אם אתם מחובבי הלימון בבוקר, הנה דרך חדשה לשדרג את ההרגל

  • 6,236

אל תחמיצו אף עדכון


אם גם אתם בוחרים לשתות לימון עם מים בשעות הבוקר, כנראה שאת הטרנד הבא לא תרצו לפספס - לימון עם שמן זית. עכשיו רגע, אנחנו יודעים שזה נשמע קצת רע, אבל אם תגלגלו מעט את הרעיון, בסה"כ מדובר על שני מרכיבים עיקריים ברוטב הסלט שלכם.

 

 

שמן זית יכול להשפיע רבות על בריאותינו, הוא יכול למנוע מחלות כלי דם, התקפי לב ואפילו למנוע סוגים מסויימים של סרטן. מלבד זה, שמן זית עשיר מאוד בויטמין E אם אתם רוצים להראות צעירים יותר מבלי להזריק לעצמכם שום דבר.

 

המתכון הבא הוא שילוב של לימון ושמן זית, הוא אינו מתאים לכל אחד, במיוחד אנשים עם בעיות בכיס המרה. לפני שמאמצים את המתכון, יש להתייעץ עם הרופא שלכם, רק לוודא שאין שום בעיה שתשתו אותו.

 

איך מכינים?

מערבבים כף אחת של שמן זית עם כף אחת של מיץ לימון סחוט טבעי. את המשקה יש לשתות על בטן ריקה, בשעות הבוקר. אפשר לשתות מדי יום או יומיים. חלק מהיתרונות שתגלו לאורך הזמן:

 

הקלה על עצירות

שמן הזית משמש כשמן סיכה למערכת העיכול. מיץ הלימון יסייע לספיגה מהירה יותר, התוצאה - הקלה כמעט מיידית אם אתם סובלים מעצירות.

 

מניעת מחלות לב וכלי דם

חומצה אולאית הינה המרכיב העיקרי בשמן זית והיא זו שעשויה לסייע בהורדת לחץ דם, במניעת סרטן שד ואפילו מניעת הסיכוי לשבץ בגיל מבוגר.

 

הקלה על דלקת מפרקים

אם אתם סובלים מדלקת מפרקים שיגרונית (Rheumatoid arthritis) משקה זה יסייע להפחתת הכאב.

 

מאזן ומעורר את הכבד ושלפוחית השתן

משקה זה יכול לעצור את תהליך ההיווצרות של אבני מרה ואפילו לעשות סוג של נטרול רעלים לכבד ולכליות.

 

אין לראות במאמר זה כיעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול רפואי כלשהו. הדברים מובאים כפי שהם מרחבי המרשתת.


https://www.isramedia.net/content/lemon-olive-oil