טסים לדרום אמריקה? כך לא תהפכו למטרה קלה לשודדים

אל תחמיצו אף עדכון
https://www.isramedia.net/content/how-to-avoid-theft

אם אתם מתכננים לטוס בקרוב לדרום אמריקה, מלבד כל הטיפים שתקבלו לגבי חיסונים, הוסטלים זולים וכו' יש משהו אחד שמטריד כל תרמילאי מתחיל - החשש שישדדו אותו. 

 

אין חשש גדול יותר כמו להישדד במדינה זרה, להישאר ללא כסף, ללא אמצעי תקשורת או דרכון. אם זה קרה לכם, אתם בטח יודעים על מה אנחנו מדברים. אבל עם זאת, בעולם של היום, ברוב הפעמים אתם לא תהיו לבד, וכנראה שכן תמצאו אמצעי תקשורת או חברים לעת צרה בסביבה.

 


פלג כהן // להסתובב עם מצלמה ברחבי מדיין ולהישאר איתה

 

בדרום אמריקה הסיפור לא שונה. אתם תבקרו במדינות שנחשבות עולם שלישי וסביר להניח שאתם תהיו קרובים לסכנה יותר מתמיד. נדגיש כי מה שכדאי לכם לעשות במידה ואתם נתקלים בשודד הוא פשוט - לא להתנגד! השודדים לא אוהבים את זה וזה יכול להיגמר רע יותר.

 

השיטות שבהן פועלים השודדים הן יצירתיות מאוד, הם ינסו לפתות אתכם באמצעות בחורות, לעלות אתכם למונית מזוייפת וגם לכייס מכם בלי שתשימו לב, מכל אלה עליכם להיזהר ויש דרכים לעשות את זה.


פלג מספר בעמוד הפייסבוק שלו:

בפרו פגשתי זוג קנדים שנשדדו לאור יום באיומי אקדח כמה שעות לאחר שהם נחתו ביבשת דרום אמריקה. השודדים גנבו להם הכל! דרכונים, כסף מזומן, כרטיסי אשראי, מצלמה, מחשב ואת הפלאפונים שלהם. לאחר יומיים הם חזרו לקנדה ונטשו את החלום שהם עבדו כל כך קשה עבורו - לטייל בדרום אמריקה למשך כמה שבועות.

 

אז מה עושים כדי להימנע משוד? וידאו קצר שיעשה לכם סדר