשמש כסטרימר (מזרים מדיה) ובמיוחד כזה עם KODI, שלט מקלדת ועכבר אוויר של Riitek יעשה את העבודה. משימוש ממושך (שנה+) בשלט אפשר לומר בבטחה שהוא עושה את העבודה.

 

אם לא התרשמתם תמיד תוכלו לבדוק אופציות אחרות כמו AirXpro, עכשיו כשאתם יודעים יותר על היכולות של שלטים אלו תוכלו להשוות ולבחור איזה שלט מתאים לכם. אם יש לכם המלצה על אחד כזה, שלחו לנו ונעדכן את הכתבה.


https://www.isramedia.net/content/rii-i25-air-mouse-keyboard-remote-controller