איך לצפות בטקס פרסי האמי 2021 באינטרנט

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/how-to-watch-emmys-2021-live-stream

טקס פרסי אמי לבידור נערך כמדי שנה לשם הכרה במצוינות בתוכניות טלוויזיה. הפעם יתקיים הטקס במתכונת מצומצמת ורק קהל מוגבל של מועמדים ואורחיהם יורשו להשתתף ביחד עם מנחה הטקס, סדריק אנטוניו קייל. 

 

טקס אמי שידור חי

 

כרגיל, המועמדים לאמי בשנת 2021 הן התוכניות הטובות ביותר ששודרו בטלוויזיה. בינהן טד לאסו, הכתר, הסודות של איסטאון, גמביט המלכה, הקס, ארץ לאבקראפט, החיים עצמם ו-וונדה-ויז'ן.

 

נטפליקס נמצאת ממש מאחורי HBO/HBO Max בסך כל המועמדויות ואולי סוף סוף הפעם תזכה "הכתר" בדרמה המצטיינת של השנה. בצד הקומי טד לאסו צפויה לזכות בקטגוריה קומדיה יוצאת דופן כשכוכב הסדרה ג'ייסון סודייקס יחזור הביתה כשחקן המצטיין בקומדיה.

 

אבל מה שמעניין לא פחות ממי יזכה, הוא איך אפשר לראות את טקס האמי באינטרנט בשידור חי? ובכן, כל מה שצריך לדעת, זה היכן הטקס משודר ובאיזה ערוצים, ריכזנו עבורכם את כל המידע, מאנגליה דרך קנדה ועד ארה"ב, כך תראו את הטקס דרך האינטרנט.

 

 

איך לצפות בטקס האמי מכל מקום בעולם

זה שהטקס משודר ברשת CBS האמריקאית לא אומר שלא תוכלו לצפות פה ממקום אחר בעולם. צפייה מכל מקום מתאפשרת ע"י שימוש ב-VPN כך שגם אם אתם נמצאים רחוק מהבית, תוכלו להתחבר לשירות ה-VPN האהוב עליכם ולהתחבר למנוי בבית ולצפות דרך האינטרנט. 

 

טקס האמי שידור חי בערוץ CBS

 

 

מתי מתחיל הטקס והיכן הוא משודר

הטקס משודר בשעות שונות ואף בתאריך שונה ברחבי העולם. על מנת שתוכלו לחפש בעצמכם ולבחור איך לצפות בשידור, ריכזנו עבורכם את זמני השידור, הערוצים המשדרים וכל פיסת מידע אחרת שתעזור לכם במשימה. 

 

בארה"ב ישודר הטקס ב-19 לספטמבר 20:00 ET ברשת CBS האמריקאית כאשר שידור אירועי טרום הטקס יתחילו כבר מהשעה 16:30 בערוץ E!. אם אין לכם את אחת האנטנטנות הטובות שקולטות את CBS ואתם נמצאים בארה"ב, השתמשו באחד מהשירותים הבאים: FuboTV, Hulu With Live TV, YouTube TV. הטקס משודר גם ב-Paramount Plus אם יש לכם מנוי פרימיום.

 

בישראל הטקס יועבר בשידור חי ביום שני ה-21 לספטמבר בשעה 03:00 לפנות בוקר. הקדמה לקראת המשדר המרכזי תחל בשעה 01:00 ותשודר בערוץ הבידור E

 

באנגליה ישודר הטקס ב-20 לספטמבר ב-22:50 בערוץ SkyTV. הצפייה מותנת בתשלום ברכישת חבילת הצפייה של הרשת ב-25£ פאונד בריטי לחודש. למרבה הצער, אף ערוץ בריטי אחר לא משדר את האמי בשידור חי. 

 

מי שמתגורר בקנדה יוכל לצפות בטקס האמי בשידור חי דרך ערוץ CTV ב-19 לספטמבר 20:00 ET בדומה לשעת הצפייה בארה"ב, זמין באתר CTV.ca וגם באפליקציה של הערוץ.

 

cool צפייה מהנה!

 

שימוש בשירותי VPN אמור לסייע לכם בשמירה על הפרטיות ועל אבטחה בזמן הגלישה שלכם באינטרנט, כל שימוש אחר שלא לצרכים אלו מותנה בהגבלות או בתנאי השימוש של אותה מדינה והמדינה ממנה אתם גולשים. שימוש ב-VPN לצרכים אחרים, לא חוקיים בתשלום או שלא בתשלום הינו על אחריותכם בלבד ואין אנו ממליצים לעשות שימוש כזה.