נועה קירל תייצג את ישראל באירוויזיון

  • 1,403

אל תחמיצו אף עדכון


נועה קירל כבר השיקה קריירה בינלאומית ואמש נבחרה לתת את השואו על הבמה הגדולה באירופה. בניגוד לשנים האחרונות בהם נהגו לבחור נציג לאירוויזיון דרך תוכניות ריאלטי כמו הכוכב הבא או תחרות קדם. השנה בחרה ועדה מקצועית המורכבת מ-10 חברים והיא זו שקבעה לפי קריטריונים שונים מי יהיה הנציג הבא לאירוויזיון.

 

 

נועה קירל עם סוכריה ביד

 

 

עופרי גופר, יו"ר הועדה לבחירת הנציגות לאירוויזיון אמר: "אין עוררין על הקריירה המפוארת שלה בזמן יחסית קצר, ההתמדה שלה, החריצות שלה, כל היכולות שלה שאנו חושבים שהן המתאימות ביותר לייצג אותנו באירוויזיון."

 

עוד הוסיף: "אני חושב שעם השיר הנכון ועם אריזה נכונה ועם הופעה נכונה, אין לי כל צל של ספק שהיא תבלוט, גם ביחס לזמרי או זמרות פופ בליגה שלה, להגיע לגמר זה ברור בעיניי ואפילו לזכות".

 

מנהליה של נועה שמחו על ההודעה ועל הבחירה בנועה קירל לייצג את ישראל באירוויזיון והוסיפו כי הם גאים לייצג את מדינת ישראל בכבוד. גם ברשת לא נשארו אדישים לבחירה ותגובות מרחבי העולם של חובבי האירוויזיון הגיעו עם ציפייה גדולה מאוד לקראת הופעתה של הזמרת הישראלית.

 

הועדה לבחירת הנציגות לאירוויזיון בחנה מעל ל-70 של הזמרים והזמרות הכי מושמעים בישראל לפי תחנות הרדיו כאן, רשת גימל, וגלי צה"ל ואף הוסיפה קריטריונים כמו מועמדות לזמר השנה והרכב השנה בשנים האחרונות. 

 

ניר הראל, יו"ר איגוד חובבי האירוויזיון בישראל אמר: "קהילה האירוויזיון בישראל ובאירופה גועשת, מתרגשת אחרי ההכרזה על הבחירה של נועה קירל לייצג אותנו באירוויזיון."

 

אז עכשיו כשיש נציגה לאירוויזיון, נותר רק לכתוב את השיר ולהכין הופעה בלתי נשכחת על בימת האירוויזיון. 

 

היכן יתקיים אירוויזיון 2023?

למרות שזכתה בגמר בשנה שעברה, אוקראינה לא תוכל לארח את האירוויזיון בשל המלחמה עם רוסיה שמתחוללת בימים אלו. כעת נבחנת האפשרות לקיים את התחרות בשנת 2023 באנגליה. אין עדיין תאריך רשמי.

 

כך או כך נאחל לנועה קירל בהצלחה!

 

 

מוזמנים לעקוב אחרינו בגוגל ניוז לעוד עדכונים.


https://www.isramedia.net/content/noa-kirel-represent-israel-at-eurovision-2023