עידן פלוס

  • 70,592

אל תחמיצו אף עדכון


שידורי עידן פלוסהחל מהתאריך 30.3.2011 הופסקו השידורים האנלוגים בישראל וכל מי שקלט את ערוצי הטלוויזיה המרכזיים של ישראל 1, 2. באמצעות אנטנה חוייב לעבור למערך השידורים הקרקעי דגיטלי של עידן+ או של חברות הכבלים והלווין (Yes ו HOT). עידן+ הוא המערך החדש שבאמצעותו משודרים לתושבי ישראל שידורי הטלוויזיה וקם כחלופה למערך האנלוגי וגם לאותם אנשים שלא מעוניינים לשלם כסף רב לחברות הכבלים והלווין בעבור ערוצי טלוויזיה בסיסים.

איך זה עובד?

פשוט. באמצעות ממיר של עידן+ אתם יכולים לקלוט את הערוצים הפתוחים של ישראל: 1, 2, 10, 33, 99. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש ממיר דגיטלי ולחברו באופן פשוט לטלוויזיה שלכם. השידורים עצמם מופצים ברחבי הארץ באמצעות תחנות שידור המעבירות את השידור של הערוצים הנקלטים באמצעות אנטנה קטנה אל הממיר הדגיטלי של עידן פלוס.

כמה זה עולה?

מחירו של ממיר דגיטלי נע בין 200 שקלים ל400 שקלים וישנם פתרונות זולים עוד יותר כמו חיבורי USB המתחברים למחשב ומאפשרים לקלוט את ערוצי עידן + חופשי במחיר נמוך יותר (מבדיקה שערכנו בסביבות 100 שקלים להתקן USB ברוב החנויות)

עידן פלוס קליטה

אנו ממליצים לפני רכישת ממיר של עידן+ לבדוק את הקליטה באיזור שלכם. לשידורי הדגיטל כרגע ידוע על 2 אנטנות המשדרות בישראל אחת במרכז ואחת בצפון. בקרוב נציג את מפת דיווחי הגולשים על קליטת השידורים במערך הדגיטלי באיזורים שונים בארץ.

עידן פלוס איפה קונים

היום ניתן לרכוש ערכה שלמה של עידן+ (הממיר הדגיטלי +אנטנה קטנה) בכל חנות אלקטרוניקה. המחירים כפי שציינו קודם עשויים להשתנות בהתאם לדגם הממיר.

 


https://www.isramedia.net/content/idan-plus