ליגת העל מח' 31 - קרבות לוהטים בתחתית

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/ipl-30-round-2015

ליגת העל מתקרבת לסיומה ובעוד בצמרת הסיפור כמעט גמור, בתחתית מנגד הכל פתוח.

שלושת נועלות הטבלה: הפועל חיפה, הפועל עכו והפועל פתח תקווה מחזיקות במספר דומה של נקודות (26) וחייבות ניצחון על מנת להתרחק ככל הניתן אחת מהקו האדום ואחת מהשנייה. מ.ס אשדוד, אשר קיבלה חזרת את שש הנקודות אשר הופחתו לה, ממוקמת במקום ה-11 עם יתרון שברירי של שלוש נקודות מעל הקו האדום המוביל לירידת ליגה - ארבעת הקבוצות הללו יתמודדו אחת מול השנייה בשבת הקרובה.

לעומת קרבות התחתית הלוהטים לעיל, יתקיימו עוד שני מפגשים של קבוצות שר כבר החלו במדידת בגדי הים לקיץ הקרוב. הפועל רעננה שתארח את הפועל ת"א ומכבי נתניה שתארח את בני סכנין.

הפועל פתח תקווה - הפועל עכו

שבת 25.04 15:30, איצטדיון המושבה פ"ת, ספורט 1.

משחק העונה של תחתית הליגה ייערך מחר באיצטדיון המושבה כאשר הפועל פתח תקווה, שנחלצה בשבוע שעבר, לאחר זמן רב, מאימת הקו האדום וממוקמת במקום ה12 תארח את הפועל עכו הנושפת בעורפה מהמקום ה13.
שתי הקבוצות מחזיקות באותו מספר של נקודות ועל כן המשחק מחר הינו בגדר 'משחק על שש נקודות' אשר ניצחון לאחת מן הקבוצות הללו ייתן לה דחיפה עצומה להימשך המאבקים בתחתית.
בהפועל פתח תקווה, שהצליחו להשיג שלוש נקודות חשובות ומפתיעות במחזור הקודם בבלומפילד, ייחסרו את טוקורה הפצוע.

האורחים מעכו שנמצאים במומנטום טוב, אמנם יתעררו קצת מאוחר מידי, אך ניצחון מחר יכול להפיח בקבוצה של שלומי דורה תקווה ומוטיבציה לקראת ההמשך. שניר משען בספק למשחק עקב מתיחה במפשעה.

הפועל פ"ת חוגגת עלייה בעונה שעברה, יצליחו להישאר בליגה?

מ.ס. אשדודמ.ס אשדוד - הפועל חיפההפועל חיפה

שבת 25.04 17:45, איצטדיון הי"א, ספורט 1.

משחק גורלי נוסף ייערך מחר (שבת) באשדוד, כאשר הקבצה המקומית תארח את נועלת הטבלה הפועל חיפה.

אשדוד אשר ממוקמת ערב המחזור ה30 במקום ה11 במרחק של שלוש נקודות בלבד מחוף מבטחים, יודעת כי רק ניצחון ירחיק אותה ממאבקי התחתית המרים ויחרוץ כמעט סופית את גורלם של האדומים מחיפה אשר נמצאים בתקופה נוראית שכוללת ארבעה הפסדים רצופים וירידה למקום האחרון במחזור הקודם.

המארחים יחסרו את גדי קינדה המוצהב, הפועל חיפה מנגד תיחסר את אושרי רואש המורחק, חמדי סליחי בספק.

איצטדיון הי"א, יארח מחר מאבק תחתית גורלי.

הפועל רעננההפועל רעננה - הפועל תל אביב

שבת 25.04 16:00, איצטדיון נתניה, אין שידור.

במשחק לפרוטוקול בלבד תארח הפועל רעננה את הפועל תל אביב באיצטדיון בנתניה. שתי הקבוצות מהמקומות 8 ו-10 בהתאמה, למעשה כבר סיימו את העונה ונמצאות בחוף מבטחים מסכנת הירידה - הסיכוי התיאורטי אמנם קיים, אך בלתי סביר בעליל. החניכים של אלי כהן ייחסרו את בן רייכרט המורחק.

 

 מכבי נתניה - בני סכנין 

שבת 25.04 20:00, איצטדיון נתניה, אין שידור.

בדומה למשחקה של הפועל רעננה, גם המשחק הזה, שייערך אף הוא באיצטדיון בנתניה הינו לפרוטוקול בלבד.

מכבי נתניה, שרק בשבוע שעבר נעצרה באשדוד (תיקו מאופס) אחרי שלושה משחקים רצופים, תארח את בני סכנין למשחק חסר חשיבות, לאחר ששתי קבוצות אלו הבטיחו את הישארותן כמעט באופן סופי. 

אצל האורחים מסכנין ייעדרו איציק כהן ועלא אבו סלח הפצועים בנוסף לעות'מן ומוגרבי המוצהבים.

 מכבי פתח תקווה - מכבי תל אביב מכבי תל אביב

שבת 25.04 20:00, איצטדיון המושבה, ספורט 1.

אמנם הצהובים של פאקו אייסטראן הבטיחו את האליפות באופן כמעט סופי והמשחק הזה לא ישנה הרבה בעבורם, אך מולם תתמודד קבוצה שעדיין לא וויתרה על הכרטיס לאירופה וממקומת מרחק של שלוש נקודות בלבד מהמקום הרביעי, שככל הנראה יוביל למקום באירופה בתום העונה.

רן בן שמעון החדיר בשחקניו במהלך כל השבוע האחרון כי ניתן לנצח את מכבי תל אביב וכי המאבק על הכרטיס לאירופה עדיין לא נגמר, האם זה יספיק על מנת לדרבן את שחקניו מול המכונה הדוהרת מקריית שלום? - נדע רק מחר.

אצל המלאבסים עידן שמש פצוע ולא ייכלל בסגל, הצהובים ייחסרו את גרסיה, בדש ויצחקי הפצועים.