איך אתם תולים את נייר הטואלט שלכם - מלמעלה או מלמטה?

  • 9,890

אל תחמיצו אף עדכון


רובכם ודאי נתקלתם בויכוח שכבר עשרות שנים הופך את השירותים שלכם לאיזור מלחמה, בעיקר עם בני משפחה, בני זוג ושותפים. תמיד צד אחד בטוח שהוא צודק והוא לא מוכן לשנות הרגלים ישנים - איך תולים את נייר הטואלט - מלמעלה או מלמטה?

 


Wikimedia Commons

 

אם אתם כמו רוב האנשים, אתם מיד תצעקו את התשובה כשתקראו את השאלה. למה? כי זה נוגע להעדפות שלכם.

 

אז מי אתם אנשים שמעזים לתלות את הנייר טואלט כלפי מעלה?
הטענה העיקרית שלכם היא היגיינה ולאחר מכן אסתטיקה. האמת? נשמע לגיטימי. הנייר באוויר, לא נוגע יותר מדי בקיר והחלק הפנימי שלו נשאר מוגן מה ששומר עליו יותר היגייני.

 

אם אתם מהאנשים שמעדיפים את נייר הטואלט שלכם תלוי מלמטה התירוץ העיקרי שלכם הוא בדר"כ שכך הוא מסודר יותר ובנוסף קשה יותר לחיות המחמד שלכם למצוא בו עניין, כל מי שיש לו חתול או כלב יכול לדעת איפה זה נגמר.

 

נכון, רבים מכם יחשבו שזה לא נושא לויכוח וזה פשוט עניין של העדפה, אנחנו רק רוצים לספר לכם שיש תשובה ודאית לשאלה הזו וחלק מכם הולכים להתאכזב.

 

אז מה התשובה? בואו נציץ רגע לפטנט המקורי של נייר הטואלט, התמונה מתוך ארכיון הפטנטים של גוגל


Seth Wheeler via Google Patent Database

 

התמונות של הפטנט של סת' ווילר מוכיחות, הדרך הנכונה לתלות את נייר הטואלט היא מלמעלה ולא מלמטה. ולאלו מכם שזקוקים להוכחה נוספת:


Seth Wheeler via Huffington Post

אנחנו לא משטרת נייר הטואלט, וכל העדפה שלכם היא שלכם, אבל אם אתם מוצאים את עצמכם בויכוח מהסוג הזה, תייגו את החברים שלכם, יש לכם גיבוי מלא מהממציא של נייר הטואלט.


https://www.isramedia.net/content/how-to-hang-toilet-paper