בלוג הטיולים של לונלי פלג - סיפור מהאגדות!

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/lonely-peleg-modani

סיפור מהאגדות, 
לונלי פלג & מודאני (Modani) 
 
(בתמונה: שקיעה בפורט ברטון, פיליפינים)
 
אחרי 9 שנים בדרכים הגשמתי את החלום שלי לטייל ב-100 מדינות!
קשה לחיות בלי חלום, בלי מטרה, ניסיתי לחשוב על חלום חדש אך לצערי לא כך עובדים הדברים.
הימים חלפו ובעודי מטייל בפיליפינים בחיפוש אחרי חלום חדש קרה דבר נפלא ומצאתי, או יותר נכון הוא מצא אותי!
 
אתם בטח זוכרים את הסיפור המטורף על ה 500 דולר שקיבלתי מאנשי עסקים ממיאמי שפגשו אותי בבית חב״ד והתרשמו מהסיפור חיים שלי. ובכן זה רק היה חלק מהסיפור. לשלושת החברים הנהדרים קוראים: נתן, סטיבן ויונאל והם הבעלים של "מודאני" (Modani) חברת רהיטים גדולה בארצות הברית.
למחרת נפגשנו שוב והם הציעו לי הצעה שאי אפשר לסרב לה, הצעה שתהפוך להיות החלום החדש לי.
 
"מודאני" (Modani) היא הספונסר הרשמי של לונלי פלג ! וזה עדין לא החדשות הטובות אפילו.
"מודאני" יתרמו עשרות אלפי דולרים בשנה ובעזרתם אני אוכל לעזור לאנשים הנזקקים שאני פוגש לאורך הדרך. הקמת פרויקטים בשכונות העוני שאני מטייל בהם, עזרה לארגונים קיימים, מימון ניתוחים לילדים או אפילו לקנות משקפיים לילדה שמתקשה לקרוא כי הראייה שלה לקויה. אנחנו מתכוונים לשים את הדגש על עזרה לילדים ולהשקיע בחינוך שלהם.
 
הפרויקט הראשון התחיל לפני כמה ימים בשכונה הכי עניה במנילה, הר העשן.
השכונה היא בעצם המזבלה העירונית, שם חיים קרוב ל 700 משפחות בלי חשמל, מים זורמים, חינוך, מענה רפואי או הגינה בסיסית. הילדים פשוט קמים כל בוקר ועובדים במיון של הזבל בשביל כמה גרושים.
נרתמנו לעזרתו של ארגון מקומי וביחד פיתחנו  תכנית שבה הילדים יוכלו לקבל חינוך ומזון מזין בכל יום כאשר הם מגיעים לגן או לבית ספר.
"מודאני" (Modani) תרמו לפרויקט 3000 דולר ובכך שינו את חייהם של עשרות ילדים!
אני כרגע מתנדב ולוקח חלק פעיל בתוכנית עם הילדים אחרי שעברתי לגור בתוך השכונה לפני כמה ימים. אני חייב להגיד שהסיפוק שאני מקבל מזה הוא בלתי יאומן!
 
בזכות "מודאני "(Modani) יהיה לי את היכולת להמשיך ולטייל בעולם, להכיר תרבויות חדשות, לשתף את סיפורם של האנשים שאני פוגש לאורך הדרך .
אך הפעם תהייה לי גם את היכולת לעזור לאלה הנזקקים לה. דרך הדף שלי אתם תוכלו לקחת חלק פעיל בפרויקטים שלנו, לתרום ואפילו להתנדב יחד איתי. (אל תדאגו עדיין יהיו טיולים ומסיבות)
אני מאמין שיש אנשים רבים בעולם שרוצים לעזור אך לא יודעים איך, או פוחדים שהתרומה שלהם לא תשנה דבר. בעזרת המסע שלי ו"מודאני "תוכלו לעזור ולהיות חלק פעיל במשהו גדול ולתת לאלה שזקוקים לזה באמת.
 
״גלה אכפתיות לגורלם של האביונים, הם קיימים כדי שתוכל להפגין את נדיבות לבך״
פבלו קואלו
 
 
בעזרת השם נעשה ונצליח!
 
לונלי פלג : יומנו של נווד